קו 20
חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 20 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) הוא קו מעגלי בעל 87 תחנות, שיוצא מ חניון נווה שאנן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 20 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן (87 תחנות)
חניון נווה שאנן
גדליהו/דורי
מרכז מסחרי/גדליהו
בית אבות ספרדי/גדליהו
הרב מימון/לייב שמעוני
לייב שמעוני/נחמיאס יוסף
הגליל/לייב שמעוני
הגליל
הגליל/מאירוביץ
טרומפלדור/התיכון
חניתה/טרומפלדור
חניתה/שמחה גולן
חניתה/הלל סילבר
הלל סילבר/חניתה
הלל סילבר א
בית אבא חושי/אבא הלל סילבר
הלל סילבר ב
הלל סילבר ג
הלל סילבר/ניסנבוים
יד לבנים/הלל סילבר
'יד לבנים א
יד לבנים ב'
יד לבנים ג
יד לבנים/ערד
ערד/תענך
ערד/סובה
ערד/תענך
ערד/יד לבנים
יד לבנים/ערד
יד לבנים/מעלות דב גרונר
יד לבנים א
יד לבנים ב
יד לבנים/הלל סילבר
הלל סילבר/רטנר
הלל סילבר א
הלל סילבר ב
בית אבא חושי
הלל סילבר ג
הלל סילבר/חניתה
חניתה/הלל סילבר
חניתה/שמחה גולן
טרומפלדור/חניתה
טרומפלדור/מרכז זיו
קומוי/חנקין
יערי/בורוכוב
יגאל אלון/חסידי אומות עולם
יגאל אלון/זאב וילנאי
יגאל אלון/אליעזר אלתר
יגאל אלון/שלון
יגאל אלון/דרך בירם
דרך בירם/יגאל אלון
דרך בירם/דובנוב
זלמן שניאור/אינטרנציונל
בורלא/זלמן שניאור
בורלא א'
'בורלא ב
'בורלא ג
סחלב א
סחלב ב
סחלב/אמנון ותמר
אמנון ותמר/סחלב
בית חולים פלימן
זלמן שניאור/ברנר
זלמן שניאור א
'זלמן שניאור ב
זלמן שניאור ג
זלמן שניאור ד
זלמן שניאור/בורלא
זלמן שניאור/פיכמן
דרך בירם/אינטרנציונל
יגאל אלון/דרך בירם
יגאל אלון/אמיל גרינצוויג
יגאל אלון/שלון
יגאל אלון/אברהם סכנין
יגאל אלון/זאב וילנאי
יגאל אלון/חסידי אומות עולם
יערי/מל''ל
טרומפלדור/מרכז זיו
טרומפלדור/כיכר דוד
טרומפלדור/מימון
הרב מימון/גילבוע
הרב מימון/פינסקר
הרב מימון/לייב שימעוני
בית אבות ספרדי/גדליהו
מרכז מסחרי/גדליהו
גדליהו/דורי
חניון נווה שאנן
שאלות ותשובות לגבי קו 20
מתי מתחיל לפעול קו 20?
קו 20 מתחיל לפעול ב-04:45 ברביעי, חמישי
באיזו שעה קו 20 מפסיק לעבוד?
קו 20 מפסיק לפעול ב-16:40 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 20?
כדי לראות מתי קו חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 20 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 20 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 20 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 20 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 20
קו 20 פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:02 - 16:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:02 - 16:40 | 15 - 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 04:45 - 23:45 | 18 - 30 |
ה׳ | 04:45 - 23:45 | 18 - 30 |
ו׳ | 05:02 - 16:40 | 15 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל20 (מ חניון נווה שאנן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 20
תעריף הנסיעה ב20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
20 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 20 היא חניון נווה שאנן והתחנה האחרונה היא חניון נווה שאנן.
קו 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 20. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 20.
מעקב אחר קו האוטובוס 20 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 20 (חניון נווה שאנן←חניון נווה שאנן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 20 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 20 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 14 - קניון מלחה/א''ס מכבי-ירושלים<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 790 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 37א - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-2כ/ לוח זמנים
- 834 - צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים
- 921 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 953 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-3#/ לוח זמנים
- 33 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 64 - הנחשול/הדייגים-ראשון לציון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 787 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->התמר/החרוב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 28 - נעורים/קנאים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 94 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->הדקל/הברושים-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 966 - נטור-נטור<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2ם/ לוח זמנים
- 72א - שבזי/צלאח-קרית אתא<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 18א - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3ז/ לוח זמנים
- 998 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 716 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים