218 Γραμμή
Πειραιας - Στ. Δαφνη / Peiraias - St. Dafnis
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 218 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 218 λεωφορείο (Πειραιας - Στ. Δαφνη / Peiraias - St. Dafnis) έχει 46 στάσεις αναχωρεί από Αφετηρια 218 (Πειραιας - Πλ. Καραισκακη) - Peiraias Pl. Karaiskakη και τερματίζει στο σταθμό Τερμα 218 (Στ. Δαφνησ) - St. Dafnh.
Επιλέξτε 218 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Πειραιας - Στ. Δαφνη / Peiraias - St. Dafnis (46 στάσεις)
Αφετηρια 218 (Πειραιας - Πλ. Καραισκακη) - Peiraias Pl. Karaiskakη
Τσαμαδου - Tsamadoy
Δημοτικο Θεατρο - Dηmotiko Theatro
Κουντουριωτου - Koyntoyriotoy
Βενιζελου - Βenizeloy
Ευαγγελιστρια - Eyaggelistria
Τζαβελλα - Tzabella
17η Σταση - 17th Stash
Ησαπ Ν. Φαληρου - Hsap N. Falhroy
Ακταιον - Aktaion
Γυμνασιο - Gymnasio
Σχολεια - Sxoleia
Λ. Κατσωνη - L. Katsonh
Μεταμορφωσεως Του Σωτηρος - Metamorfoseos Toy Sothros
Δημαρχειο - Dhmarxeio
Κεφαλληνιας - Kefallhnias
Γηπεδο - Ghpedo
Ταξιαρχων - Taxiarxon
Πλωμαριου - Plomarioy
Κονιτσης - Konitshs
Ησαπ Καλλιθεα - Hsap Kallithea
Πλ. Κυπρου - Pl. Kyproy
Πλ. Δαβακη - Pl. Dabakh
Δεη - Deh
Ικα - Ika
Στροφη Ν. Σμυρνης - Strofh N. Smyrnhs
Δημαρχειο - Dhmarxeio
Ομηρου - Omhroy
Αγ. Φωτεινη - Ag. Foteinh
Αστυνομια - Astynomia
Λουτρα - Loytra
Παιδικη Χαρα - Paidikh Xara
Καλαμων - Kalamon
Αγ. Λαυρας - Ag. Layras
7η Αιγαιου - 7th Aigaioy
6η Αιγαιου - 6th Aigaioy
Φαρου - Faroy
Πλ. Eθν. Αντιστασεως - Pl. Ethn. Antistaseos
Προσκοπων - Proskopon
Σχολεια - Sxoleia
Μπουμπουλινας - Mpoympoylinas
Γραβιας - Grabias
Αβερωφ - Aberof
Νανα - Nana
Καλογηρων - Kaloghron
Τερμα 218 (Στ. Δαφνησ) - St. Dafnh
218 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 218 λεωφορείο;
218 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 218 λεωφορείο;
218 σταματάει λειτουργία στις 20:55 τη Τετάρτη.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 218 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Πειραιας - Στ. Δαφνη / Peiraias - St. Dafnis Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Πειραιας - Στ. Δαφνη / Peiraias - St. Dafnis Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 218 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 218 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 218 λεωφορείο - Πειραιας - Στ. Δαφνη / Peiraias - St. Dafnis
Δρομολόγια γραμμής 218 λεωφορείο
218 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:45
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:45 | 15 - 20 |
Τρι | 05:00 - 23:45 | 15 - 20 |
Τετ | 05:00 - 20:55 | 15 - 20 |
Πεμ | 05:00 - 23:45 | 15 - 20 |
Παρ | 05:00 - 23:45 | 15 - 20 |
Σαβ | 05:00 - 23:45 | 25 - 30 |
Κυρ | 05:00 - 23:45 | 30 - 45 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 218 (από το Αφετηρια 218 (Πειραιας - Πλ. Καραισκακη) - Peiraias Pl. Karaiskakη), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 218 (Πειραιας - Στ. Δαφνη / Peiraias - St. Dafnis) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
218 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 218 (Πειραιας - Στ. Δαφνη / Peiraias - St. Dafnis) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
218 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 218 λεωφορείο είναι Αφετηρια 218 (Πειραιας - Πλ. Καραισκακη) - Peiraias Pl. Karaiskakη και η τελευταία στάση είναι Τερμα 218 (Στ. Δαφνησ) - St. Dafnh. 218 (Πειραιας - Στ. Δαφνη / Peiraias - St. Dafnis) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 218 έχει 46 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 54 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 218 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 218 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 218 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 218 (Πειραιας - Στ. Δαφνη / Peiraias - St. Dafnis) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 218 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 218, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 407 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΝΕΑ ΖΩΗ - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 732 - ΙΛΙΟΝ - ΑΓ. ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 212 - ΣΤ. ΔΑΦΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ - ΒΥΡΩΝΑΣ - ΚΑΡΕΑΣ/ Πρόγραμμα
- 052 - ΣΤ. ΕΛΑΙΩΝΑ – ΣΤ. ΥΠΕΡ. ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ / ST. ELAIONA - KIFISOS INTERCITY BUS STATION/ Πρόγραμμα
- 051 - ΣΤ. ΥΠΕΡ. ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΜΕΣΩ ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤ.) (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST.YPER.LEOF.KIFISOU - OMONOIA (VIA AKAD. PLAT.)/ Πρόγραμμα
- 503 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ / ZIRINEIO - VARYMPOMPI/ Πρόγραμμα
- 324 - ΑΝΘΟΥΣΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΚΑΝΤΖΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 828 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΒΩΝ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 530 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ - Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ / ST. KIFISIA - MELISSIA - N. PENTELI/ Πρόγραμμα
- 909 - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓ. ΣΟΦΙΑ - ΚΡΑΤ. ΝΙΚΑΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 748 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α11 - ΠΛ. ΒΑΘΗ - ΙΛΙΟΝ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (Μέσω Πανοράματος)/ Πρόγραμμα
- 891 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΣΤΑΘ. ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 447 - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΝΩ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ/ Πρόγραμμα
- Α2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΒΟΥΛΑ (Μέσω Λ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ)/ Πρόγραμμα
- 813 - ΑΒΕΡΩΦ - ΠΡΟΥΣΣΗΣ/ Πρόγραμμα
- 541 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΣΤ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / METAMORFOSI - ST. AMAROUSIOU/ Πρόγραμμα
- Α5 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΘΟΥΣΑ / AKADIMIA - AG. PARASKEYI - ANTHOYSA/ Πρόγραμμα
- 120 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΑΡΗ - ΠΡΟΑΣΤ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ / GLYFADA - VARI - PROAST. KOROPIOU/ Πρόγραμμα
- 749 - ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ - ΣΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ/ Πρόγραμμα