721 Γραμμή
Αχαρναι - Κηφισια / Acharnai - Kifisia
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 721 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 721 λεωφορείο (Αχαρναι - Κηφισια / Acharnai - Kifisia) είναι μια κυκλική γραμμή με 81 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 721 Τερμα Γ9.
Επιλέξτε 721 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Αχαρναι - Κηφισια / Acharnai - Kifisia (81 στάσεις)
Αφετηρια 721 Τερμα Γ9
3η Θρακομακεδονων - 3rd Thrakomakedonon
2η Θρακομακεδονων - 2nd Thrakomakedonon
1η Θρακ/Δονων - 1st Thrakomakedonon
7η Παρνηθος - 7th Parnhthos
6η Παρνηθος - 7th Parnhthos
Ηρωων Πολυτεχνειου - Hroon Polytexneioy
Π. Μελα - P. Mela
Αγ. Γεωργιου - Ag. Georgioy
Δ. Δεδε - D. Dede
Παλαιο Κοιμητηριο - Palaio Koimhthrio
Καραβος - Karabos
Λιοσιων - Liosion
Ηρωον - Hroon
Ika - Ika
13η Κοκ. Μυλου- 13th Kok. Myloy
Στ. Οσε - St. Ose
Ε. Γκελα - E. Gkela
Πολεοδομια - Poleodomia
Λυρα - Lyra
Αγ. Λεωνιδας - Ag. Leonidas
Κων. Καραμανλη - Kon. Karamanlh
Ναρκισσου - Narkissoy
Φυτωρια - Fytoria
Διασταυρωση Τατοιου - Diastayrosi Tatoioy
Μονοπατι
Γεφυρακι
Εθνικη Οδος - Ethinkh Odos
Θηβαιδος - Thivaidos
Καλυφτακη - Kalyftakh
1η Αδαμων - 1st Adamon
Δημητρας - Dhmhtras
Κηφισου - Khfisoy
Χελιδονους - Xelidonoys
Ανοιξεως - Anoixeos
Πλειαδων - Pleiadon
Γαληνη - Galhnh
Σαρανταπορου - Sarantaporoy
Π. Μελα - P. Mela
Αγ. Γεωργιος - Ag. Georgios
Ηλεκτρικος Σταθμος - Hlektrikos Stathmos
Δ.Ε.Η - D.E.H
Ζηρινειο - Zhrineio
Πλ. Κηφισιας - Pl. Khfisias
Οθωνος - Othonos
Φουρνος - Foyrnos
3η Ν. Κηφισιας - 3rd N. Khfisias
1η Τατοιου - 1st Tatoioy
4η Ν.Κηφισιας - 4th N. Khfisias
Γαληνη - Galhnh
Πλειαδων - Pleiadon
Ανοιξεως - Anoixeos
Χελιδονους - Xelidonoys
Πηγασου - Phgasoy
Πλ. Ελαιων - Pl. Elaion
Ερμιονη - Ermionh
Εθνικη Οδος - Ethinkh Odos
Γεφυρακι
Μονοπατι
Διασταυρωση Τατοιου - Diastayrosi Tatoioy
Φυτωρια - Fytoria
Καραμανλη - Karamanlh
Αγ. Λεωνιδας - Ag. Leonidas
Λυρα - Lyra
Αριστοτελους - Aristoteloys
Στ. Οσε - St. Ose
13η Κοκ. Μυλου - 13th Kok. Myloy
Πλατεια - Plateia
Ηρωον - Hroon
Λιοσιων - Liosion
Καραβος - Karabos
Ικα - Ika
2η Παρνηθος - 2nd Parnhthos
3η Παρνηθος - 3rd Parnhthos
4η Παρνηθος - 4th Parnhthos
5η Παρνηθος - 5th Parnhthos
6η Παρνηθος - 6th Parnhthos
7η Παρνηθος - 7th Parnhthos
8η Παρνηθος - 8th Parnhthos
Δεη - Deh
Αφετηρια 721 Τερμα Γ9
721 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 721 λεωφορείο;
721 ξεκινάει λειτουργία στις 05:45 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 721 λεωφορείο;
721 σταματάει λειτουργία στις 22:45 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 721 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Αχαρναι - Κηφισια / Acharnai - Kifisia Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Αχαρναι - Κηφισια / Acharnai - Kifisia Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 721 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 721 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 721 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 721 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 721 λεωφορείο
721 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:45 - 22:45
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:45 - 22:45 | 20 - 30 |
Τρι | 05:45 - 22:45 | 20 - 30 |
Τετ | 05:45 - 22:45 | 20 - 30 |
Πεμ | 05:45 - 22:45 | 20 - 30 |
Παρ | 05:45 - 22:45 | 20 - 30 |
Σαβ | 05:45 - 22:45 | 25 - 35 |
Κυρ | 07:00 - 22:45 | 35 - 55 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 721 (από το Αφετηρια 721 Τερμα Γ9), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 721 (Αχαρναι - Κηφισια / Acharnai - Kifisia) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
721 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 721 (Αχαρναι - Κηφισια / Acharnai - Kifisia) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
721 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 721 λεωφορείο είναι Αφετηρια 721 Τερμα Γ9 και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 721 Τερμα Γ9. 721 (Αχαρναι - Κηφισια / Acharnai - Kifisia) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 721 έχει 81 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 88 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 721 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 721 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 721 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 721 (Αχαρναι - Κηφισια / Acharnai - Kifisia) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 721 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 721, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 307 - ΣΤ. Δ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΓΛ. ΝΕΡΑ - ΣΤ.ΠΡΟΑΣΤ. ΚΟΡΩΠΙ/ Πρόγραμμα
- Β15 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - ΠΑΛΑΤΑΚΙ/ Πρόγραμμα
- 021 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΝΙΓΓΟΣ - ΓΚΥΖΗ/ Πρόγραμμα
- 703 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (Μέσω ΘΗΒΩΝ)/ Πρόγραμμα
- 914 - ΟΜΟΝΟΙΑ - ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ - ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 309 - ΚΟΡΩΠΙ - ΣΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ - ΚΟΡΩΠΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 800 - ΝΙΚΑΙΑ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 209 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΣΥΝΤΑΓΜΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 709 - ΤΟΠΙΚΟ ΔΡΟΣΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 057 - ΛΟΦΟΣ ΣΚΟΥΖΕ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 822 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 031 - ΓΟΥΔΗ - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ/ Πρόγραμμα
- 203 - ΚΑΡΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 154 - ΠΑΝ/ΜΑ ΒΟΥΛΑΣ - Α. ΓΛΥΦΑΔΑ - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- X93 - ΣΤ. ΥΠΕΡ. ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ - ΑΕΡ/ΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ (EXPRESS) / ST.YPER.LEOF.KIFISOU - AEROLIMENAS ATHINON [EXPRESS]/ Πρόγραμμα
- 527Λ - ΠΕΥΚΗ - ΝΕΡΑΤΖΙΩΤΙΣΣΑ (ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΛΑΙΚΗΣ ΛΑΙΚΗΣ)/ Πρόγραμμα
- 701 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΛΙΟΝ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 130 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 171 - ΒΑΡΚΙΖΑ – ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 881 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΡΟΥΠΑΚΙ/ Πρόγραμμα