לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 13 (מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף כרמי גת/איסוף ומסתיים בפולק/טבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת (49 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
מסוף כרמי גת/איסוף
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות לכיש/שדרות האשה העבריה
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות לכיש/שרה אהרונסון
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות לכיש/שדרות כרמי גת
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות כרמי גת/נחל רביבים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות כרמי גת/נחל קדרון
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות כרמי גת/נחל זויתן
צפה בלוח הזמנים המלא
נתן אלבז/שלמה אפשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
שבטי ישראל/רחבת גד
צפה בלוח הזמנים המלא
שבטי ישראל/רחבת יששכר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות גת/שבטי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות גת/מבוא בנימין
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות לכיש/שדרות גת
צפה בלוח הזמנים המלא
השופטים/עותניאל בן קנז
צפה בלוח הזמנים המלא
תיכון מקיף גרוס/השופטים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות השופטים/שמגר בן ענת
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. השופטים/משעול שמשון
צפה בלוח הזמנים המלא
שלמה המלך/אמציה
צפה בלוח הזמנים המלא
שלמה המלך/שאול המלך
צפה בלוח הזמנים המלא
מלכי ישראל/אתרי המקרא
צפה בלוח הזמנים המלא
מלכי ישראל/שדרות גת
צפה בלוח הזמנים המלא
מלכי ישראל/הגבורה
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל/צנחנים
צפה בלוח הזמנים המלא
אדוריים/שדרות צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
אדוריים/סטרומה
צפה בלוח הזמנים המלא
אדוריים/שד. מלכי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
אדוריים/אורון
צפה בלוח הזמנים המלא
הרימון/הלוז
צפה בלוח הזמנים המלא
הרימון/דקל
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנה מרכזית/שדרות העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות לכיש/בריכה עירונית
צפה בלוח הזמנים המלא
בנק הפועלים/שדרות לכיש
צפה בלוח הזמנים המלא
משטרה/שדרות לכיש
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנת רכבת קריית גת/כניסה
צפה בלוח הזמנים המלא
ביג/דרך הדרום
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך החרושת/שדרות ישראל פולק
צפה בלוח הזמנים המלא
נתרן/אשלגן
צפה בלוח הזמנים המלא
אשלגן/זרחן
צפה בלוח הזמנים המלא
צורן/אשלגן
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות צורן/שדרות הברזל
צפה בלוח הזמנים המלא
צורן/אבץ
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות אבץ/רחבת אייר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות אבץ
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות אבץ/שדרות ישראל פולק
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות ישראל פולק/סיוון
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. ישראל פולק/כסלו
צפה בלוח הזמנים המלא
פולק/טבת
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-07:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת (מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 13 של דן בדרום (Dan Badarom) - מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת
קו האוטובוס 13, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:20 - 19:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
07:20 - 19:30
15 - 60
ב׳
07:20 - 19:30
15 - 60
ג׳
07:20 - 19:30
15 - 60
ד׳
07:20 - 19:30
15 - 60
ה׳
07:20 - 19:30
15 - 60
ו׳
07:25 - 12:30
40 - 80
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ מסוף כרמי גת/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
13 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 13 היא מסוף כרמי גת/איסוף והתחנה האחרונה היא פולק/טבת.
קו 13 (מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
קו 13 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (מסוף כרמי גת/איסוף←פולק/טבת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל