135T - Gölbahçe -Tokatköy Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 | Departure #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Gölbahçe - Sondurak 15n Yönü | 06:00 | 08:20 | 11:10 | 14:00 | 16:50 | 19:40 |
Sahra Sokak - Üsküdar 15n Yönü | 06:01 | 08:22 | 11:11 | 14:01 | 16:52 | 19:41 |
Boğazgören - Üsküdar 15n Yönü | 06:02 | 08:22 | 11:12 | 14:02 | 16:52 | 19:42 |
Mezarlik Yolu - Üsküdar 15n Yönü | 06:02 | 08:23 | 11:13 | 14:03 | 16:53 | 19:43 |
Ark Boyu - Üsküdar 15n Yönü | 06:03 | 08:24 | 11:13 | 14:03 | 16:54 | 19:43 |
Okul Yolu - Üsküdar Yönü | 06:03 | 08:24 | 11:14 | 14:04 | 16:54 | 19:44 |
Şehit Kemal Zeren - Üsküdar Yönü | 06:04 | 08:25 | 11:14 | 14:04 | 16:55 | 19:44 |
Baruthane - Üsküdar Yönü | 06:05 | 08:26 | 11:15 | 14:05 | 16:56 | 19:45 |
Göksu - Üsküdar Yönü | 06:06 | 08:28 | 11:17 | 14:07 | 16:58 | 19:47 |
Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi - Tekke Mevkii Yönü | 06:07 | 08:29 | 11:17 | 14:07 | 16:59 | 19:47 |
Göztepe - Yenicami Yönü | 06:08 | 08:30 | 11:19 | 14:09 | 17:00 | 19:49 |
Bloklar - Kavacik Yönü | 06:09 | 08:32 | 11:20 | 14:10 | 17:02 | 19:50 |
Göksu Evleri - Tekke Mevkii Yönü | 06:10 | 08:33 | 11:21 | 14:11 | 17:03 | 19:51 |
Kavacik - Kavacik Yönü | 06:11 | 08:35 | 11:22 | 14:12 | 17:05 | 19:52 |
Kavacik Sapaği - Acarkent Yönü | 06:13 | 08:37 | 11:24 | 14:14 | 17:07 | 19:54 |
Kavacik Mezarlik - Beykoz Yönü | 06:15 | 08:39 | 11:26 | 14:16 | 17:09 | 19:56 |
Cumhuriyet Caddesi | 06:15 | 08:40 | 11:26 | 14:16 | 17:10 | 19:56 |
Mihrabat Caddesi - Tekke Mevkii Yönü | 06:16 | 08:42 | 11:28 | 14:18 | 17:12 | 19:58 |
Ozanlar - Tekke Yönü | 06:17 | 08:42 | 11:29 | 14:19 | 17:12 | 19:59 |
Ahmet Hamdi Akseki Camii - Çubuklu Yönü | 06:18 | 08:44 | 11:30 | 14:20 | 17:14 | 20:00 |
Taşocaği - Tokatköy 15ty Yönü | 06:19 | 08:45 | 11:31 | 14:21 | 17:15 | 20:01 |
Kireçocaği - Tokatköy 15ty Yönü | 06:20 | 08:47 | 11:32 | 14:22 | 17:17 | 20:02 |
Çubuklu Muhtarliği - Beykoz 15ty Yönü | 06:21 | 08:48 | 11:33 | 14:23 | 17:18 | 20:03 |
Dedeoğlu Köprüsü - Beykoz Yönü | 06:23 | 08:50 | 11:34 | 14:24 | 17:20 | 20:04 |
Burun Bahçe - Beykoz Yönü | 06:24 | 08:52 | 11:36 | 14:26 | 17:22 | 20:06 |
İbb Beykoz Sosyal Tesisleri - Beykoz Yönü | 06:25 | 08:53 | 11:37 | 14:27 | 17:23 | 20:07 |
Paşabahçe - Beykoz Yönü | 06:27 | 08:55 | 11:39 | 14:29 | 17:25 | 20:09 |
Beykoz Devlet Hastanesi - Beykoz Yönü | 06:28 | 08:56 | 11:40 | 14:30 | 17:26 | 20:10 |
Saip Molla Caddesi - Beykoz Yönü | 06:29 | 08:58 | 11:42 | 14:32 | 17:28 | 20:12 |
Gümüşsuyu Mahallesi - Beykoz Yönü | 06:30 | 08:59 | 11:43 | 14:33 | 17:29 | 20:13 |
Beykoz Belediyesi / Beykoz Yönü | 06:31 | 09:00 | 11:43 | 14:33 | 17:30 | 20:13 |
Beykoz Korusu / Beykoz Yönü | 06:32 | 09:02 | 11:45 | 14:35 | 17:32 | 20:15 |
Beykoz / Ortaçesme Yönü | 06:34 | 09:04 | 11:46 | 14:36 | 17:34 | 20:16 |
Yaliköy - Ortaçeşme Yönü | 06:35 | 09:06 | 11:48 | 14:38 | 17:36 | 20:18 |
Kundura Fabrikasi - Ortaçeşme Yönü | 06:36 | 09:08 | 11:50 | 14:40 | 17:38 | 20:20 |
Çayir Caddesi - Ortaçeşme Yönü | 06:38 | 09:09 | 11:51 | 14:41 | 17:39 | 20:21 |
Ortaçeşme - Dereseki Yönü | 06:39 | 09:11 | 11:53 | 14:43 | 17:41 | 20:23 |
Yuşa Yolu - Tokatköy Yönü | 06:41 | 09:13 | 11:54 | 14:44 | 17:43 | 20:25 |
Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi - Tokatköy Yönü | 06:41 | 09:14 | 11:55 | 14:45 | 17:44 | 20:26 |
Sultan Aziz - Tokatköy Yönü | 06:42 | 09:15 | 11:56 | 14:46 | 17:45 | 20:27 |
Cindere Yolu - Tokatköy Yönü | 06:43 | 09:16 | 11:57 | 14:47 | 17:46 | 20:28 |
Tokatköy Ortaokulu - Tokatköy Yönü | 06:44 | 09:17 | 11:57 | 14:47 | 17:47 | 20:29 |
Tokatköy - Son Durak Yönü | 06:44 | 09:18 | 11:58 | 14:48 | 17:48 | 20:30 |
İETT bus schedule - 135T (Gölbahçe -Tokatköy)
The İETT bus schedule for the 135T route, Gölbahçe -Tokatköy, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Gölbahçe - Sondurak 15n Yönü station to Tokatköy - Son Durak Yönü station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date İETT schedule.