12 - שדרות ישראל פולק/שבט→ת. מרכזית קריית גת/הורדה Schedule
Sunday to Wednesday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 | Departure #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
שדרות ישראל פולק/שבט | 12:50 | 13:50 | 16:35 | 16:50 | 17:50 | 21:00 |
שד. ישראל פולק/כסלו | 12:50 | 13:50 | 16:35 | 16:50 | 17:50 | 21:00 |
אזור תעשיה/שדרות ישראל פולק | 12:51 | 13:51 | 16:36 | 16:51 | 17:51 | 21:01 |
שד. אבץ/שד. ישראל פולק | 12:52 | 13:52 | 16:37 | 16:52 | 17:52 | 21:02 |
שדרות אבץ | 12:52 | 13:52 | 16:37 | 16:52 | 17:52 | 21:02 |
שד. אבץ/שד. הפלטינה | 12:53 | 13:53 | 16:38 | 16:53 | 17:53 | 21:03 |
צבר/שדרות אבץ | 12:54 | 13:54 | 16:39 | 16:54 | 17:54 | 21:04 |
שד. צורן/לשם | 12:55 | 13:55 | 16:40 | 16:55 | 17:55 | 21:05 |
שדרות צורן/שדרות הברזל | 12:56 | 13:56 | 16:41 | 16:56 | 17:56 | 21:06 |
אשלגן/זרחן | 12:57 | 13:57 | 16:42 | 16:57 | 17:57 | 21:07 |
ישראל פולק/צורן | 13:00 | 14:00 | 16:45 | 17:00 | 18:00 | 21:10 |
שדרות ישראל פולק/דרך החרושת | 13:01 | 14:01 | 16:46 | 17:01 | 18:01 | 21:11 |
דרך הדרום/ביג | 13:03 | 14:03 | 16:48 | 17:03 | 18:03 | 21:13 |
תחנת רכבת קריית גת/יציאה | 13:04 | 14:04 | 16:49 | 17:04 | 18:04 | 21:14 |
מרכז מסחרי/דרך הדרום | 13:06 | 14:06 | 16:51 | 17:06 | 18:06 | 21:16 |
הכרמל/משעול הארבל | 13:08 | 14:08 | 16:53 | 17:08 | 18:08 | 21:18 |
השומרון/רחבת הר סיני | 13:10 | 14:10 | 16:55 | 17:10 | 18:10 | 21:20 |
השומרון/הר הצופים | 13:12 | 14:12 | 16:57 | 17:12 | 18:12 | 21:22 |
שבטי ישראל/יהודה | 13:13 | 14:13 | 16:58 | 17:13 | 18:13 | 21:23 |
שבטי ישראל/נפתלי | 13:13 | 14:13 | 16:58 | 17:13 | 18:13 | 21:23 |
שבטי ישראל/משעול יוסף | 13:14 | 14:14 | 16:59 | 17:14 | 18:14 | 21:24 |
השופטים/עותניאל בן קנז | 13:15 | 14:15 | 17:00 | 17:15 | 18:15 | 21:25 |
תיכון מקיף גרוס/השופטים | 13:16 | 14:16 | 17:01 | 17:16 | 18:16 | 21:26 |
שדרות השופטים/שמגר בן ענת | 13:16 | 14:16 | 17:01 | 17:16 | 18:16 | 21:26 |
שד. השופטים/משעול שמשון | 13:17 | 14:17 | 17:02 | 17:17 | 18:17 | 21:27 |
מלכי ישראל/שדרות גת | 13:18 | 14:18 | 17:03 | 17:18 | 18:18 | 21:28 |
שדרות גת/החייל האלמוני | 13:19 | 14:19 | 17:04 | 17:19 | 18:19 | 21:29 |
שדרות גת/המאבק | 13:19 | 14:19 | 17:04 | 17:19 | 18:19 | 21:29 |
שדרות גת/הקוממיות | 13:19 | 14:19 | 17:04 | 17:19 | 18:19 | 21:29 |
הקוממיות/שד. גת | 13:20 | 14:20 | 17:05 | 17:20 | 18:20 | 21:30 |
הקוממיות/שד. צה''ל | 13:20 | 14:20 | 17:05 | 17:20 | 18:20 | 21:30 |
שד.צה''ל/שד.העצמאות | 13:20 | 14:20 | 17:05 | 17:20 | 18:20 | 21:30 |
העצמאות/הפרדס | 13:21 | 14:21 | 17:06 | 17:21 | 18:21 | 21:31 |
הרימון/הלוז | 13:22 | 14:22 | 17:07 | 17:22 | 18:22 | 21:32 |
הרימון/דקל | 13:23 | 14:23 | 17:08 | 17:23 | 18:23 | 21:33 |
הגפן/הרימון | 13:23 | 14:23 | 17:08 | 17:23 | 18:23 | 21:33 |
שוק/הגפן | 13:24 | 14:24 | 17:09 | 17:24 | 18:24 | 21:34 |
בנק הפועלים/שדרות לכיש | 13:25 | 14:25 | 17:10 | 17:25 | 18:25 | 21:35 |
שד' לכיש/בריכה עירונית | 13:25 | 14:25 | 17:10 | 17:25 | 18:25 | 21:35 |
ת. מרכזית קריית גת/הורדה | 13:26 | 14:26 | 17:11 | 17:26 | 18:26 | 21:36 |
Dan South bus schedule - 12 (שדרות ישראל פולק/שבט→ת. מרכזית קריית גת/הורדה)
The Dan South bus schedule for the 12 route, שדרות ישראל פולק/שבט→ת. מרכזית קריית גת/הורדה, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from שדרות ישראל פולק/שבט station to ת. מרכזית קריית גת/הורדה station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Dan South schedule.