Skip to main content

How to get to Girionių G. in Kauno by Bus or Cable Car?

Bus stations near Girionių G. in Kauno

Station Name Distance
Vaišvydava 4 min walk

Bus lines to Girionių G. in Kauno

Line Name Direction
46 Kauno Pilis
68 Tilto G.
Questions & Answers
 • What are the closest stations to Girionių G.?

  The closest stations to Girionių G. are:

  • Vaišvydava is 273 meters away, 4 min walk.
  More details
 • Which Bus lines stop near Girionių G.?

  These Bus lines stop near Girionių G.: 46, 68.

  More details
 • How far is the bus stop from Girionių G. in Kauno?

  The nearest bus stop to Girionių G. in Kauno is a 4 min walk away.

  More details
 • What’s the nearest bus stop to Girionių G. in Kauno?

  The Vaišvydava stop is the nearest one to Girionių G. in Kauno.

  More details
 • What time is the first Bus to Girionių G. in Kauno?

  The 46 is the first Bus that goes to Girionių G. in Kauno. It stops nearby at 5:10 AM.

  More details
 • What time is the last Bus to Girionių G. in Kauno?

  The 46 is the last Bus that goes to Girionių G. in Kauno. It stops nearby at 10:48 PM.

  More details

See Girionių G., Kauno on the map

Girionių G. map Image may be subject to copyright. Find out more on Wikipedia
The Most Popular Urban Mobility App in Kauno.
All local mobility options in one app
Get it on Google Play Download on the App Store

Public Transportation to Girionių G. in Kauno

How to get to Girionių G. in Kauno, Lithuania?

It’s easy with Moovit. Type in your street address and Moovit’s route finder will locate the fastest way to get you there! Not sure where to get off on the street? Download the Moovit App to find live directions (including where to get off on Girionių G.), see timetables and get the estimated arrival times for your favorite Bus or Cable Car lines.

Looking for the nearest stop or station to Girionių G.? Check out this list of closest stops available to your destination: Vaišvydava.

You can also get to Girionių G. by Bus or Cable Car. These are the lines and routes that have stops nearby - Bus: 46, 68

Download the Moovit App to see the current schedule and routes available for Kauno. No need to install a special bus app to check the bus time or a train app to get train time. Moovit is the only all-in-one transit app that helps you get where you need to go.

We make riding on public transit to Girionių G. easy, which is why over 930 million users, including users in Kauno trust Moovit as the best app for public transit.

Girionių G.
Girionių G. Girionių dendrologinę vertę turintis parkas – valstybės saugomas parkas, esantis į pietryčius nuo Kauno, ties Kauno miesto ir rajono riba, Girionyse. Parkas veši Nemuno slėnio kairiajame krante, bei vaizdingoje, dambų ir slėnių išraižytoje viršutinėje terasoje, buvusių Raguolių ir Pakalniškių kaimų žemėse. Parkas driekiasi marių pakrante, kur rytų pusėje ribojasi su Miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos teritorija, iki Laumėnų gatvės, Raguolių miško, vakarinėje – su Vaišvydava, kur apima Pakalniškių piliakalnį ir už jo į miesto pusę, kurioje yra tik nedidelė dalis – apie 0,5 ha šio parko, o visas parkas siekia 104,45 ha. Girionių parkas yra didžiausias pokario metais įveistas ir vienas jauniausių parkų Lietuvoje. Jo 104,4 ha plotas (o kartu su Raguolių pušynu, kuris tvarkomas kaip parkas, beveik 250 ha) sąlyginai skirstomas į dvi dalis: miško parką, kuriame vyrauja savaiminių rūšių medžiai ir krūmai, bei dendrologinį parką, kuriame auga daugiau kaip 250 rūšių bei formų medžiai ir krūmai. Dėl ypatingo reljefo ir dėl to, kad netoli yra Kauno marios, parkas įgauna išskirtinę estetinę vertę, todėl jame yra puikios sąlygos tiek rekreacinei, tiek pažintinei ir visuomenės ekologinio ugdymo veiklai. Įrengtas Girionių parko mokomasis-pažintinis takas, vedantis geologų įvertinto Girionių erozinio kalvyno nuokalnėmis ir įkalnėmis. Priešingoje kelio 1902 Vaišvydava–Girionys–Žiegždriai pusėje įsikūręs Dubravos arboretumas. Parko teritorijoje yra Pakalniškių piliakalnis, taip pat Pirmojo pasaulinio karo liekana – Vaišvydavos blindažas. Kalvų ir kalvelių viršutinėse dalyse dar išlikę Antrojo pasaulinio karo metais iškastų apkasų duobės. Šiam botaniniam gamtos paveldo objektui taikomi bendrieji apsaugos reglamentai, pagal kuriuos draudžiama kasti, arti žemę, perkelti į kitą vietą riedulius, išskyrus atvejus, jei šie darbai susiję su paveldo objektų eksponavimu, naudojimu ar tvarkymu; statyti statinius, nesusijusius su paveldo objektų eksponavimu ar tvarkymu.
How to get to Girionių G. with public transit - About the place
Image may be subject to copyright. Find out more on Wikipedia

Public transit lines with stations closest to Girionių G. in Kauno

It's easier to get to Girionių G. with the app!