229 Γραμμή
Πειραιας - Αγ. Δημητριος -Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag. Dimitrios - St.Dafni
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 229 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 229 λεωφορείο (Πειραιας - Αγ. Δημητριος -Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag. Dimitrios - St.Dafni) έχει 48 στάσεις αναχωρεί από Πειραιας - Peiraias και τερματίζει στο σταθμό Αγ. Δημητριος (Στ. Δαφνη) - Ag. Dhmhtrios (St. Dafnh).
Επιλέξτε 229 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Πειραιας - Αγ. Δημητριος -Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag. Dimitrios - St.Dafni (48 στάσεις)
Πειραιας - Peiraias
Τελωνειο - Teloneio
Αγ. Νικολαος - Ag. Nikolaos
2ας Μεραρχιας (Ολυμπιακη) - 2nd Merarxias (Olympiakh)
2ας Μεραρχιας - 2nd Merarxias
Τερψιθεα - Terpsithea
Πλ. Κοραη - Pl. Korah
Δημοτικο Θεατρο - Dhmotiko Theatro
Κουντουριωτου - Koyntoyriotoy
Βενιζελου - Benizeloy
Ευαγγελιστρια - Eyaggelistria
Τζαβελλα - Tzabella
17η Σταση - 17th Stash
Ησαπ Ν. Φαληρου - Hsap N. Falhroy
Ακταιον - Aktaion
Γυμνασιο - Gymnasio
Μαρκομιχελακειο - Markomixelakeio
Τζιτζιφιες - Tzitzifies
1η Κατσωνη - 1st Katsonh
2η Κατσωνη - 2nd Katsonh
Πεντελης - Pentelhs
Ιασονος - Iasonos
Ηχους - Hxoys
Παλαιολογου - Palaiologoy
Καλυψους - Kalypsoys
Αχιλλεως - Axilleos
Ναιαδων - Naiadon
1η Αγ. Βαρβαρας - 1st Ag. Barbaras
2η Αγ. Βαρβαρας - 2nd Ag. Barbaras
Πλ. Φιλικης Εταιρειας - Pl. Filikhs Etaireias
3η Αγ. Βαρβαρας - 3rd Ag. Barbaras
4η Αγ. Βαρβαρας - 4th Ag. Barbaras
5η Αγ. Βαρβαρας - 5th Ag. Barbaras
6η Αγ. Βαρβαρας - 6th Ag. Barbaras
7η Αγ. Βαρβαρας - 7th Ag. Barbaras
Στροφη Αγ. Βαρβαρας - Strofh Ag. Barbaras
Γεφυρα - Gefyra
Σαρωνικος - Saronikos
Γεφυρακι - Gefyraki
Πλ. Ελ. Βενιζελου - Pl. El. Benizeloy
Απ.Παυλου - Apostoloy Payloy
Αγ. Δημητριος - Ag. Dhmhtrios
Πλ. Αστυνομιας - Pl. Astynomias
Σχολειο - Sxoleio
Λυσανδρου - Lysandroy
Αστερας - Asteras
Αντιοπης - Antiophs
Αγ. Δημητριος (Στ. Δαφνη) - Ag. Dhmhtrios (St. Dafnh)
229 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 229 λεωφορείο;
229 ξεκινάει λειτουργία στις 05:20 on Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 229 λεωφορείο;
229 σταματάει λειτουργία στις 22:35 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 229 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Πειραιας - Αγ. Δημητριος -Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag. Dimitrios - St.Dafni λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Πειραιας - Αγ. Δημητριος -Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag. Dimitrios - St.Dafni λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 229 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 229 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 229 λεωφορείο - Πειραιας - Αγ. Δημητριος -Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag. Dimitrios - St.Dafni
Δρομολόγια γραμμής 229 λεωφορείο
229 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:25 - 23:15
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:25 - 23:15 | 40 - 55 |
Τρι | 05:25 - 23:15 | 40 - 55 |
Τετ | 05:25 - 23:15 | 40 - 55 |
Πεμ | 05:20 - 23:15 | 30 - 45 |
Παρ | 05:20 - 23:15 | 31 - 74 |
Σαβ | 05:25 - 23:15 | 37 - 50 |
Κυρ | 07:05 - 22:35 | 50 - 76 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 229 (από το Πειραιας - Peiraias), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 229 (Πειραιας - Αγ. Δημητριος -Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag. Dimitrios - St.Dafni) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
229 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 229 (Πειραιας - Αγ. Δημητριος -Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag. Dimitrios - St.Dafni) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
229 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 229 λεωφορείο είναι Πειραιας - Peiraias και η τελευταία στάση είναι Αγ. Δημητριος (Στ. Δαφνη) - Ag. Dhmhtrios (St. Dafnh). 229 (Πειραιας - Αγ. Δημητριος -Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag. Dimitrios - St.Dafni) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 229 έχει 48 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 40 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 229 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 229 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 229 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 229 (Πειραιας - Αγ. Δημητριος -Στ. Δαφνη - Peiraias - Ag. Dimitrios - St.Dafni) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 229 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 229, στην Αθήνα
229 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 140 - ΠΟΛΥΓΩΝΟ - ΓΛΥΦΑΔΑ - POLIGONO - GLIFADA/ Πρόγραμμα
- 906 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - PL. KARAΪSKAKI - KALLIPOLI/ Πρόγραμμα
- 162 - ΒΟΥΛΑ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - VOYLA - PANORAMA/ Πρόγραμμα
- 026 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ - ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ - IPPOKRATOUS - VOTANIKOS/ Πρόγραμμα
- 451 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST. CHALANDRI - NEA PENTELI - CHALANDRI/ Πρόγραμμα
- 503 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ - ZIRINEIO - VARYMPOMPI/ Πρόγραμμα
- 604 - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΤ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - NOS. AG. ANARGYROI - ST. METAMORFOSIS - NEA IONIA/ Πρόγραμμα
- 536 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ZIRINEIO - DIONYSOS/ Πρόγραμμα
- 535Α - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΠΟΝΤΟΣ - ΦΡΑΓΜΑ - ΚΑΛΕΤΖΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ZIRINEIO - EYXEINOS PONTOS - KALETZI/ Πρόγραμμα
- Α2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΒΟΥΛΑ (ΜΕΣΩ Λ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ) - AKADIMIA - VOULA (VIA L. AMFITHEAS)/ Πρόγραμμα
- 224 - ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ - ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ - KAISARIANI - EL. VENIZELOY/ Πρόγραμμα
- 301Β - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ-ΑΝΘΟΥΣΑ-ΠΕΝΤΕΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST. DOUK. PLAKENTIAS - ANTHOUSA - PENTELI/ Πρόγραμμα
- 141 - ΣΤ. ΔΑΦΝΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST. DAFNIS - KALAMAKI/ Πρόγραμμα
- 914 - ΟΜΟΝΟΙΑ - ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ - ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - OMONOIA - LACHANAGORA - PAL. KOKKINIA/ Πρόγραμμα
- 822 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST.AG.ANTONIOS - NEA ZOI/ Πρόγραμμα
- 864 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ELEYSINA - VIOMICHANIKI ZONI MAGOYLAS/ Πρόγραμμα
- 130 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - PEIRAIAS - NEA SMIRNI/ Πρόγραμμα
- 750 - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΙΚΑΙΑ - ATTIKO NOSOKOMEIO - ST. METRO AIGALEO - NIKAIA/ Πρόγραμμα
- 308 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΠΑΙΑΝΙΑ - ΚΟΡΩΠΙ - ST. NOMISMATOKOPEIO - PAIANIA - KOROPI/ Πρόγραμμα
- 871 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ (ΜΕΣΩ Λ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ) - PEIRAIAS - ELEYSINA (VIA L. ETHN. ANTISTASEOS)/ Πρόγραμμα