Public Transit Stations, Page 1 - Ioannina, Greece, Public Transit
Find out how to get to any station in Ioannina! Travel like a local – get directions for how to reach Ioannina's central stations by public transit.
- 2ο Και 4ο Νηπειαγωγείο Ανατολής, Ανατολή
- Camp Katsikas
- Camp Katsikas (1)
- Camping Λιμνοπούλα
- Lidl, Ανατολή
- Praktiker
- Praktiker (1)
- Άγιος Γεώργιος
- Άνω Λαψίστα (Κεντρική), Άνω Λαψίστα
- Άγιος Ιωάννης, Αγιος Ιωάννης
- Άγιος Ιωάννης, Αγιος Ιωάννης (1)
- Αγία Ελένη, Αγιος Ιωάννης
- Αγία Ελένη, Αγιος Ιωάννης (1)
- Αεροδρόμιο, Αγιος Ιωάννης
- Όμιλος, Αμπελόκηποι
- Άγιος Ιωάννης, Ανατολή
- Άγιος Ιωάννης, Ανατολή (1)
- Αγίας Σοφίας Και Σουμελά, Ανατολή
- Αγίας Σοφίας, Ανατολή
- Ανατολή Κέντρο, Ανατολή
- Ανατολή, Ανατολή
- Αποθήκες Ένωσης, Ανατολή
- Γαλακτοκομική, Ανατολή
- Βασιλική Τέρμα, Βασιλική
- Βουνοπλαγιά Κεντρική, Βουνοπλαγιά
- Βουνοπλαγιά, Βουνοπλαγιά
- Βουνοπλαγιά, Βουνοπλαγιά (1)
- Βουνοπλαγιά, Βουνοπλαγιά (2)
- Βρυσούλα, Βρυσούλα
- Βρυσούλα, Βρυσούλα (1)
- Γηροκομείο, Γηροκομείο
- Γρίβα, Γηροκομείο
- Γρίβα, Γηροκομείο (1)
- Γορίτσα, Γορίτσα
- Γραβάνη, Ελεούσα
- Ακαδημίας, Κέντρο Ιωαννίνων
- Αστυνομία, Κέντρο Ιωαννίνων
- Αγία Μαρίνα, Καλούτσιανη
- Βορειοηπειρώτικα, Καλούτσιανη
- Γιωτόπουλος, Καλούτσιανη
- Αγία Αικατερίνη - Αρχιμανδρείο, Καραβατιά
- Αγία Παρασκευή, Κατσικάς
- Αγία Παρασκευή, Κατσικάς (1)
- Ασβεσταριά, Κατσικάς
- Ασβεσταριά, Κατσικάς (1)
- Άνω Κουτσελιό Κεντρική, Κουτσελιό
- Έξοδος Πανεπιστημίου, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
- Άλσος Alexios Hotel, Περιοχή Άλσους
- Άλσος, Περιοχή Άλσους
- Ήπειρος Παλλάς
- Αεροδρόμιο
- Αμβροσία
- Αμβροσια
- Αρσάκειο
- Αρσάκειο (1)
- Βηλαρά 1
- Βηλαρά 2
- Γήπεδο Κουτσελίου
- Γήπεδο Κουτσελίου (1)
- Γαλακτοκομική
- Γεφυρα Νησιτσας (Προς Πλατεια)
- Γραβάνη
- Γυαλί Καφενέ
- Γυμνάσιο Κουτσελίου
- Γυμνάσιο Κουτσελίου (1)
- Καβάφη, Ανατολή
- Δ.Ε.Η., Καλούτσιανη
- Δεσμός
- Δημαρχείο Ανατολής, Ανατολή
- Δημαρχείο Ελεούσας, Ελεούσα
- Δημαρχείο Ελεούσας, Ελεούσα (1)
- Δημοτικό Κατσικά, Κατσικάς
- Δημοτικό Κατσικά, Κατσικάς (1)
- Διασταύρωση Ανατολής
- Διασταύρωση Ανατολής, Βοτανικός
- Δόμπολη
- Είσοδος Καισάρειας
- Εθνική Τράπεζα
- Εκτελεσθέντων
- Ελεούσα
- Ελεπαπ
- Ελεπαπ (1)
- Καλογεράκι, Αμπελόκηποι
- Καλπακίου, Αμπελόκηποι
- Ιωάννου, Ανατολή
- Ιωάννου, Ανατολή (1)
- Καραμανλή 1, Ανατολή
- Καραμανλή 2, Ανατολή
- Κατραχούρα, Ανατολή
- Κατραχούρα, Ανατολή (1)
- Εργατικές Κατοικίες Βρυσούλας, Βρυσούλα
- Εργατικές Κατοικίες Βρυσούλας, Βρυσούλα (1)
- Ζιώγας, Βρυσούλα
- Ζιώγας, Βρυσούλα (1)
- Κεραμιδάριο, Βρυσούλα
- Ι.Κ.Α., Γηροκομείο
- Ι.Κ.Α., Γηροκομείο (1)
- Κ.Τ.Ε.Λ., Γηροκομείο
- Κεντρική Δροσοχώρι, Δροσοχώρι
- Εργοστάσιο Δωδώνης, Ελεούσα
- Εργοστάσιο Δωδώνης, Ελεούσα (1)
- Κέντρο Ελεούσας, Ελεούσα
- Ελληνικό 1, Ελληνικό
- Ελληνικό 2, Ελληνικό
- Επισκοπικό, Επισκοπικό
- Εφύρα
- Ζαμπίρη
- Ζαμπίρη (1)
- Κεντρική Πλατεία Ελληνικό, Ελληνικό
- Ηλιόκαλη, Ηλιόκαλη
- Ικεα, Ικεα
- Κάτω Λαψίστα (Κεντρική), Κάτω Λαψίστα
- Κέντρο Κουτσελίου
- Καβάφη
- Κατσικάς, Κατσικάς
- Καισάρεια 1, Νεοκαισάρεια
- Καισάρεια 1
- Κατσικάς (Προς Κέντρο), Κατσικάς
- Καισάρεια 2, Νεοκαισάρεια
- Καισάρεια 2
- Καισάρεια 3
- Καισάρεια 3 (1)
- Καισάρεια
- Καισάρεια, Νεοκαισάρεια
- Καλογεράκι
- Κεντρική Καστρίτσας
- Κεραμιδάριο, Βρυσούλα
- Κλινική Μητέρα, Κιάφα
- Κολυμβητήριο
- Κολυμβητήριο, Αμπελόκηποι
- Κομνηνών
- Κουμπούλη
- Κουμπούλη (1)
- Κυριαζής, Αγιος Ιωάννης
- Κυριαζή, Αγιος Ιωάννης
- Μασούτης, Αμπελόκηποι
- Κων/Νου Και Ελένης (Κομνηνών), Γηροκομείο
- Κων/Νου Και Ελένης Κατσικάς
- Κων/Νου Και Ελένης Κατσικάς, Κατσικάς
- Κόμβος Εγνατίας
- Κόμβος Κουτσελίου - Ελληνικού Χάνι
- Κόμβος Μπάφρας
- Κόμβος Π.Γ.Ν.Ι.
- Κώστα Λιας
- Κώστα Λιας (1)
- Λαϊκή Αγορά, Καλούτσιανη
- Λεμονιά
- Λεμονιά (1)
- Μακρυγιάννη 2, Αμπελόκηποι
- Μακρυγιάννη 3, Αμπελόκηποι
- Μάντζιος, Κατσικάς
- Λογγάδες, Λογγάδες
- Λυκίσκος
- Λυκίσκος (1)
- Μάκη Κατσικά, Ανατολή
- Μάκη Κατσικά, Ανατολή (1)
- Μαγκλάρα, Ανατολή
- Μαγκλάρα, Ανατολή (1)
- Λύκειο Ελεούσας, Ελεούσα
- Μάντζιος, Κατσικάς
- Μέλανδρα (Αφετηρία)
- Μουζακαίοι, Μουζακαίοι
- Μπάφρα 2, Μπάφρα
- Μπάφρα 2, Μπάφρα (1)
- Μπάφρα 3, Μπάφρα
- Μπάφρα 4, Μπάφρα
- Μέλανδρα (Τελική), Νέα Ζωή
- Μακρυγιάννη 3
- Μασούτης
- Μεταβατικό, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
- Μητροκώστα
- Μουσικό Γυμνάσιο
- Μπάφρα 1, Μπάφρα
- Μπάφρα 1
- Μπάφρα 3
- Μπάφρα 4
- Μπάφρα Κεντρική, Μπάφρα
- Μπάφρα Κεντρική
- Μπιζάνι
- Μπιζάνι (1)
- Μυρτιάς, Ανατολή
- Νέα Ζωή 1
- Νέα Ζωή 1 (1)
- Νέα Ζωή 2
- Νέα Ζωή 2, Νέα Ζωή
- Νέα Ζωή 4, Νέα Ζωή
- Νέα Ζωή 4, Νέα Ζωή (1)
- Νέα Ζωή Κεντρική
- Νέα Ζωή Κεντρική, Νέα Ζωή
- Νοσοκομείο Χατζηκώστα
- Νοσοκομείο Χατζηκώστα (1)
- Τατσιράμος, Αγιος Ιωάννης
- Ο.Α.Ε.Δ., Ανατολή
- Πάρκο Πυρσινέλλα, Ανατολή
- Παιδική Χαρά Άνω Κουτσελιό
- Υδατόπυργος, Ανατολή
- Χλόη, Ανατολή
- Παιδική Χαρά Άνω Κουτσελιό, Κουτσελιό
- Παιδικός Σταθμός, Κουτσελιό
- Παλιό Αεροδρόμιο Κατσικάς
- Παλιό Αεροδρόμιο Κατσικά
- Τατσιράμος, Αγιος Ιωάννης
- Υδατόπυργος, Ανατολή
- Χλόη, Ανατολή
- Σωλήνες, Βρυσούλα
- Παλιό Πρακτορείο Αθηνών, Κέντρο Ιωαννίνων
- Παλλάδιο, Κέντρο Ιωαννίνων
- Παμβώτης
- Παμβώτης (1)
- Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Δουρούτης, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
- Πανηπειρωτικό
- Πανηπειρωτικό, Ανατολή
- Παπαγεωργίου Ανατολή, Ανατολή
- Παπαγεωργίου Ανατολή, Ανατολή (1)
- Παπανδρέου Α., Ανατολή
- Σωλήνες, Βρυσούλα
- Πλάστιγκα, Ελεούσα
- Πλάστιγκα, Ελεούσα (1)
- Τ.Σ. Ελεουσα, Ελεούσα
- Σταθμαρχείο, Κέντρο Ιωαννίνων
- Στρατοδικείο, Κέντρο Ιωαννίνων
- Τζαμί, Καλούτσιανη
- Τζαμί, Καλούτσιανη (1)
- Σταματάκι, Λασπότοπος
- Πεδινή 3, Πεδινή
- Πεδινή 4, Πεδινή
- Πεδινή Κεντρική, Πεδινή
- Περίβλεπτος, Περίβλεπτος
- Πλατάνια Κέντρο, Πλατανιά
- Πλατάνια
- Πλατανάκια, Πλατανάκια
- Πλατεία (Προς Ανατολή)
- Πολυκλαδικό
- Σερβιανα Κεντρικη, Σερβιανά
- Στάση Κουτσελίου 1
- Σταματάκι
- Στρατολογία
- Συνοικισμός Σερβιανών, Σερβιανά
- Τ.Ε.Ι. Εθνικη
- Τ.Ε.Ι.
- Τ.Σ. Νεα Ζωη, Νέα Ζωή
- Τελωνείο
- Τριάνα
- Φιλοθέη
- Φιλοθέη (1)
- Φιλοσοφική, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
- Χάνι Κουτσελίου
- Χημικό, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
- Χαροκόπι, Χαροκόπι
- Χρήστου Κάτσαρη