לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 268 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 268 (בית אריה←תל אביב-יפו) יש 58 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהאשל/השקד עופרים ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
לוח הזמנים לקו 268 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:20. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 268 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: בית אריה←תל אביב-יפו (58 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
האשל/השקד עופרים
צפה בלוח הזמנים המלא
הברוש/הרימון
צפה בלוח הזמנים המלא
הברוש א
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה הזית/הברוש
צפה בלוח הזמנים המלא
עופרים/כיכר
צפה בלוח הזמנים המלא
לבונה/דבורנית
צפה בלוח הזמנים המלא
לבונה/ערבה
צפה בלוח הזמנים המלא
לבונה/האלה
צפה בלוח הזמנים המלא
לבונה/אשחר
צפה בלוח הזמנים המלא
לבונה/מעלה הזית
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה הזית/לבונה
צפה בלוח הזמנים המלא
פריחת השקד/דולב
צפה בלוח הזמנים המלא
פריחת השקד
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה הזית א
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה הזית ב
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז ספורט
צפה בלוח הזמנים המלא
לבונה/שדרות ניצנים
צפה בלוח הזמנים המלא
מחסום רנתיס
צפה בלוח הזמנים המלא
מחנה נחשונים ש''ג
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 465
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 465/מחנה נחשונים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מחצבות
צפה בלוח הזמנים המלא
444/שדרות עמק איילון
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. עמק איילון/כיכר אגמית
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. עמק איילון - כיכר יסעור
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. עמק איילון/כיכר שחף
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות עמק איילון/תפן
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. עמק איילון/האודם
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות עמק איילון/חרמון
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. עמק איילון/רחבת נטיף
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. עמק איילון/תרשיש
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. עמק איילון - כיכר אנפה
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. עמק איילון/מודיעים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת שוהם/כביש 453
צפה בלוח הזמנים המלא
כפר טרומן
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אל על
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת תעשייה אווירית
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בדק
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת טייסים
צפה בלוח הזמנים המלא
אזור תעשייה יהוד/כביש 461
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך העצמאות / וייצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות / חתוכה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך העצמאות/יעקב בר סימנטוב
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות מנחם בגין/שדרות משה דיין
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת יהוד מערב/כביש 461
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון סביונים/461
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 461 / נווה מונוסון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת סביון/למערב
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוד / יגאל אלון
צפה בלוח הזמנים המלא
מחנה דורי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוד / צומת רמת פנקס
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף מסובים/דרך לוד
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הטייסים/ככר הרב פרדס
צפה בלוח הזמנים המלא
אורט סינגלובסקי/דרך הטייסים
צפה בלוח הזמנים המלא
לה גווארדיה/שער הגיא
צפה בלוח הזמנים המלא
לה גוורדיה/יגאל אלון
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף לה גווארדייה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 268
מתי מתחיל לפעול קו 268?
קו 268 מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 268 מפסיק לעבוד?
קו 268 מפסיק לפעול ב-06:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 268?
כדי לראות מתי קו בית אריה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית אריה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 268 (בית אריה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית אריה←תל אביב-יפו (בית אריה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 268 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 268 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 268 של אגד (Egged) - בית אריה←תל אביב-יפו
קו האוטובוס 268, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:20
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:20
יציאה אחת ביום
ב׳
06:20
יציאה אחת ביום
ג׳
06:20
יציאה אחת ביום
ד׳
06:20
יציאה אחת ביום
ה׳
06:20
יציאה אחת ביום
ו׳
לא פעיל
לא פעיל
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל268 (מ האשל/השקד עופרים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 268 (בית אריה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 268
תעריף הנסיעה ב268 (בית אריה←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
268 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 268 היא האשל/השקד עופרים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 268 (בית אריה←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 268. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 268.
קו 268 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 268 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 268 (בית אריה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 268 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 268 ב-ישראל