621 Γραμμή
Σταθμός Π. Χρυσοχούς | ᴘᴏʟɪs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ
ΟΣΥΠΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής ΟΣΥΠΑ 621 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 621 λεωφορείο (Σταθμός Π. Χρυσοχούς | ᴘᴏʟɪs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ) έχει 2 στάσεις αναχωρεί από Νοσοκομείο Πόλις 1 και τερματίζει στο σταθμό Πολης Χρυσοχούς (Σταθμός).
Επιλέξτε 621 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Σταθμός Π. Χρυσοχούς | ᴘᴏʟɪs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ (2 στάσεις)
Νοσοκομείο Πόλις 1
Πολης Χρυσοχούς (Σταθμός)
621 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 621 λεωφορείο;
621 ξεκινάει λειτουργία στις 08:40 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 621 λεωφορείο;
621 σταματάει λειτουργία στις 12:10 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 621 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Σταθμός Π. Χρυσοχούς | ᴘᴏʟɪs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Σταθμός Π. Χρυσοχούς | ᴘᴏʟɪs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 621 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 621 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 621 λεωφορείο
Η γραμμή 621 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί τις καθημερινές. Τακτικές ώρες δρομολογίων: 08:40 - 12:10
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 08:40 - 12:10 | 44 - 100 |
Τρι | 08:40 - 12:10 | 44 - 100 |
Τετ | 08:40 - 12:10 | 44 - 100 |
Πεμ | 08:40 - 12:10 | 44 - 100 |
Παρ | 08:40 - 12:10 | 44 - 100 |
Σαβ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Κυρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
ΟΣΥΠΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 621 (από το Νοσοκομείο Πόλις 1), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 621 (Σταθμός Π. Χρυσοχούς | ᴘᴏʟɪs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες ΟΣΥΠΑ τώρα.
621 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές ΟΣΥΠΑ 621 (Σταθμός Π. Χρυσοχούς | ᴘᴏʟɪs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων ΟΣΥΠΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του ΟΣΥΠΑ.
621 (ΟΣΥΠΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 621 λεωφορείο είναι Νοσοκομείο Πόλις 1 και η τελευταία στάση είναι Πολης Χρυσοχούς (Σταθμός). 621 (Σταθμός Π. Χρυσοχούς | ᴘᴏʟɪs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ) λειτουργεί κατά τη διάρκεια καθημερινές.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 621 έχει 2 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 2 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό ΟΣΥΠΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Πάφος και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 621 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 621 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 621 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 621 (Σταθμός Π. Χρυσοχούς | ᴘᴏʟɪs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 621 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης ΟΣΥΠΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για ΟΣΥΠΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Πάφος. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για ΟΣΥΠΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 621, στην Πάφος
621 - Εναλλακτικές οδηγίες
ΟΣΥΠΑ Γραμμές στη πόλη Πάφος
- 625 - Π. Χρυσοχούς - Μακούντα - Κυνούσα | ᴘᴏʟɪs - ᴍᴀᴋᴜɴᴅᴀ - ᴋɪɴᴜsᴀ/ Πρόγραμμα
- 624 - Π. Χρυσοχούς - Πελαθούσα | ᴘᴏʟɪs - ᴘᴇʟᴀᴛʜᴜsᴀ/ Πρόγραμμα
- 609 - Πάφος - Επισκοπή (Πάφου) | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴇᴘɪsᴋᴏᴘɪ (ᴘᴀᴘʜᴏs ᴀʀᴇᴀ)/ Πρόγραμμα
- 640 - Π. Χρυσοχούς - Λυσός | ᴘᴏʟɪs - ʟɪsᴏs/ Πρόγραμμα
- 637 - Πάφος - Παναγιά | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴘᴀɴᴀʏɪᴀ/ Πρόγραμμα
- 607 - Πάφος - Πέγεια - Ακουρσός | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴘᴇʏɪᴀ - ᴀᴋᴜʀsᴏs/ Πρόγραμμα
- 610 - Κάτω Πάφος - Δημοτική Αγορά | ᴘᴏʀᴛ - ᴍᴀʀᴋᴇᴛ/ Πρόγραμμα
- 632 - Πάφος - Αρχιμανδρίτα | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴀʀʜɪᴍᴀɴᴅʀɪᴛᴀ/ Πρόγραμμα
- 623 - Π. Χρυσοχούς - Λατσί - Νέο Χωριό | ᴘᴏʟɪs - ʟᴀᴄʜɪ - ɴᴇᴏ ʜᴏʀʏᴏ/ Πρόγραμμα
- 647 - Π. Χρυσοχούς - Ανδρολύκου | ᴘᴏʟɪs - ᴀɴᴅʀᴏʟɪᴋᴜ/ Πρόγραμμα
- 635 - Άγ. Ιωάννης - Σταυροκόννου | ᴀɢɪᴏs ɪᴏᴀɴɴɪs - sᴛᴀᴠʀᴏᴋᴏɴɴᴜ/ Πρόγραμμα
- 641 - Πάφος - Π. Χρυσοχούς | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴘᴏʟɪs (ᴠɪᴀ ʀᴅ E711)/ Πρόγραμμα
- 601 - Πάφος - Μανδριά | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴍᴀɴᴅʀɪᴀ/ Πρόγραμμα
- 645 - Πάφος - Π. Χρυσοχούς | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴘᴏʟɪs (ᴇxᴘʀᴇss)/ Πρόγραμμα
- 639 - Πάφος - Χούλου | ᴘᴀᴘʜᴏs - ʜᴜʟᴜ/ Πρόγραμμα
- 602 - Στ. Καραβέλλα - Μουσείο - Κυβ. Υπηρεσίες | ᴋᴀʀᴀᴠᴇʟʟᴀ - ᴍᴜsᴇᴜᴍ - ɢᴏᴠ. sᴇʀᴠɪᴄᴇs/ Πρόγραμμα
- 615 - Κάτω Πάφος - Κόλπος Κοραλλίων | Port - Coral Bay/ Πρόγραμμα
- 634 - Πάφος - Αρμίνου | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴀʀᴍɪɴᴜ/ Πρόγραμμα
- 604 - Πάφος - Μονή Αγ. Νεοφύτου | ᴘᴀᴘʜᴏs - sᴛ. ɴᴇᴏғɪᴛᴏs ᴄᴏɴᴠᴇɴᴛ/ Πρόγραμμα
- 606 - Κάτω Πάφος - Υδρόπαρκο - Γεροσκήπου | ᴘᴏʀᴛ - ᴡᴀᴛᴇʀᴘᴀʀᴋ - ɢᴇʀᴏsᴋɪᴘᴜ/ Πρόγραμμα