11T - Sinpaş Koru Konutlari -Harem Peronlar 2 Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 | Departure #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Sinpaş Koru Konutlari - Çekmeköy 14şb Yönü | 06:55 | 08:30 | 09:30 | 13:00 | 16:20 | 20:15 |
Adigüzel Ortaokulu - Çekmeköy 14şb Yönü | 06:56 | 08:31 | 09:31 | 13:01 | 16:21 | 20:16 |
Pinar Sitesi - Çekmeköy 14şb Yönü | 06:57 | 08:32 | 09:32 | 13:02 | 16:22 | 20:17 |
Yenişehir Muhtarliği - Çekmeköy 14sb Yönü | 06:57 | 08:33 | 09:33 | 13:03 | 16:23 | 20:17 |
Yunus Emre Özel Eğitim Merkezi - Türkis Bloklari Yönü | 06:58 | 08:34 | 09:34 | 13:04 | 16:24 | 20:18 |
Mevlana Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Kadiköy Yönü | 07:00 | 08:37 | 09:37 | 13:06 | 16:27 | 20:20 |
Türk İş 2.Kisim - Kadiköy Yönü | 07:01 | 08:38 | 09:38 | 13:06 | 16:28 | 20:21 |
Türk İş 1.Kisim - K.Bakkalköy 19t Yönü | 07:02 | 08:38 | 09:38 | 13:07 | 16:28 | 20:21 |
Mehmet Uslu Camii - Kadiköy Yönü | 07:02 | 08:39 | 09:39 | 13:07 | 16:29 | 20:22 |
Necip Fazil Bulvari - Kadiköy Yönü | 07:03 | 08:40 | 09:40 | 13:08 | 16:30 | 20:22 |
Yenişehir Pazar Yeri - Kadiköy Yönü | 07:04 | 08:40 | 09:40 | 13:09 | 16:30 | 20:23 |
Cemile Besler İlkokulu | 07:05 | 08:42 | 09:42 | 13:10 | 16:32 | 20:24 |
Akyazi Caddesi - Sarigazi Yönü | 07:07 | 08:44 | 09:44 | 13:11 | 16:34 | 20:25 |
Erdem Sitesi - Kadiköy Yönü | 07:09 | 08:45 | 09:45 | 13:13 | 16:35 | 20:27 |
Kayışdağı Caddesi No 185/A | 07:10 | 08:46 | 09:46 | 13:14 | 16:36 | 20:27 |
Kayışdağı Arifpaşa İlkokulu / Kadıköy Yönü | 07:11 | 08:47 | 09:47 | 13:14 | 16:37 | 20:28 |
Gümrük Üst Kapi - Kadiköy Yönü | 07:12 | 08:48 | 09:48 | 13:15 | 16:38 | 20:29 |
İett Garaji - Kayişdaği Yönü | 07:12 | 08:49 | 09:49 | 13:16 | 16:39 | 20:29 |
İett Lojmanlari - Bostanci Yönü | 07:14 | 08:50 | 09:50 | 13:17 | 16:40 | 20:30 |
Küçükbakkalköy Merkez Camii - Kadiköy 19s Yönü | 07:15 | 08:51 | 09:51 | 13:18 | 16:41 | 20:31 |
Ataşehir 100.Yil Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Kadiköy Yönü | 07:15 | 08:52 | 09:52 | 13:18 | 16:42 | 20:32 |
Fevzipaşa - Kadiköy Yönü | 07:17 | 08:53 | 09:53 | 13:19 | 16:43 | 20:33 |
Meskenler - Kadiköy Yönü | 07:18 | 08:55 | 09:55 | 13:20 | 16:45 | 20:34 |
Küçükbakkalköy - Kadiköy Yönü | 07:19 | 08:56 | 09:56 | 13:22 | 16:46 | 20:35 |
Acibadem Üniversitesi - Kadiköy Yönü | 07:21 | 08:57 | 09:57 | 13:23 | 16:47 | 20:36 |
Karaman Çiftlik Yolu - Kadiköy Yönü | 07:22 | 08:59 | 09:59 | 13:24 | 16:49 | 20:37 |
Ataşehir Hal - E5 Kadiköy 19t Yönü | 07:23 | 09:00 | 10:00 | 13:25 | 16:50 | 20:38 |
Çayir Caddesi - Kadiköy Yönü | 07:24 | 09:01 | 10:01 | 13:26 | 16:51 | 20:39 |
Kozyataği Metro - Üsküdar Yönü | 07:25 | 09:02 | 10:02 | 13:27 | 16:52 | 20:40 |
Yüzbeşevler - Kadiköy Yönü | 07:27 | 09:04 | 10:03 | 13:28 | 16:54 | 20:41 |
Yenisahra - Kadiköy Yönü | 07:31 | 09:08 | 10:07 | 13:31 | 16:58 | 20:44 |
Hastane - Kadiköy Yönü | 07:35 | 09:12 | 10:10 | 13:35 | 17:02 | 20:47 |
Göztepe Köprüsü - Kadiköy Yönü | 07:37 | 09:14 | 10:12 | 13:36 | 17:04 | 20:49 |
İstanbul Medeniyet Üniversitesi - Kadiköy Yönü | 07:40 | 09:16 | 10:14 | 13:38 | 17:06 | 20:50 |
Uzunçayir Metrobüs - Kadiköy Yönü | 07:43 | 09:20 | 10:17 | 13:42 | 17:10 | 20:53 |
Acibadem Metro - Kadiköy Yönü | 07:47 | 09:23 | 10:19 | 13:44 | 17:13 | 20:56 |
Koşuyolu Köprüsü - Üsküdar Yönü | 07:50 | 09:27 | 10:22 | 13:47 | 17:17 | 20:59 |
Feridun Paşa Camii - Üsküdar Yönü | 07:51 | 09:27 | 10:23 | 13:48 | 17:17 | 20:59 |
Koşuyolu Caddesi - Altunizade 11t Yönü | 07:52 | 09:28 | 10:24 | 13:49 | 17:18 | 21:00 |
Koşuyolu - Üsküdar Yönü | 07:53 | 09:30 | 10:25 | 13:50 | 17:20 | 21:01 |
Validebağ - Altunizade 11t Yönü | 07:54 | 09:31 | 10:26 | 13:50 | 17:21 | 21:02 |
Adile Sultan Kasrı / Polis Hastanesi Yönü | 07:56 | 09:33 | 10:27 | 13:52 | 17:23 | 21:03 |
Tophanelioğlu Caddesi - Üsküdar Yönü | 07:57 | 09:34 | 10:28 | 13:53 | 17:24 | 21:04 |
Altunizade Camii - Üsküdar 1 Yönü | 07:58 | 09:35 | 10:29 | 13:54 | 17:25 | 21:05 |
Altunizade Camii - Üsküdar Yönü | 07:59 | 09:36 | 10:30 | 13:55 | 17:26 | 21:06 |
Bağlarbaşi Kültür Merkezi - Üsküdar Yönü | 08:03 | 09:39 | 10:33 | 13:58 | 17:29 | 21:08 |
Kuruçeşme - Üsküdar Yönü | 08:04 | 09:41 | 10:34 | 13:59 | 17:31 | 21:09 |
Fistikağaci - Üsküdar Yönü | 08:05 | 09:42 | 10:35 | 14:00 | 17:32 | 21:10 |
Setbaşi - Üsküdar Yönü | 08:07 | 09:43 | 10:36 | 14:01 | 17:33 | 21:11 |
Şehit Çetin Can - Üsküdar Yönü | 08:09 | 09:45 | 10:38 | 14:03 | 17:35 | 21:13 |
Horhor - Üsküdar Yönü | 08:10 | 09:47 | 10:39 | 14:04 | 17:37 | 21:14 |
Üsküdar Marmaray - Harem Yönü | 08:11 | 09:48 | 10:40 | 14:05 | 17:38 | 21:15 |
Şemsipaşa - Harem Yönü | 08:12 | 09:49 | 10:41 | 14:05 | 17:39 | 21:15 |
Şemsipaşa Askeri Sosyal Tesisleri - Kadiköy Yönü | 08:13 | 09:50 | 10:42 | 14:06 | 17:40 | 21:16 |
Kiz Kulesi - Harem Yönü | 08:15 | 09:52 | 10:43 | 14:08 | 17:42 | 21:18 |
İhsaniye İskele Sokak - Kadiköy Yönü | 08:17 | 09:54 | 10:45 | 14:10 | 17:44 | 21:19 |
Üsküdar Sahil Yolu - Kadiköy Yönü | 08:18 | 09:55 | 10:46 | 14:11 | 17:45 | 21:20 |
Harem - D100 Karayolu Yönü | 08:20 | 09:57 | 10:47 | 14:12 | 17:47 | 21:21 |
Harem Sondurak - Üsküdar Yönü | 08:21 | 09:58 | 10:48 | 14:13 | 17:48 | 21:22 |
Harem Peronlar 2 - Son Durak Yönü | 08:21 | 09:58 | 10:48 | 14:13 | 17:48 | 21:23 |
İETT bus schedule - 11T (Sinpaş Koru Konutlari -Harem Peronlar 2)
The İETT bus schedule for the 11T route, Sinpaş Koru Konutlari -Harem Peronlar 2, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Sinpaş Koru Konutlari - Çekmeköy 14şb Yönü station to Harem Peronlar 2 - Son Durak Yönü station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date İETT schedule. We update the schedule of 11T, from Sinpaş Koru Konutlari - Çekmeköy 14şb Yönü to Harem Peronlar 2 - Son Durak Yönü, daily at midnight.