15H - Boztepe -Köşk Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 |
---|---|
Boztepe - Ortaçesme Yönü | 07:55 |
İstaç Tesisleri - Beykoz Yönü | 07:56 |
Ümraniye İzcilik Kampi - Küçüksu Yönü | 07:57 |
Kanuni Kent Ormani - Küçüksu Yönü | 07:58 |
Asfalt Fabrikası / Üsküdar Yönü | 07:59 |
Hekimbaşi Aile Sağliği Merkezi - Üsküdar Yönü | 08:00 |
Hekimbaşi - Son Durak Yönü | 08:01 |
Küçüksu Caddesi 343 | 08:02 |
Gazipaşa Caddesi - Üsküdar Yönü | 08:03 |
Özevler Mahallesi - Üsküdar Yönü | 08:03 |
Referans Sokak - Üsküdar Yönü | 08:05 |
Errahman Camii - Üsküdar Yönü | 08:07 |
Bahçelievler / Üsküdar Yönü | 08:09 |
İmam Şamil Camii - Üsküdar Yönü | 08:10 |
Çiftlik Yolu - Üsküdar Yönü | 08:11 |
Şirinevler - Üsküdar Yönü | 08:12 |
Küçüksu Caddesi - Hekimbaşi Yönü | 08:14 |
Aksoylu Sokak - Küçüksu -14r Yönü | 08:14 |
Şehit Murat Akdemir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Beykoz Yönü | 08:15 |
Küçüksu - Beykoz Yönü | 08:16 |
Şehit Murat Akdemir - Üsküdar Yönü | 08:17 |
Kandilli - Üsküdar Yönü | 08:20 |
Kandilli Kiz Anadolu Lisesi - Üsküdar Yönü | 08:22 |
Vaniköy - Üsküdar Yönü | 08:24 |
Yazmaci - Üsküdar Yönü | 08:26 |
Kuleli - Üsküdar Yönü | 08:28 |
Çengelköy - Üsküdar Yönü | 08:30 |
Şehit Burak Cantürk - Üsküdar Yönü | 08:32 |
Yaliboyu - Üsküdar Yönü | 08:33 |
Beylerbeyi - Üsküdar Yönü | 08:35 |
Beylerbeyi Sarayı / Üsküdar Yönü | 08:36 |
Tünel - Üsküdar Yönü | 08:37 |
Abdullahağa Caddesi - Üsküdar Yönü | 08:40 |
Kuzguncuk-Şehit Samet Uslu - Üsküdar Yönü | 08:42 |
Paşalimani - Üsküdar Yönü | 08:44 |
Tekel Deposu - Üsküdar Yönü | 08:46 |
Üsküdar Camii Önü | 08:48 |
Tekel Deposu - Beykoz Yönü | 08:50 |
Paşalimani - Beykoz Yönü | 08:52 |
Kuzguncuk-Şehit Samet Uslu - Beykoz Yönü | 08:54 |
Abdullahağa Caddesi - Beykoz Yönü | 08:56 |
Tünel - Beykoz Yönü | 08:58 |
Beylerbeyi Sarayı / Beykoz Yönü | 09:00 |
Beylerbeyi - Beykoz Yönü | 09:02 |
Yaliboyu - Beykoz Yönü | 09:03 |
Şehit Burak Cantürk - Beykoz Yönü | 09:05 |
Çengelköy - Beykoz Yönü | 09:07 |
Kuleli - Beykoz Yönü | 09:09 |
Yazmaci - Beykoz Yönü | 09:11 |
Vaniköy - Beykoz Yönü | 09:13 |
Kandilli Kiz Anadolu Lisesi - Beykoz Yönü | 09:15 |
Kandilli - Beykoz Yönü | 09:17 |
Sevda Tepesi - Beykoz Yönü | 09:19 |
Şehit Murat Akdemir - Hekimbaşi Yönü | 09:20 |
Aksoylu Sokak - Kadiköy-14r Yönü | 09:21 |
Şirinevler - Hekimbaşi Yönü | 09:23 |
Çiftlik Yolu - Hekimbaşi Yönü | 09:24 |
İmam Şamil Camii - Hekimbaşi Yönü | 09:26 |
Bahçelievler / Hekimbaşı Yönü | 09:27 |
Errahman Camii - Hekimbaşi Yönü | 09:29 |
Referans Sokak - Hekimbaşi Yönü | 09:30 |
Özevler Mahallesi - Hekimbaşi Yönü | 09:32 |
Gazipaşa Caddesi - Hekimbaşi Yönü | 09:33 |
Köşk - Ümraniye 15h Yönü | 09:34 |
İETT bus schedule - 15H (Boztepe -Köşk)
The İETT bus schedule for the 15H route, Boztepe -Köşk, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Boztepe - Ortaçesme Yönü station to Köşk - Ümraniye 15h Yönü station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date İETT schedule.