Α15 Γραμμή
Δασος - Στ. Λαρισης - Dasos - St. Larisis
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Α15 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή Α15 λεωφορείο (Δασος - Στ. Λαρισης - Dasos - St. Larisis) έχει 32 στάσεις αναχωρεί από Δασος - Dasos και τερματίζει στο σταθμό Στ. Λαρισης - St. Larishs.
Επιλέξτε Α15 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Δασος - Στ. Λαρισης - Dasos - St. Larisis (32 στάσεις)
Δασος - Dasos
Μανης - Manhs
Αφροδιτης - Afrodiths
Υδρας - Ydras
Καλαβρυτων - Kalabryton
Συρου - Syroy
1η Αθηνας - 1st Athinas
2η Αθηνας - 2nd Athinas
Κοντολεοντος - Kontoleontos
Πλ. Ελευθεριας - Pl. Eleytherias
Ρ. Φεραιου - R. Feraioy
Μυλωνα - Mylona
Οτε - Δημαρχειο - Ote - Dhmarxeio
Κεδ - Ked
Παλατακι - Palataki
Ελαιων - Elaion
Καμπινγκ - Camping
Πηγαδακι - Phgadaki
Παν/Μιο Δυτικης Αττικησ-Παν/Πολη Αλσους Αιγαλεω - Pan/Mio Dytikis Attikis-Alsos Aigaleo
Σκαλακια - Skalakia
Αγ. Σπυριδωνας - Ag. Spyridonas
Βιαμαξ - Biamax
Παλιατζιδικα - Paliatzidika
Τραπεζα - Trapeza
Σαρακακη - Sarakakh
Γαρδενια - Gardenia
Σπ. Πατση - Sp. Patsh
Αχιλλεως - Axilleos
Μεταξουργειο - Metaxoyrgeio
Στ. Μεταξουργειο - St. Metaxoyrgeio
Αγ. Παυλος - Ag. Paylos
Στ. Λαρισης - St. Larishs
Α15 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή Α15 λεωφορείο;
Α15 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή Α15 λεωφορείο;
Α15 σταματάει λειτουργία στις 23:30 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή Α15 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Δασος - Στ. Λαρισης - Dasos - St. Larisis λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Δασος - Στ. Λαρισης - Dasos - St. Larisis λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει Α15 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο Α15 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Α15 λεωφορείο - Δασος - Στ. Λαρισης - Dasos - St. Larisis
Δρομολόγια γραμμής Α15 λεωφορείο
Α15 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:30
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:30 | 8 - 15 |
Τρι | 05:00 - 23:30 | 9 - 15 |
Τετ | 05:00 - 23:30 | 10 - 20 |
Πεμ | 05:00 - 23:30 | 8 - 10 |
Παρ | 05:00 - 23:30 | 8 - 10 |
Σαβ | 05:00 - 23:30 | 15 - 25 |
Κυρ | 05:00 - 23:30 | 20 - 30 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση Α15 (από το Δασος - Dasos), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του Α15 (Δασος - Στ. Λαρισης - Dasos - St. Larisis) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
Α15 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Α15 (Δασος - Στ. Λαρισης - Dasos - St. Larisis) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
Α15 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής Α15 λεωφορείο είναι Δασος - Dasos και η τελευταία στάση είναι Στ. Λαρισης - St. Larishs. Α15 (Δασος - Στ. Λαρισης - Dasos - St. Larisis) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή Α15 έχει 32 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 28 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή Α15 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή Α15 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή Α15 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή Α15 (Δασος - Στ. Λαρισης - Dasos - St. Larisis) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης Α15 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής Α15, στην Αθήνα
Α15 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 803 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - PEIRAIAS - DASOS HAIDARIOU/ Πρόγραμμα
- 833 - ΕΥΓΕΝΕΙΑ-ΧΑΡΑΥΓΗ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β (ΚΥΚΛΙΚΗ) - EYGENEIA-CHARAYGI-PEIRAIAS B/ Πρόγραμμα
- 619 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΣΤ. ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - METAMORFOSI - N. FILADELFEIA - ST. ANO PATISIA/ Πρόγραμμα
- 866 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ASPROPYRGOS - ST. AG. MARINA/ Πρόγραμμα
- 242 - ΣΤ. ΚΑΤΕΧΑΚΗ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST. KATECHAKI - POLITECHNIOUPOLI/ Πρόγραμμα
- 865 - ΑΜΑΞΟΣΤΑΣΙΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΜΑΝΔΡΑ - DEPOT VOTANIKOU - MANDRA/ Πρόγραμμα
- 735 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΖΕΦΥΡΙ - ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ACHARNAI - ZEFYRI - ST. KATO PATISIA/ Πρόγραμμα
- 136 - ΑΝΩ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Β - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ANO N. SMYRNI V - ST. SYGGROY FIX/ Πρόγραμμα
- 418 - ΣΤ. ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ-ΣΧΟΛ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST.ETHNIKIS AMYNAS-SCHOL. CHOLARGOY/ Πρόγραμμα
- 801 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΣΚΑ - PEIRAIAS - PALASKA/ Πρόγραμμα
- Β15 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - ΠΑΛΑΤΑΚΙ - ST. LARISIS - PALATAKI/ Πρόγραμμα
- 836 - ΠΛ. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ - ΠΑΛΑΣΚΑ - PL. KOYMOYNDOYROY - PALASKA/ Πρόγραμμα
- 220 - ΑΝΩ ΙΛΙΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ANO ILISIA - AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- 204Β - ΕΚΕΜΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ(ΚΥΚΛΙΚΗ) - EKEMS -AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- 914 - ΟΜΟΝΟΙΑ - ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ - ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - OMONOIA - LACHANAGORA - PAL. KOKKINIA/ Πρόγραμμα
- 822 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST.AG.ANTONIOS - NEA ZOI/ Πρόγραμμα
- 841 - ΠΕΡΑΜΑ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - PERAMA - ST. NIKAIA/ Πρόγραμμα
- 823 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST. AG. ANTONIOS - AG. VASILEIOS/ Πρόγραμμα
- 206 - ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - AGIA MARINA - ST. DAFNIS/ Πρόγραμμα
- 250 - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - PANEPISTIMIOUPOLI - ST. EVAGGELISMOS/ Πρόγραμμα