610 Γραμμή
Φιλοθεη - Αμπελοκηποι (Προσωρινη Λογω Εργων)
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 610 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 610 λεωφορείο (Φιλοθεη - Αμπελοκηποι (Προσωρινη Λογω Εργων)) είναι μια κυκλική γραμμή με 46 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 610 (Φιλοθεη).
Επιλέξτε 610 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Φιλοθεη - Αμπελοκηποι (Προσωρινη Λογω Εργων) (46 στάσεις)
Αφετηρια 610 (Φιλοθεη)
Ανω Αγορα
Πλ. Πικιωνη
Πινδου
Αστυνομια
Βεργινας
Αγ. Φιλοθεη
Αρνελου
Πετρινο Περιπτερο
28ης Οκτωβριου
Κολλεγιο - Kollegio
Αρσακειο - Arsakeio
1η Αγ. Βαρβαρας - 1st Ag. Barbaras
Φαρος - Faros
Σκαλακια - Skalakia
Νταλια - Ntalia
Κατεχακη - Kateχakη
Γηροκομειο - Ghrokomeio
Στ. Πανορμου - St. Panormoy
Παλαιο Τερμα - Palaio Terma
Αγ. Δημητριος - Ag. Dhmhtrios
Υγειονομικο - Ygeionomiko
Αμπελοκηποι - Ampelokhpoi
Ζερβα - Zerba
Ερυθρος Σταυρος - Erythros Stayros
Γηροκομειο - Ghrokomeio
Κατεχακη - Katexakh
Σκαλακια - Skalakia
Φαρος - Faros
Παριτση - Paritsh
Αγ. Βαρβαρα - Ag. Barbara
Αρσακειο - Arsakeio
Αβανα - Aβana
Πολιτη
Πετρινο Περιπτερο
Δροσοπουλου
Πλ. Κορυζη
Δημοτικο Σχολειο
Αγ. Φιλοθεη
Βορ. Ηπειρου
Ιον. Σχολη
Ιδρυμα Κων. Καραμανλη
Δαβακη
Πλ. Πικιωνη
25ης Μαρτιου
Αφετηρια 610 (Φιλοθεη)
610 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 610 λεωφορείο;
610 ξεκινάει λειτουργία στις 05:30 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 610 λεωφορείο;
610 σταματάει λειτουργία στις 20:10 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 610 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Φιλοθεη - Αμπελοκηποι (Προσωρινη Λογω Εργων) Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Φιλοθεη - Αμπελοκηποι (Προσωρινη Λογω Εργων) Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 610 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 610 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 610 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 610 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 610 λεωφορείο - Φιλοθεη - Αμπελοκηποι (Προσωρινη Λογω Εργων)
Δρομολόγια γραμμής 610 λεωφορείο
610 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:30 - 23:00
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:30 - 23:00 | 25 - 35 |
Τρι | 05:30 - 23:00 | 25 - 35 |
Τετ | 05:30 - 23:00 | 25 - 35 |
Πεμ | 05:30 - 23:00 | 25 - 35 |
Παρ | 05:30 - 23:00 | 25 - 35 |
Σαβ | 05:30 - 23:00 | 35 - 55 |
Κυρ | 07:30 - 20:10 | 60 - 80 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 610 (από το Αφετηρια 610 (Φιλοθεη)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 610 (Φιλοθεη - Αμπελοκηποι (Προσωρινη Λογω Εργων)) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
610 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 610 (Φιλοθεη - Αμπελοκηποι (Προσωρινη Λογω Εργων)) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
610 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 610 λεωφορείο είναι Αφετηρια 610 (Φιλοθεη) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 610 (Φιλοθεη). 610 (Φιλοθεη - Αμπελοκηποι (Προσωρινη Λογω Εργων)) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 610 έχει 46 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 51 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 610 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 610 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 610 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 610 (Φιλοθεη - Αμπελοκηποι (Προσωρινη Λογω Εργων)) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 610 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 610, στην Αθήνα
610 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 846 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 866 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 604 - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΤ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 811 - ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΤ. ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 861Β - ΕΛΕΥΣΙΝΑ – ΜΑΝΔΡΑ - ΒΙΛΙΑ - ΕΡΥΘΡΕΣ/ Πρόγραμμα
- 860 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΓΕΝ. ΚΡΑΤΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΧΙΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ/ Πρόγραμμα
- Α2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΒΟΥΛΑ (Μέσω Λ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ)/ Πρόγραμμα
- 855 - ΨΑΡΙ - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΛΟΦΟΣ ΚΥΡΙΛΛΟΥ/ Πρόγραμμα
- 421 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ/ Πρόγραμμα
- X7 - ΠΙΚΡΟΔΑΦΝΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 507 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΣΤΑΜΑΤΑ / ZIRINEIO - RODOPOLI - STAMATA/ Πρόγραμμα
- 416 - ΣΤ. ΕΘΝ. ΑΜΥΝΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 503 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ / ZIRINEIO - VARYMPOMPI/ Πρόγραμμα
- 725 - ΑΧΑΡΝΑΙ (ΜΕΣΟΝΥΧΙ) - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (ΠΛ.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- 560 - ΣΤ. ΚΗΦΙΣΙΑ - ΜΟΡΤΕΡΟ - Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ/ Πρόγραμμα
- 622 - ΓΟΥΔΗ - ΑΝΩ ΓΑΛΑΤΣΙ/ Πρόγραμμα
- 308 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΠΑΙΑΝΙΑ - ΚΟΡΩΠΙ/ Πρόγραμμα
- 309 - ΚΟΡΩΠΙ - ΣΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ - ΚΟΡΩΠΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 815 - ΓΟΥΔΗ - ΤΑΥΡΟΣ/ Πρόγραμμα
- 755Β - ΑΧΑΡΝΑΙ-ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ-ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ ΜΕΣΩ ΧΑΡΑΥΓΗΣ)/ Πρόγραμμα