קו 581
חיפה←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 581 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 581 (חיפה←מודיעין עילית) יש 64 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברמת ויז'ניץ/ברכת משה ומסתיים ברמב''ן/שדרות בית שמאי.
לוח הזמנים לקו 581 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב12:30. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, שישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 581 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←מודיעין עילית (64 תחנות)
רמת ויז'ניץ/ברכת משה
ברכת משה
השילוח/בית''ר
בית''ר/חרמון
הרצל/סוקולוב
ארלוזורוב/מיכאל
קופת חולים/גאולה
גאולה/רבי עקיבא
רופין/קניאל
גרנד קניון/שמחה גולן
שמחה גולן/חניתה
טרומפלדור/חניתה
טרומפלדור/מרכז זיו
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מסוף עירוני/שדרות בית הלל
מרכז מסחרי/שדרות יחזקאל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
יהודה הנשיא/יחזקאל
תיבות דואר/יהודה הנשיא
יהודה הנשיא ה
יהודה הנשיא / רשב''י
שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
שדרות בית הלל/חפץ חיים
חפץ חיים/שדי חמד
חפץ חיים א
חפץ חיים ב
חפץ חיים ג
מעלות שמחה/קצות חושן
מעלות שמחה/אבני נזר
נתיבות המשפט/אביעזרי
גן ילדים/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט/מסילת יוסף
נתיבות המשפט י''ג
נתיבות המשפט יד
נתיבות המשפט טו
נתיבות המשפט י''ז
נתיבות המשפט/מרומי שדה
נתיבות המשפט/מרומי שדה
נתיבות המשפט
נתיבות המשפט כ
נתיבות המשפט/חת''ם סופר
אבני נזר/חפץ חיים
אבני נזר ב
אבני נזר ג
אבני נזר ד
אבני נזר/אור החיים
משך חכמה/השלה
מסילת ישרים/אוהלי דבורה
ישיבת חדרה/שערי תשובה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/כולל רצופות
בית ספר החינוך/שערי תשובה
גרין פארק/הרב מפוניבז
עיון התלמוד/הרב מפונביז
שד' בית שמאי/שד' הרב מפוניביז
בית הכנסת קרלין
כיכר נאות הפסגה/הריטב''א
הריטב''א/נתיבות שלום
הריטב''א א
הריטב''א ב
מעלות החכמה
רמב''ן/שדרות בית שמאי
שאלות ותשובות לגבי קו 581
מתי מתחיל לפעול קו 581?
קו 581 מתחיל לפעול ב-12:30 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 581 מפסיק לעבוד?
קו 581 מפסיק לפעול ב-12:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 581?
כדי לראות מתי קו חיפה←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 581 (חיפה←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←מודיעין עילית (חיפה←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 581 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 581 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 581 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 581 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 581
קו 581 פועל בראשון, שני, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 12:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 21:20 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 12:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 21:20 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל581 (מ רמת ויז'ניץ/ברכת משה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 581 (חיפה←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 581
תעריף הנסיעה ב581 (חיפה←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
581 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 581 היא רמת ויז'ניץ/ברכת משה והתחנה האחרונה היא רמב''ן/שדרות בית שמאי.
קו 581 (חיפה←מודיעין עילית) פועל בראשון, שני, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 581. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 581.
מעקב אחר קו האוטובוס 581 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 581 (חיפה←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 581 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 581 ב-ישראל
581 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 5 - השמורה/הפנינה-זכרון יעקב<->מרכז מסחרי מול זכרון-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 46 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת חדרה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 461 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 781 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->נשיאי ישראל/הדקל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 175 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 6 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->קדושת לוי/ברוק-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 304 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 114 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - מזכירות-נווה מיכאל<->כביש 3855/כביש 38-מפעלי נחם הר טוב-10נווה מיכאל ↔ מפעלי נחם הר טוב/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים
- 55 - חפץ חיים ג-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 39 - מועויאה/מרכז-בסמ''ה<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים