831 Γραμμή
Αιγαλεω - Πειραιας
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 831 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 831 λεωφορείο (Αιγαλεω - Πειραιας) έχει 41 στάσεις αναχωρεί από Τερμα 831 (Αιγαλεω) και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια 827,828,831 (Πειραιασ) - Peiraias.
Επιλέξτε 831 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Αιγαλεω - Πειραιας (41 στάσεις)
Τερμα 831 (Αιγαλεω)
Πρεβεζης
Δελφων
Αγ. Τριαδα
2η Κορυτσας
1η Κορυτσας
Πλ. Δαβακη
Οτε
1η Κορυδαλλου
Λελας Καραγιαννη
3η Κορυδαλλου
4η Κορυδαλλου
5η Κορυδαλλου
6η Κορυδαλλου
Μαρινου Αντυπα
Σιφνου
Πλ. Μακρυγιαννη
Βενετια
Οριων
Πελοποννησου
Ταξιαρχων
Αγ. Αρτεμιος
Στ. Κορυδαλλος
Πλ. Ελευθεριας
Παλ. Τερμα
Στεργιοπουλου
Περιβολακι
Αγ. Ιωαννης
Γεφυρα
7ης Μαρτη
Αγ. Αναργυροι
Σχολειο - Sxoleio
Λευκα - Lefka
Ρετσινα - Retsina
Αγ. Διονυσιος - Ag. Dionysios
Γουναρη - Gounari
Αγ. Σπυριδωνας - Ag. Spyridonas
Ολυμπιακη - Olympiakh
Αγ. Νικολαος - Ag. Nikolaos
Τελωνειο - Teloneio
Αφετηρια 827,828,831 (Πειραιασ) - Peiraias
831 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 831 λεωφορείο;
831 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Τρίτη, Τετάρτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 831 λεωφορείο;
831 σταματάει λειτουργία στις 21:20 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 831 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Αιγαλεω - Πειραιας Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Αιγαλεω - Πειραιας Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 831 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 831 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 831 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 831 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 831 λεωφορείο
831 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:00
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 17:10 - 23:00 | 15 - 30 |
Τρι | 05:00 - 23:00 | 10 - 20 |
Τετ | 05:00 - 23:00 | 10 - 20 |
Πεμ | 17:10 - 23:00 | 15 - 30 |
Παρ | 05:00 - 23:00 | 10 - 20 |
Σαβ | 05:00 - 23:00 | 15 - 25 |
Κυρ | 06:30 - 21:20 | 20 - 30 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 831 (από το Τερμα 831 (Αιγαλεω)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 831 (Αιγαλεω - Πειραιας) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
831 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 831 (Αιγαλεω - Πειραιας) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
831 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 831 λεωφορείο είναι Τερμα 831 (Αιγαλεω) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 827,828,831 (Πειραιασ) - Peiraias. 831 (Αιγαλεω - Πειραιας) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 831 έχει 41 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 46 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 831 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 831 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 831 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 831 (Αιγαλεω - Πειραιας) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 831 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 831, στην Αθήνα
831 - Εναλλακτικές οδηγίες
- 831 - Αιγαλεω - Πειραιας (Εναλλακτική Λόγω Λαικής Κάθε Δευτέρα 05:00-17:00) / Πρόγραμμα
- 831 - Αιγαλεω - Πειραιας (Εναλλακτική Λόγω Λαικής Κάθε Πέμπτη 05:00-17:00) / Πρόγραμμα
- 831 - Πειραιας - Αιγαλεω / Πρόγραμμα
- 831 - Πειραιας - Αιγαλεω (Εναλλακτική Λόγω Λαικής Κάθε Δευτέρα 05:00-17:00) / Πρόγραμμα
- 831 - Πειραιας - Αιγαλεω (Εναλλακτική Λόγω Λαικής Κάθε Πέμπτη 05:00-17:00) / Πρόγραμμα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- Α10 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙ/ Πρόγραμμα
- 838 - ΟΜΟΝΟΙΑ - ΡΕΝΤΗΣ - ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 541 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΣΤ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / METAMORFOSI - ST. AMAROUSIOU
- Α13 - ΟΜΟΝΟΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 550 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ / P. FALIRO - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 407 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΝΕΑ ΖΩΗ - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 608 - ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΝΕΚΡ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ / GALATSI - AKADIMIA - NEKR. ZOGRAFOY/ Πρόγραμμα
- 818 - ΛΙΜ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΩ ΠΕΡΑΜΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 891 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΣΤΑΘ. ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 500 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ (ΠΛ. ΠΛΑΤΑΝΟΥ) (ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ) / PEIRAIAS - KIFISIA - (PL.PLATANOU) (NIGHT LINE)/ Πρόγραμμα
- 871Τ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΣΧΙΣΤΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 131 - ΑΜΑΞ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AMAX. AG. DIMITRIOU - ST. DAFNIS/ Πρόγραμμα
- 827 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΠΡΑ ΧΩΜΑΤΑ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 726 - ΑΧΑΡΝΑΙ (ΜΕΣΟΝΥΧΙ) - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (BOYNO) (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 405 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β11 - ΠΛ. ΒΑΘΗ - ΙΛΙΟΝ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
- 800 - ΝΙΚΑΙΑ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 211 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ / METAMORFOSI - AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- 049 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ / PEIRAIAS - OMONOIA/ Πρόγραμμα
- 219 - ΣΤ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ / ST. KALLITHEA - AG. DIMITRIOS/ Πρόγραμμα