724 Γραμμή
Αχαρναι (Μεσονυχι) - Ν. Ιωνια / Acharnai (Mesonychi) - N.Ionia
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 724 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 724 λεωφορείο (Αχαρναι (Μεσονυχι) - Ν. Ιωνια / Acharnai (Mesonychi) - N.Ionia) είναι μια κυκλική γραμμή με 48 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 724,725,726,755 (Αχαρναι) - Axarnai.
Επιλέξτε 724 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Αχαρναι (Μεσονυχι) - Ν. Ιωνια / Acharnai (Mesonychi) - N.Ionia (48 στάσεις)
Αφετηρια 724,725,726,755 (Αχαρναι) - Axarnai
Διασταυρωση
Εριβας - Eribas
Καραμανλη - Karamanlh
Αγ. Τριαδα - Ag. Triada
Ξενοδοχουπαλληλων - Xenodoxoypallhlon
Δαμιανου - Damianoy
Δεκελειας - Dekeleias
Σολωμου - Solomoy
1η Καραμανλη - 1η Καραμανλη - 1st Karamanlh
Τατοιου - Tatoioy
Κουρος - Koyros
Εθνικη Οδος - Ethnikh Odos
Γεφυρα Μεταμορφωσης - Gefyra Metamorfoshs
Γυμνασιο - Gymnasio
Γεφυρα - Gefyra
Μανης - Manhs
Κοιμητηριο - Koimhthrio
Μπαρκουλη - Mparkoylh
Βλαχου - Blaxoy
Παλ.Τερμα - Palaio Terma
1η Ελ. Βενιζελου - 1st El. Benizeloy
Ταχυδρομειο Νεας Ιωνιας - Taxydromeio Neas Ionias
Μιρουαρ - Miroyar
Ριμινι - Rimini
Παλ.Τερμα - Palio Terma
Βλαχου - Blaxoy
Μπαρκουλη - Mparkoylh
Κοιμητηριο - Koimhthrio
Διασταυρωση - Diastayrosh
Γεφυρα - Gefyra
2η Τατοιου - 2nd Tatoioy
Γυμνασιο - Gymnasio
Εθνικη Οδος - Ethnikh Odos
Κουρος - Koyros
Τατοιου - Tatoioy
1η Καραμανλη - 1st Karamanlh
Σολωμου - Solomoy
Δεκελειας - Dekeleias
Δαμιανου - Damianoy
Ξενοδοχουπαλληλων - Xenodoxoypallhlon
Αγ. Τριαδα - Ag. Triada
Καραμανλη - Karamanlh
Εριβας - Eribas
Διασταυρωση Θρακομακεδονων - Diastayrosi Thrakomakedonon
Μεσονυχιου - Mesonyxioy
Τερμα - Αποβιβαση / Terma - Apobibash
Αφετηρια 724,725,726,755 (Αχαρναι) - Axarnai
724 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 724 λεωφορείο;
724 ξεκινάει λειτουργία στις 05:15 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 724 λεωφορείο;
724 σταματάει λειτουργία στις 23:10 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 724 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Αχαρναι (Μεσονυχι) - Ν. Ιωνια / Acharnai (Mesonychi) - N.Ionia Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Αχαρναι (Μεσονυχι) - Ν. Ιωνια / Acharnai (Mesonychi) - N.Ionia Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 724 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 724 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 724 λεωφορείο - Αχαρναι (Μεσονυχι) - Ν. Ιωνια / Acharnai (Mesonychi) - N.Ionia
Δρομολόγια γραμμής 724 λεωφορείο
724 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:15 - 23:10
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:15 - 23:10 | 10 - 15 |
Τρι | 05:15 - 23:10 | 10 - 15 |
Τετ | 05:15 - 23:10 | 10 - 15 |
Πεμ | 05:15 - 23:10 | 10 - 15 |
Παρ | 05:15 - 23:10 | 10 - 15 |
Σαβ | 05:15 - 23:10 | 10 - 25 |
Κυρ | 08:00 - 23:10 | 25 - 30 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 724 (από το Αφετηρια 724,725,726,755 (Αχαρναι) - Axarnai), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 724 (Αχαρναι (Μεσονυχι) - Ν. Ιωνια / Acharnai (Mesonychi) - N.Ionia) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
724 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 724 (Αχαρναι (Μεσονυχι) - Ν. Ιωνια / Acharnai (Mesonychi) - N.Ionia) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
724 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 724 λεωφορείο είναι Αφετηρια 724,725,726,755 (Αχαρναι) - Axarnai και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 724,725,726,755 (Αχαρναι) - Axarnai. 724 (Αχαρναι (Μεσονυχι) - Ν. Ιωνια / Acharnai (Mesonychi) - N.Ionia) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 724 έχει 48 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 59 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 724 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 724 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 724 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 724 (Αχαρναι (Μεσονυχι) - Ν. Ιωνια / Acharnai (Mesonychi) - N.Ionia) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 724 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 724, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 846 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 305 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)/ Πρόγραμμα
- 308 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΠΑΙΑΝΙΑ - ΚΟΡΩΠΙ/ Πρόγραμμα
- 057 - ΛΟΦΟΣ ΣΚΟΥΖΕ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 806 - ΣΧΙΣΤΟ - ΚΑΡΑΒΑΣ - ΣΤ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Ε14 - ΣΥΝΤΑΓΜΑ - Ο.Α.Κ.Α - ΥΠ.ΠΑΙΔΕΙΑΣ (EXPRESS)/ Πρόγραμμα
- 460 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - Π. ΠΕΝΤΕΛΗ/ Πρόγραμμα
- 876 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 130 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β12 - ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ - ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ (ΠΑΝΟΡΑΜΑ)/ Πρόγραμμα
- 220 - ΑΝΩ ΙΛΙΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 801 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΣΚΑ/ Πρόγραμμα
- 049 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ / PEIRAIAS - OMONOIA/ Πρόγραμμα
- 550 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ / P. FALIRO - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 814 - ΣΧΙΣΤΟ ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α5 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΘΟΥΣΑ / AKADIMIA - AG. PARASKEYI - ANTHOYSA/ Πρόγραμμα
- 604 - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΤ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 164 - ΣΤ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Κ. ΗΛ/ΠΟΛΗ - ΑΡΓ/ΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ/ Πρόγραμμα
- 843 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑ/ Πρόγραμμα
- Β1 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ/ Πρόγραμμα