19
19 - קריית החינוך→הכרמל/העתיד Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 | Departure #6 | Departure #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
קריית החינוך | 06:10 | 07:10 | 08:10 | 09:10 | 13:30 | 15:30 | 18:30 |
הגיא/הפטל | 06:11 | 07:11 | 08:11 | 09:11 | 13:31 | 15:31 | 18:31 |
הגיא/החורש | 06:11 | 07:11 | 08:11 | 09:11 | 13:31 | 15:31 | 18:31 |
הגיא | 06:13 | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 13:33 | 15:33 | 18:33 |
דרך הארגמן/דרך היער | 06:14 | 07:14 | 08:14 | 09:14 | 13:34 | 15:34 | 18:34 |
שדרות נשיאי ישראל | 06:16 | 07:16 | 08:16 | 09:16 | 13:36 | 15:36 | 18:36 |
הגיא/שדרות יצחק רבין | 06:17 | 07:17 | 08:17 | 09:17 | 13:37 | 15:37 | 18:37 |
שד.יצחק רבין / יער אודם | 06:19 | 07:19 | 08:19 | 09:19 | 13:39 | 15:39 | 18:39 |
ירדן / חצבני | 06:20 | 07:20 | 08:20 | 09:20 | 13:40 | 15:40 | 18:40 |
ירדן/בניאס | 06:20 | 07:20 | 08:20 | 09:20 | 13:40 | 15:40 | 18:40 |
ירדן\דליות | 06:21 | 07:21 | 08:21 | 09:21 | 13:41 | 15:41 | 18:41 |
ירדן/שיאון | 06:21 | 07:21 | 08:21 | 09:21 | 13:41 | 15:41 | 18:41 |
ירדן/שיאון | 06:22 | 07:22 | 08:22 | 09:22 | 13:42 | 15:42 | 18:42 |
ירדן/המיצר | 06:22 | 07:22 | 08:22 | 09:22 | 13:42 | 15:42 | 18:42 |
שד.רבין/הירדן | 06:23 | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 13:43 | 15:43 | 18:43 |
מרכז מסחרי/שדרות יצחק רבין | 06:24 | 07:24 | 08:24 | 09:24 | 13:44 | 15:44 | 18:44 |
עמק השלום/הגלעד | 06:25 | 07:25 | 08:25 | 09:25 | 13:45 | 15:45 | 18:45 |
עמק השלום/התבור | 06:25 | 07:25 | 08:25 | 09:25 | 13:45 | 15:45 | 18:45 |
התבור/הבשן | 06:26 | 07:26 | 08:26 | 09:26 | 13:46 | 15:46 | 18:46 |
התבור/סיני | 06:27 | 07:27 | 08:27 | 09:27 | 13:47 | 15:47 | 18:47 |
ספריה עירונית/קאנטרי | 06:28 | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 13:48 | 15:48 | 18:48 |
מרכז הטניס/האלונים | 06:30 | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 13:50 | 15:50 | 18:50 |
בית ספר ארזים/האלונים | 06:31 | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 13:51 | 15:51 | 18:51 |
האלונים/הדודאים | 06:32 | 07:32 | 08:32 | 09:32 | 13:52 | 15:52 | 18:52 |
האלונים\הסחלבים (לכיון הקניון) | 06:33 | 07:33 | 08:33 | 09:33 | 13:53 | 15:53 | 18:53 |
היכל התרבות/האלונים | 06:34 | 07:34 | 08:34 | 09:34 | 13:54 | 15:54 | 18:54 |
מרכז העיר/תיכון אורט | 06:35 | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 13:55 | 15:55 | 18:55 |
התמר / הגיבורים | 06:36 | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 13:56 | 15:56 | 18:56 |
מסוף קניון ג'י/רציפים | 06:40 | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 14:00 | 16:00 | 19:00 |
התמר / הפעמונית | 06:41 | 07:41 | 08:41 | 09:41 | 14:01 | 16:01 | 19:01 |
צומת יקנעם עילית | 06:43 | 07:43 | 08:43 | 09:43 | 14:03 | 16:03 | 19:03 |
Friday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 |
---|---|---|---|---|
קריית החינוך | 06:10 | 07:15 | 08:15 | 13:50 |
הגיא/הפטל | 06:11 | 07:16 | 08:16 | 13:51 |
הגיא/החורש | 06:11 | 07:16 | 08:16 | 13:51 |
הגיא | 06:13 | 07:18 | 08:18 | 13:53 |
דרך הארגמן/דרך היער | 06:14 | 07:19 | 08:19 | 13:54 |
שדרות נשיאי ישראל | 06:16 | 07:21 | 08:21 | 13:56 |
הגיא/שדרות יצחק רבין | 06:17 | 07:22 | 08:22 | 13:57 |
שד.יצחק רבין / יער אודם | 06:19 | 07:24 | 08:24 | 13:59 |
ירדן / חצבני | 06:20 | 07:25 | 08:25 | 14:00 |
ירדן/בניאס | 06:20 | 07:25 | 08:25 | 14:00 |
ירדן\דליות | 06:21 | 07:26 | 08:26 | 14:01 |
ירדן/שיאון | 06:21 | 07:26 | 08:26 | 14:01 |
ירדן/שיאון | 06:22 | 07:27 | 08:27 | 14:02 |
ירדן/המיצר | 06:22 | 07:27 | 08:27 | 14:02 |
שד.רבין/הירדן | 06:23 | 07:28 | 08:28 | 14:03 |
מרכז מסחרי/שדרות יצחק רבין | 06:24 | 07:29 | 08:29 | 14:04 |
עמק השלום/הגלעד | 06:25 | 07:30 | 08:30 | 14:05 |
עמק השלום/התבור | 06:25 | 07:30 | 08:30 | 14:05 |
התבור/הבשן | 06:26 | 07:31 | 08:31 | 14:06 |
התבור/סיני | 06:27 | 07:32 | 08:32 | 14:07 |
ספריה עירונית/קאנטרי | 06:28 | 07:33 | 08:33 | 14:08 |
מרכז הטניס/האלונים | 06:30 | 07:35 | 08:35 | 14:10 |
בית ספר ארזים/האלונים | 06:31 | 07:36 | 08:36 | 14:11 |
האלונים/הדודאים | 06:32 | 07:37 | 08:37 | 14:12 |
האלונים\הסחלבים (לכיון הקניון) | 06:33 | 07:38 | 08:38 | 14:13 |
היכל התרבות/האלונים | 06:34 | 07:39 | 08:39 | 14:14 |
מרכז העיר/תיכון אורט | 06:35 | 07:40 | 08:40 | 14:15 |
התמר / הגיבורים | 06:36 | 07:41 | 08:41 | 14:16 |
מסוף קניון ג'י/רציפים | 06:40 | 07:45 | 08:45 | 14:20 |
התמר / הפעמונית | 06:41 | 07:46 | 08:46 | 14:21 |
צומת יקנעם עילית | 06:43 | 07:48 | 08:48 | 14:23 |
Superbus Bus schedule - 19 (קריית החינוך→הכרמל/העתיד)
The Superbus Bus schedule for the 19 route, קריית החינוך→הכרמל/העתיד, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from קריית החינוך station to הכרמל/העתיד station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the Bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Superbus schedule.