15 Γραμμή
Ελ. Βενιζελου - Δικαστηρια - Πετραλωνα - El. Venizelou - Dikastiria - Petralona
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 15 τρόλεϊ (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 15 τρόλεϊ (Ελ. Βενιζελου - Δικαστηρια - Πετραλωνα - El. Venizelou - Dikastiria - Petralona) έχει 27 σταθμούς αναχωρεί από Ελ. Βενιζελου - El. Benizeloy και τερματίζει στο σταθμό Πετραλωνα - Petralona.
Επιλέξτε 15 τρόλεϊ σταθμούς παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Ελ. Βενιζελου - Δικαστηρια - Πετραλωνα - El. Venizelou - Dikastiria - Petralona (27 στάσεις)
Ελ. Βενιζελου - El. Benizeloy
Διστομιτου - Distomitoy
Παρκο - Parko
Πνευματικο Κεντρο - Pneymatiko Kentro
Παλαιο Τερμα - Palaio Terma
Κρυσταλ - Krystal
Δικαστηρια - Dikastiria
Σχολη Ευελπιδων - Sxolh Eyelpidon
Βραιλα - Braila
Παρκο - Parko
Πεδιον Αρεως - Pedion Areos
Πολυτεχνειο - Polytexneio
Ομονοια - Omonoia
Πλ. Κλαυθμωνος - Pl. Klaythmonos
Συνταγμα - Syntagma
Φιλελληνων - Filellhnon
Μακρυγιαννη - Makrygiannh
Αγ. Ιωαννης - Ag. Ioannhs
Γαργαρεττα - Gargaretta
Ζιννη - Zinnh
Κουκακι - Koykaki
Παιδικη Χαρα - Paidikh Xara
Αγ. Νικολαος - Ag. Nikolaos
Φιλοπαππου - Filopappoy
Πλ. Μερκουρη - Pl. Merkoyrh
Κυκλωπων - Kyklopon
Πετραλωνα - Petralona
15 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 15 τρόλεϊ;
15 ξεκινάει λειτουργία στις 06:30 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 15 τρόλεϊ;
15 σταματάει λειτουργία στις 22:20 τη Κυριακή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 15 τρόλεϊ;
Πότε έρχεται η γραμμή Ελ. Βενιζελου - Δικαστηρια - Πετραλωνα - El. Venizelou - Dikastiria - Petralona τρόλεϊ; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Ελ. Βενιζελου - Δικαστηρια - Πετραλωνα - El. Venizelou - Dikastiria - Petralona τρόλεϊ που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 15 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τρόλεϊ εκτελείται στις Ορθόδοξη Δευτέρα του Άγιου Πνεύματος;
Οι ώρες λειτουργίας του 15 τρόλεϊ τα Ορθόδοξη Δευτέρα του Άγιου Πνεύματος ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 15 τρόλεϊ σταθμός κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 15 τρόλεϊ σταθμός.
Χάρτης γραμμής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 15 τρόλεϊ - Ελ. Βενιζελου - Δικαστηρια - Πετραλωνα - El. Venizelou - Dikastiria - Petralona
Δρομολόγια γραμμής 15 τρόλεϊ
15 τρόλεϊ γραμμή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 06:30 - 22:30
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:30 - 22:30 | 20 - 45 |
Τρι | 06:30 - 22:30 | 19 - 60 |
Τετ | 06:30 - 22:30 | 20 - 43 |
Πεμ | 06:30 - 22:30 | 20 - 29 |
Παρ | 06:30 - 22:30 | 20 - 45 |
Σαβ | 06:30 - 22:20 | 25 - 35 |
Κυρ | 08:45 - 22:20 | 40 - 82 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τρόλεϊ Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 15 (από το Ελ. Βενιζελου - El. Benizeloy), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων τρόλεϊ, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 15 (Ελ. Βενιζελου - Δικαστηρια - Πετραλωνα - El. Venizelou - Dikastiria - Petralona) και παρακολουθήστε το τρόλεϊ καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
15 γραμμή τρόλεϊ ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 15 (Ελ. Βενιζελου - Δικαστηρια - Πετραλωνα - El. Venizelou - Dikastiria - Petralona) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
15 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 15 τρόλεϊ είναι Ελ. Βενιζελου - El. Benizeloy και η τελευταία στάση είναι Πετραλωνα - Petralona. 15 (Ελ. Βενιζελου - Δικαστηρια - Πετραλωνα - El. Venizelou - Dikastiria - Petralona) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 15 έχει 27 σταθμούς και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 23 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 15 τρόλεϊ σταθμούς κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια τρόλεϊ για τη γραμμή 15 τρόλεϊ για το ταξίδι σας.
Γραμμή 15 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο τρόλεϊ
Παρακολουθήστε τη γραμμή 15 (Ελ. Βενιζελου - Δικαστηρια - Πετραλωνα - El. Venizelou - Dikastiria - Petralona) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 15 τρόλεϊ ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τρόλεϊ και μην χάσετε ποτέ το τρόλεϊ σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε τρόλεϊ, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 15, στην Αθήνα
15 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 20 - Ν. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - N. FALIRO - KASTELLA - DRAPETSONA/ Πρόγραμμα
- 17 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - PEIRAIAS - AG. GEORGIOS/ Πρόγραμμα
- 16 - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - AG. IOANNIS RENTIS - PEIRAIAS/ Πρόγραμμα
- 18 - ΜΟΥΣΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΜΕΣΩ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ) - MOYSEIO - CHALANDRI (VIA ETHN. ANTISTASEOS)/ Πρόγραμμα
- 11 - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ - Ν. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - Ν. ΕΛΒΕΤΙΑ - ANO PATISIA - N. PAGKRATI - N. ELVETIA/ Πρόγραμμα
- 12 - ΖΑΠΠΕΙΟ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ) - ZAPPEIO - PERISTERI (AG. IEROTHEOS)/ Πρόγραμμα
- 19 - ΜΟΥΣΕΙΟ - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (ΣΙΔΕΡΑ) - MOYSEIO - ST. CHALANDRIOY (SIDERA)/ Πρόγραμμα
- 10 - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - TZITZIFIES - XALANDRI/ Πρόγραμμα
- 2 - ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ - ANO KIPSELI - PAGKRATI - KAISARIANH/ Πρόγραμμα
- 5 - ΛΑΜΠΡΙΝΗ - ΠΛ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - LAMPRINI - PL. SYNTAGMATOS - TZITZIFIES/ Πρόγραμμα
- 24 - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΟΝ - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - PETROYPOLI - ILION - ST. AG. ANTONIOS/ Πρόγραμμα
- 4 - ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ - ΣΤ. ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ANO KYPSELI - AG. ARTEMIOS - ST. AG. IOANNIS/ Πρόγραμμα
- 25 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΙΛΙΟΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST.AG.ANTONIOS - ILION - KAMATERO/ Πρόγραμμα
- 1 - ΠΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΜΟΣΧΑΤΟ - PLATEIA ATTIKIS - TZITZIFIES - MOSCHATO/ Πρόγραμμα
- 3 - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ - N. FILADELFEIA - ANO PATISIA - NEO PSYCHIKO/ Πρόγραμμα
- 19Β - ΜΟΥΣΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΣΙΔΕΡΑ) (ΚΥΚΛΙΚΗ) - MOYSEIO - CHALANDRI (SIDERA)/ Πρόγραμμα
- 6 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ - ΚΟΣΜΑΣ ΑΙΤΩΛΟΣ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - IPPOKRATOUS - KOSMAS AITOLOS - N. FILADELFEIA/ Πρόγραμμα
- 21 - ΝΙΚΑΙΑ - Π. ΡΑΛΛΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - NIKAIA - P. RALLI - OMONOIA/ Πρόγραμμα