קו 36
אור יהודה←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 36 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 36 (אור יהודה←תל אביב-יפו) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרושת/מעלה המגדל ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 36 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור יהודה←תל אביב-יפו (43 תחנות)
החרושת/מעלה המגדל
חטיבת אלכסנדרוני/העבודה
ביה''כ עולי בבל/יוסף חיים
מרכז מסחרי/העצמאות
החצב / היסמין
העצמאות/החצב
העצמאות/ירושלים
העצמאות/משה דיין
היכל התרבות/שדרות אליהו סעדון
שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו
שדרות בן פורת/הל''ה
בן פורת/ראשונים
בן פורת/נילי
יחזקאל קזז / מונטיפיורי
יחזקאל קזז/דרך לוד
מחנה דורי
דרך לוד / צומת רמת פנקס
מחלף מסובים/דרך לוד
פארק אריאל שרון/דרך לוד
דרך הטייסים/דרך חיים בר לב
דרך הטייסים/ככר הרב פרדס
דרך הטייסים/שלם
דרך הטייסים/עודד
פארק וולפסון/דרך הטייסים
אורט סינגלובסקי/דרך הטייסים
לה גוורדיה/דרך הטייסים
דרך משה דיין/משה שטיינשניידר
דרך משה דיין/הרכבי
דרך משה דיין/יצחק שדה
רמת ישראל/דרך משה דיין
דרך השלום/תוצרת הארץ
ת. רכבת השלום
קפלן/אלוף מנדלר
לונדון מיניסטור/אבן גבירול
אבן גבירול/השופטים
כיכר רבין/אבן גבירול
עיריית תל אביב-יפו/אבן גבירול
ארלוזורוב/שלמה המלך
דיזנגוף/ארלוזורוב
דיזנגוף/ז'בוטינסקי
דיזינגוף/שד' נורדאו
דיזנגוף/בן יהודה
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 36
מתי מתחיל לפעול קו 36?
קו 36 מתחיל לפעול ב-04:30 ברביעי, חמישי
באיזו שעה קו 36 מפסיק לעבוד?
קו 36 מפסיק לפעול ב-15:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 36?
כדי לראות מתי קו אור יהודה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור יהודה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 36 (אור יהודה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור יהודה←תל אביב-יפו (אור יהודה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 36 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 36 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 36 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 36 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 36
קו 36 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 19:30 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:55 - 15:00 | 15 - 20 |
ב׳ | 19:30 - 22:45 | 60 - 75 |
ג׳ | 19:30 - 22:45 | 60 - 75 |
ד׳ | 04:30 - 23:30 | 20 - 30 |
ה׳ | 04:30 - 23:30 | 20 - 30 |
ו׳ | 04:55 - 15:00 | 15 - 20 |
ש׳ | 19:30 - 22:45 | 60 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל36 (מ החרושת/מעלה המגדל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 36 (אור יהודה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 36
תעריף הנסיעה ב36 (אור יהודה←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
36 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 36 היא החרושת/מעלה המגדל והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 36 (אור יהודה←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 36. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 36.
מעקב אחר קו האוטובוס 36 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 36 (אור יהודה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 36 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 36 ב-ישראל
36 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 15א - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->צומת פוריידיס צפוני-פוריידיס-12/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 29א - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 506 - האלה/האלון-כפר טרומן<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 304 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 139 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 173 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 247 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-10/ לוח זמנים