Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 406 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 406 λεωφορείο (Πευκακια -Στ.Δ.Πλακεντιασ- Στ.Νομισματοκοπειο [Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τρίτη 06:00-17:00]) είναι μια κυκλική γραμμή με 56 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια-Τερμα 406 (Πευκακια Αγ. Παρασκευησ).
Επιλέξτε 406 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Προβολή στο Χάρτη
Κατεύθυνση: Πευκακια -Στ.Δ.Πλακεντιασ- Στ.Νομισματοκοπειο [Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τρίτη 06:00-17:00] (56 στάσεις)
Προβολή στο χάρτηΑλλαγή κατεύθυνσης
Αφετηρια-Τερμα 406 (Πευκακια Αγ. Παρασκευησ)
Επόμενες Αφίξεις
Ηρας
Επόμενες Αφίξεις
3η Γαργηττου
Επόμενες Αφίξεις
2η Γαργηττου
Επόμενες Αφίξεις
1η Γαργηττου
Επόμενες Αφίξεις
Κλεισθενους
Επόμενες Αφίξεις
Κεας
Επόμενες Αφίξεις
Παπαρηγοπουλου
Επόμενες Αφίξεις
Σιφνου
Επόμενες Αφίξεις
Κυθνου
Επόμενες Αφίξεις
Σουλιου
Επόμενες Αφίξεις
Αγ. Παρασκευη - Ag. Paraskeyh
Επόμενες Αφίξεις
Αγ. Παρασκευη
Επόμενες Αφίξεις
12η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
11η Αγ.Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
10η Αγ.Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
9η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
8η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
7η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
6η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
5η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
Δημοκριτος
Επόμενες Αφίξεις
3η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
2η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
1η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
Ηπειρου
Επόμενες Αφίξεις
Τομπρα - Tompra
Επόμενες Αφίξεις
9η Μεσογειων - 9th Mesogeion
Επόμενες Αφίξεις
Νομισματοκοπειο - St. Nomismatokopeio
Επόμενες Αφίξεις
Στ. Νομισματοκοπειο - St. Nomismatokopeio
Επόμενες Αφίξεις
9η Μεσογειων - 9th Mesogeion
Επόμενες Αφίξεις
Τομπρα
Επόμενες Αφίξεις
1η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
2η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
3η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
Δημοκριτος - Dimokritos
Επόμενες Αφίξεις
5η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
6η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
7η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
8η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
9η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
10η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
11η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
12η Αγ. Παρασκευης
Επόμενες Αφίξεις
Αγ. Παρασκευη
Επόμενες Αφίξεις
Αγ. Παρασκευη - Ag. Paraskeyh
Επόμενες Αφίξεις
Σουλιου
Επόμενες Αφίξεις
1η Δερβενακιων
Επόμενες Αφίξεις
1η Αγ. Τριαδος
Επόμενες Αφίξεις
2η Αγ. Τριαδος
Επόμενες Αφίξεις
Αγ. Αναργυρων
Επόμενες Αφίξεις
Αγ. Δημητριος
Επόμενες Αφίξεις
Παπαρηγοπουλου
Επόμενες Αφίξεις
Στ. Δουκ. Πλακεντιας
Επόμενες Αφίξεις
Πυθαγορα
Επόμενες Αφίξεις
Αφετηρια-Τερμα 406 (Πευκακια Αγ. Παρασκευησ)
Επόμενες Αφίξεις
406 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 406 λεωφορείο;
406 ξεκινάει λειτουργία στις 6:15 ΠΜ on Τρίτη.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 406 λεωφορείο;
406 σταματάει λειτουργία στις 5:00 ΜΜ τη Τρίτη.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 406 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Πευκακια -Στ.Δ.Πλακεντιασ- Στ.Νομισματοκοπειο [Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τρίτη 06:00-17:00] Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Πευκακια -Στ.Δ.Πλακεντιασ- Στ.Νομισματοκοπειο [Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τρίτη 06:00-17:00] Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 406 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις 25 Μαρτίου (εθνική εορτή) και Ευαγγελισμός του Κυρίου;
Οι ώρες λειτουργίας του 406 λεωφορείο τα 25 Μαρτίου (εθνική εορτή) και Ευαγγελισμός του Κυρίου ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 406 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 406 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 406 λεωφορείο - Πευκακια -Στ.Δ.Πλακεντιασ- Στ.Νομισματοκοπειο [Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τρίτη 06:00-17:00]
Η γραμμή 406 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί τις Τρίτη. Τακτικές ώρες δρομολογίων: 6:15 ΠΜ - 5:00 ΜΜ
Ημέρα
Ώρες Λειτουργίας
Συχνότητα (min)
Δευ
Δεν Λειτουργεί
Δεν Λειτουργεί
Τρι
6:15 ΠΜ - 5:00 ΜΜ
25 - 35
Τετ
Δεν Λειτουργεί
Δεν Λειτουργεί
Πεμ
Δεν Λειτουργεί
Δεν Λειτουργεί
Παρ
Δεν Λειτουργεί
Δεν Λειτουργεί
Σαβ
Δεν Λειτουργεί
Δεν Λειτουργεί
Κυρ
Δεν Λειτουργεί
Δεν Λειτουργεί
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
See all updates on 406 (from Αφετηρια-Τερμα 406 (Πευκακια Αγ. Παρασκευησ)), including real-time status info, λεωφορείο delays, changes of routes, changes of stops locations, and any other service changes. Get a real-time map view of 406 (Πευκακια -Στ.Δ.Πλακεντιασ- Στ.Νομισματοκοπειο [Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τρίτη 06:00-17:00]) and track the λεωφορείο as it moves on the map. Download the app for all Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ info now.
406 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 406 (Πευκακια -Στ.Δ.Πλακεντιασ- Στ.Νομισματοκοπειο [Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τρίτη 06:00-17:00]) prices may change based on several factors. For more information about Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ tickets costs please check the Moovit app or Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ’s official website.
Η Πιο Δημοφιλής Εφαρμογή Αστικής Κινητικότητας στη πόλη Αθήνα.
Όλες οι τοπικές επιλογές μετακίνησης σε μία εφαρμογή
406 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 406 λεωφορείο είναι Αφετηρια-Τερμα 406 (Πευκακια Αγ. Παρασκευησ) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια-Τερμα 406 (Πευκακια Αγ. Παρασκευησ). 406 (Πευκακια -Στ.Δ.Πλακεντιασ- Στ.Νομισματοκοπειο [Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τρίτη 06:00-17:00]) λειτουργεί κατά τη διάρκεια Τρίτη.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 406 έχει 56 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 48 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 406 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 406 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
406 κοντά μου
Γραμμή 406 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 406 (Πευκακια -Στ.Δ.Πλακεντιασ- Στ.Νομισματοκοπειο [Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τρίτη 06:00-17:00]) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 406 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 406, στην Αθήνα