153 - מרחב עם→באר שבע Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 |
---|---|---|
מרחב עם | 06:30 | 08:00 |
צומת מרחב עם | 06:31 | 08:01 |
ב.ת.חתירה | 06:34 | 08:04 |
גדוד אריה | 06:36 | 08:06 |
פסל הזהות/צבי בורנשטיין | 06:43 | 08:13 |
בורנשטיין/הדקל | 06:43 | 08:13 |
בורנשטיין/האופק | 06:44 | 08:14 |
צומת הנגב | 06:54 | 08:24 |
צומת רמת בקע | 06:57 | 08:27 |
רקפת/האירוס | 07:08 | 08:38 |
רקפת | 07:09 | 08:39 |
רקפת/שדרות הדקלים | 07:10 | 08:40 |
שדרות הדקלים/רקפת | 07:11 | 08:41 |
שדרות הדקלים/המסילה | 07:12 | 08:42 |
שדרות הדקלים/ורד | 07:13 | 08:43 |
צומת נאות חובב | 07:16 | 08:46 |
צומת אוהלים (הנוקדים) | 07:21 | 08:51 |
צומת אוהלי קידר | 07:22 | 08:52 |
צומת מחנה נתן | 07:24 | 08:54 |
אזור תעשיה עמק שרה | 07:25 | 08:55 |
צומת יצחק מצליח | 07:27 | 08:57 |
סינמה סיטי/שדרות דוד חכם | 07:27 | 08:57 |
השוק העירוני/שדרות דוד חכם | 07:28 | 08:58 |
ת.מרכזית באר שבע/הורדה | 07:30 | 09:00 |
Metropoline bus schedule - 153 (מרחב עם→באר שבע)
The Metropoline bus schedule for the 153 route, מרחב עם→באר שבע, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from מרחב עם station to ת.מרכזית באר שבע/הורדה station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Metropoline schedule. We update the schedule of 153, from מרחב עם to ת.מרכזית באר שבע/הורדה, daily at midnight.