122D - Atatürk Mahallesi Peronlar -Atatürk Mahallesi Peronlar Schedule
Saturday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 | Departure #6 | Departure #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gençlik Caddesi - Üsküdar Yönü | 06:01 | 06:46 | 07:31 | 10:51 | 16:01 | 16:31 | 17:01 |
Adnan Kahveci - Üsküdar Yönü | 06:02 | 06:47 | 07:32 | 10:52 | 16:02 | 16:32 | 17:02 |
Cemre Sokak - Üsküdar 11g Yönü | 06:02 | 06:47 | 07:33 | 10:52 | 16:03 | 16:33 | 17:03 |
Çekmeköy Ağiz Diş Sağliği Merkezi - Ümraniye Yönü | 06:03 | 06:48 | 07:34 | 10:53 | 16:04 | 16:34 | 17:04 |
Burçak Sokak - Üsküdar 11g Yönü | 06:04 | 06:49 | 07:35 | 10:54 | 16:05 | 16:35 | 17:05 |
Kale Sokak - Ümraniye 131t Yönü | 06:05 | 06:50 | 07:36 | 10:55 | 16:06 | 16:36 | 17:06 |
Özgürlük Caddesi - Üsküdar 11g Yönü | 06:05 | 06:50 | 07:37 | 10:56 | 16:07 | 16:37 | 17:07 |
Vatan Ortaokulu - Ümraniye Yönü | 06:06 | 06:51 | 07:38 | 10:57 | 16:08 | 16:38 | 17:08 |
Sevgi Sokak - Üsküdar Yönü | 06:09 | 06:54 | 07:42 | 11:00 | 16:12 | 16:42 | 17:12 |
Mehmetçik Anadolu Lisesi - Ümraniye Yönü | 06:10 | 06:55 | 07:43 | 11:01 | 16:13 | 16:43 | 17:13 |
Çamlik - Ümraniye Yönü | 06:12 | 06:57 | 07:46 | 11:03 | 16:16 | 16:46 | 17:16 |
Madenler - Sultanbeyli Yönü | 06:14 | 06:59 | 07:48 | 11:05 | 16:18 | 16:48 | 17:18 |
Plazalar - Üsküdar Yönü | 06:16 | 07:01 | 07:51 | 11:08 | 16:21 | 16:51 | 17:21 |
Serindere - Topkapi 522a Yönü | 06:19 | 07:05 | 07:55 | 11:11 | 16:25 | 16:55 | 17:25 |
Çekmeköy Belediye Sapaği - Kavacik Yönü | 06:20 | 07:06 | 07:57 | 11:12 | 16:27 | 16:57 | 17:27 |
Huzur Mahallesi - Üsküdar Yönü | 06:22 | 07:09 | 07:59 | 11:14 | 16:29 | 16:59 | 17:29 |
Şile Yolu - Üsküdar Yönü | 06:24 | 07:11 | 08:01 | 11:16 | 16:31 | 17:01 | 17:31 |
Kavacık Köprüsü / Levent Yönü | 06:32 | 07:20 | 08:10 | 11:24 | 16:40 | 17:10 | 17:40 |
Fabrikalar - Besiktas Yönü | 06:39 | 07:28 | 08:18 | 11:31 | 16:48 | 17:18 | 17:48 |
Levent - Besiktas Yönü | 06:41 | 07:30 | 08:20 | 11:33 | 16:50 | 17:20 | 17:50 |
Zincirlikuyu-Üniversite - Taksim Yönü | 06:43 | 07:33 | 08:23 | 11:35 | 16:53 | 17:23 | 17:53 |
Esentepe - Mecidiyeköy Yönü | 06:44 | 07:34 | 08:24 | 11:36 | 16:54 | 17:24 | 17:54 |
Ali Sami Yen - Mecidiyeköy Yönü | 06:46 | 07:37 | 08:27 | 11:38 | 16:57 | 17:27 | 17:57 |
Mecidiyeköy Viyadük - Gayrettepe Yönü | 06:47 | 07:39 | 08:29 | 11:40 | 16:59 | 17:29 | 17:59 |
Ali Sami Yen - Zincirlikuyu Yönü | 06:49 | 07:41 | 08:31 | 11:42 | 17:01 | 17:31 | 18:01 |
Gayrettepe - Levent Yönü | 06:50 | 07:42 | 08:32 | 11:43 | 17:02 | 17:32 | 18:02 |
Esentepe - Levent Yönü | 06:51 | 07:43 | 08:33 | 11:44 | 17:03 | 17:33 | 18:03 |
Zincirlikuyu-Üniversite - Levent Yönü | 06:52 | 07:44 | 08:34 | 11:45 | 17:04 | 17:34 | 18:04 |
Levent | 06:54 | 07:48 | 08:38 | 11:47 | 17:08 | 17:38 | 18:08 |
Fabrikalar-2 | 06:56 | 07:50 | 08:40 | 11:49 | 17:10 | 17:40 | 18:10 |
Kavacik Köprüsü | 07:03 | 07:57 | 08:47 | 11:56 | 17:17 | 17:47 | 18:17 |
Huzur Mahallesi - Sultanbeyli Yönü | 07:12 | 08:07 | 08:57 | 12:05 | 17:27 | 17:57 | 18:27 |
Serindere - Sultanbeyli Yönü | 07:15 | 08:10 | 09:00 | 12:07 | 17:30 | 18:00 | 18:30 |
Plazalar - Sultanbeyli Yönü | 07:19 | 08:13 | 09:03 | 12:10 | 17:33 | 18:03 | 18:33 |
Çekmeköy Metro - Yenidogan Yönü | 07:22 | 08:17 | 09:07 | 12:13 | 17:37 | 18:07 | 18:37 |
Çamlik - Sarigazi Loj. Yönü | 07:24 | 08:19 | 09:09 | 12:15 | 17:39 | 18:09 | 18:39 |
Sancaktepe Kavşaği - Alemdağ Yönü | 07:28 | 08:22 | 09:13 | 12:18 | 17:43 | 18:13 | 18:43 |
Kişla Caddesi - Yenidoğan Yönü | 07:31 | 08:26 | 09:16 | 12:21 | 17:46 | 18:16 | 18:46 |
Tunç Sokak - Yenidoğan Yönü | 07:33 | 08:28 | 09:18 | 12:22 | 17:48 | 18:18 | 18:48 |
Sevgi Sokak - Yenidoğan Yönü | 07:34 | 08:28 | 09:19 | 12:23 | 17:49 | 18:19 | 18:49 |
Sultangazi Caddesi - Ümraniye Yönü | 07:35 | 08:30 | 09:20 | 12:24 | 17:50 | 18:20 | 18:50 |
Vatan Ortaokulu - Y.Doğan 11g Yönü | 07:37 | 08:32 | 09:22 | 12:25 | 17:52 | 18:22 | 18:52 |
Özgürlük Caddesi - Yenidoğan Yönü | 07:39 | 08:33 | 09:23 | 12:27 | 17:53 | 18:23 | 18:53 |
Kale Sokak - Demokrasi Cd.131t Yönü | 07:40 | 08:34 | 09:25 | 12:28 | 17:55 | 18:25 | 18:55 |
Burçak Sokak - Yenidoğan Yönü | 07:41 | 08:35 | 09:25 | 12:28 | 17:55 | 18:25 | 18:55 |
Çekmeköy Ağiz Diş Sağliği Merkezi - Yenidoğan Yönü | 07:42 | 08:37 | 09:27 | 12:30 | 17:57 | 18:27 | 18:57 |
Cemre Sokak - Yenidoğan Yönü | 07:43 | 08:37 | 09:28 | 12:30 | 17:58 | 18:28 | 18:58 |
Adnan Kahveci - Taşdelen Yönü | 07:44 | 08:38 | 09:28 | 12:31 | 17:58 | 18:28 | 18:58 |
Atatürk Mahallesi Peronlar - Sondurak Yönü | 06:00 | 06:45 | 07:30 | 10:50 | 16:00 | 16:30 | 17:00 |
İETT bus schedule - 122D (Atatürk Mahallesi Peronlar -Atatürk Mahallesi Peronlar)
The İETT bus schedule for the 122D route, Atatürk Mahallesi Peronlar -Atatürk Mahallesi Peronlar, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Atatürk Mahallesi Peronlar - Sondurak Yönü station to Atatürk Mahallesi Peronlar - Sondurak Yönü station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date İETT schedule.