קו 316
ראשון לציון←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 316 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 316 (ראשון לציון←רמת גן) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ראשל''צ/רציפים ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 316 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←רמת גן (25 תחנות)
ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים
גולדה מאיר/הסיתוונית
לוי אשכול/חסידי אומות העולם
המכללה למינהל/מוטה גור
יגאל אלון/ראם
ירושלים/האחד עשר
ירושלים/דוד הראובני
ירושלים/בלפור
אחד העם/הרב שלום סיבהי
פינסקר/הרב קוק
פינסקר/חב"ד
דרך המכבים/פריימן
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב בן יעקב/בר יוחאי
נחמיה/עזרא
נחמיה/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דסלר
חזון אי''ש/רבנו תם
הרב שך/הרב קוטלר
חשב סופר/הרב שך
סוקולוב/אבן גבירול
אבו חצירא/הרב פתאיה
אבו חצירא/הקישון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 316
מתי מתחיל לפעול קו 316?
קו 316 מתחיל לפעול ב-11:40 בשני, שישי
באיזו שעה קו 316 מפסיק לעבוד?
קו 316 מפסיק לפעול ב-14:30 בשני, שישי
מתי מגיע קו 316?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 316 (ראשון לציון←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←רמת גן (ראשון לציון←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 316 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 316 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 316 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 316 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 316
קו 316 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 13:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ב׳ | 11:40 - 14:30 | 170 |
ג׳ | 21:00 - 22:45 | 105 |
ד׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ה׳ | 13:00 - 21:30 | 180 - 330 |
ו׳ | 11:40 - 14:30 | 170 |
ש׳ | 21:00 - 22:45 | 105 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל316 (מ ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 316 (ראשון לציון←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 316
תעריף הנסיעה ב316 (ראשון לציון←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
316 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 316 היא ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 316 (ראשון לציון←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 316. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 316.
מעקב אחר קו האוטובוס 316 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 316 (ראשון לציון←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 316 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 316 ב-ישראל
316 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 5א - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1א/ לוח זמנים
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 28 - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 786 - דרוק/קהילות יעקב-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 853 - מבוא חמה-מבוא חמה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ן
- 792 - המגינים/עין דור-חיפה<->מרכז רפואי-ערערה-2#/ לוח זמנים
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 224 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#
- 470 - שוק עירוני-דימונה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 832 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ב
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 84 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 98 - פארק רבין/דרך השלום-כרמיאל<->הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 89 - תיכון בית אליעזר-חדרה<->תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה-2#/ לוח זמנים