220 Γραμμή
Ανω Ιλισια - Ακαδημια
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 220 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 220 λεωφορείο (Ανω Ιλισια - Ακαδημια) είναι μια κυκλική γραμμή με 33 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 220,221,235 (Ζωγραφου) - Zografoy.
Επιλέξτε 220 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Ανω Ιλισια - Ακαδημια (33 στάσεις)
Αφετηρια 220,221,235 (Ζωγραφου) - Zografoy
Κολοκοτρωνη - Kolokotronh
Παλαιο Τερμα - Palaio Terma
7η Ιλισιων - 7th Ilision
6η Ιλισιων - 6th Ilision
5η Ιλισιων - 5th Ilision
4η Ιλισιων - 4th Ilision
3η Ιλισιων - 3rd Ilision
2η Ιλισιων
Ευδαπ
Καφενειο - Kafeneio
Αγ. Χαραλαμπος
Χιλτον
Χιλτον - Hilton
Νοσοκ. Ευαγγελισμος - Nosokomeio Eyaggelismos
Ρηγιλλης - Rhgillhs
Συνταγμα - Syntagma
Ακαδημιας - Akadhmias
Κηπος - Kipos
Βυζαντινο Μουσειο - Ρηγιλλης
Νοσοκομειο Ευαγγελισμος - Nosokomeio Eyaggelismos
Χιλτον - Hilton
Αγ. Χαραλαμπος - Ag. Xaralampos
1η Ιλισιων
2η Ιλισιων
3η Ιλισιων - 3rd Ilision
4η Ιλισιων - 4th Ilision
5η Ιλισιων - 5th Ilision
6η Ιλισιων - 6th Ilision
7η Ιλισιων - 7th Ilision
8η Ιλισιων - 8th Ilision
9η Ιλισιων - 9th Ilision
Αφετηρια 220,221,235 (Ζωγραφου) - Zografoy
220 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 220 λεωφορείο;
220 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 220 λεωφορείο;
220 σταματάει λειτουργία στις 23:15 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 220 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Ανω Ιλισια - Ακαδημια Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Ανω Ιλισια - Ακαδημια Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 220 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 220 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 220 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 220 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 220 λεωφορείο
220 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:15
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:15 | 7 - 25 |
Τρι | 05:00 - 23:15 | 7 - 25 |
Τετ | 05:00 - 23:15 | 7 - 25 |
Πεμ | 05:00 - 23:15 | 7 - 25 |
Παρ | 05:00 - 23:15 | 7 - 25 |
Σαβ | 05:00 - 23:15 | 9 - 30 |
Κυρ | 05:00 - 23:15 | 15 - 40 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 220 (από το Αφετηρια 220,221,235 (Ζωγραφου) - Zografoy), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 220 (Ανω Ιλισια - Ακαδημια) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
220 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 220 (Ανω Ιλισια - Ακαδημια) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
220 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 220 λεωφορείο είναι Αφετηρια 220,221,235 (Ζωγραφου) - Zografoy και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 220,221,235 (Ζωγραφου) - Zografoy. 220 (Ανω Ιλισια - Ακαδημια) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 220 έχει 33 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 50 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 220 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 220 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 220 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 220 (Ανω Ιλισια - Ακαδημια) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 220 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 220, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 801 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΣΚΑ/ Πρόγραμμα
- 301 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΑΝΘΟΥΣΑ - ΠΕΝΤΕΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 721 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ACHARNAI - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 418 - ΣΤ. ΕΘΝ. ΑΜΥΝΑΣ - ΣΧΟΛ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- X97N - ΑΕΡ/ΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΤ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ [EXPRESS]-[ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)] / AER/NAS ATHINON - ST.ELLINIKO [EXPRESS]-[NIGHTLINE (KIKLIKI)]/ Πρόγραμμα
- 748 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 712 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΕΡΓ. ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ - Α. ΛΙΟΣΙΑ (ΠΑΝΟΡΑΜΑ)/ Πρόγραμμα
- 841 - ΠΕΡΑΜΑ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β15 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - ΠΑΛΑΤΑΚΙ/ Πρόγραμμα
- 522 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΔΑΜΕΣ Α' (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 749 - ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ - ΣΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ/ Πρόγραμμα
- 530 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ - Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ / ST. KIFISIA - MELISSIA - N. PENTELI/ Πρόγραμμα
- 711 - ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ - ΖΩΦΡΙΑ/ Πρόγραμμα
- Β10 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙ (Μέσω ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- 137 - ΑΝΩ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Α - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ANO N. SMYRNI A - ST. SYGGROY FIX/ Πρόγραμμα
- 911 - ΣΤΑΘ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΔΡ. ΤΥΦΛΩΝ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 306 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΔΗΜ. ΓΕΡΑΚΑ - ΜΠΑΛΑΝΑ ΓΕΡΑΚΑ/ Πρόγραμμα
- 819 - ΠΕΡΑΜΑ - ΝΕΚΡ. ΣΧΙΣΤΟΥ/ Πρόγραμμα
- 310 - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ - ΡΑΦΗΝΑ - ΜΑΤΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 910 - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα