קו 16
דפנה/התדהר←דפנה/התדהר
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
קו האוטובוס 16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) הוא קו מעגלי בעל 48 תחנות, שיוצא מ דפנה/התדהר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דפנה/התדהר←דפנה/התדהר (48 תחנות)
דפנה/התדהר
התדהר/דפנה
התדהר/התעשיה
שדרות וייצמן/התדהר
החרושת/ויצמן
החרושת/המסגר
קניון רננים
הסדנא/התעשייה
קאנטרי/הסדנא
עתידים/היצירה
ויצמן/קרן היסוד
בורוכוב/הפלמ''ח
תיכון מטרו-ווסט/הפלמ''ח
קרן היסוד/הקוממיות
קרן היסוד/ההסתדרות
החי''ל/הר סיני
החי''ל/חפץ חיים
חטיבת אלון/החי''ל
הנשיאים/וינגייט
אחוזה/עציון
בית לוינשטיין/אחוזה
בית לוינשטיין/דרך ירושלים
מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים
גאולה/י.ל. פרץ
מרכז קריית שרת/התקווה
מורדי הגטאות/הנורית
קיבוץ גלויות/החלוץ
התחייה/קיבוץ גלויות
התחייה/התקומה
בית כנסת/י.ל.פרץ
י.ל. פרץ/גאולה
רבקה גובר/שדרות ויצמן
אלימלך רימלט/הגלבוע
מגרש טניס/יאיר שטרן
שדרות וייצמן/הנשר
שדרות וייצמן/דרך ירושלים
ספורטק/שדרות וייצמן
שדרות וייצמן/מגדל
עתידים/וייצמן
עתידים/היצירה
קניון רננים/התעשייה
קאנטרי/הסדנא
הסדנא/התעשייה
החרושת/המסגר
החרושת/ויצמן
בית המילניום/התדהר
התדהר/התעשייה
דפנה/התדהר
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-14:05 בשישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו דפנה/התדהר←דפנה/התדהר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דפנה/התדהר←דפנה/התדהר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דפנה/התדהר←דפנה/התדהר (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 16 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בערב פסח?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 16 עשויות להשתנות בערב פסח. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו האוטובוס 16, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 45 |
ב׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 45 |
ג׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 45 |
ד׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 45 |
ה׳ | 06:00 - 20:00 | 30 - 45 |
ו׳ | 06:40 - 14:05 | 30 - 40 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ דפנה/התדהר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
16 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 16 היא דפנה/התדהר והתחנה האחרונה היא דפנה/התדהר.
קו 16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 123 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-2#ת. רכבת להבים רהט ↔ מלון הוד המדבר
- 151 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 282 - ת. מרכזית יבנה-יבנה<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 22 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נירית/מירון-נירית-1#
- 1 - אלאמל/א.תעשיה-טייבה<->מגרש כדורגל-טייבה-2#/ לוח זמנים
- 501 - כנפי נשרים/מגן דוד-הרצליה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 369 - מסוף קסטינה-מלאכי לדרום-באר טוביה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-14/ לוח זמנים
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 70 - בית הלוחם-באר שבע<->שכונה 4-שגב שלום-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מסוף רעננה/הפנינה-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 31 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 205 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 597 - תיכון בית רחל-קוממיות<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 80 - עמק החולה/עמק איילון-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 45 - רתמים מרכז-כפר רתמים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 56 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 178 - המרכבה/הבנאי-חולון<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 398 - כצנלסון/ששת הימים-יהוד מונוסון<->בית ספר דתי/הבנים-בית דגן-20/ לוח זמנים