228 - צור יצחק→הרצלייה Schedule
Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday and Saturday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 |
---|---|---|
נחל איילון/נחל פארן | 22:00 | 23:00 |
נחל איילון/כביש 5533 | 22:01 | 23:01 |
כביש 5533/נחל אלכסנדר | 22:01 | 23:01 |
אגוז/אורן | 22:09 | 23:09 |
אגוז/אלון | 22:10 | 23:10 |
אגוז/אלה | 22:12 | 23:12 |
בית אל/בירנית | 22:13 | 23:13 |
בית אל/בת שלמה | 22:14 | 23:14 |
בית אל/הגלעד | 22:15 | 23:15 |
הגלעד / בית אל | 22:15 | 23:15 |
שדרות הארץ/גלעד | 22:16 | 23:16 |
שדרות הארץ/השפלה | 22:17 | 23:17 |
גלבוע/שבילי גולן | 22:19 | 23:19 |
גלבוע/גולן | 22:22 | 23:22 |
הגלעד/גלבוע | 22:23 | 23:23 |
דן/דקלה | 22:24 | 23:24 |
דן/דלתון | 22:25 | 23:25 |
דן/דור | 22:26 | 23:26 |
דרך הפרחים/הלוטם | 22:27 | 23:27 |
דרך הפרחים/הדס | 22:28 | 23:28 |
שדרות הארץ/בית אל | 22:30 | 23:30 |
האילנות/ברוש | 22:32 | 23:32 |
גני ילדים/האילנות | 22:33 | 23:33 |
נוף הרים/סנונית | 22:34 | 23:34 |
נוף הרים/מרגלית | 22:35 | 23:35 |
נוף הרים/נטפים | 22:36 | 23:36 |
נוף הרים/חלוקי נחל | 22:37 | 23:37 |
שד. הדקלים/גבעון | 22:38 | 23:38 |
שד. הדקלים/הפסגות | 22:38 | 23:38 |
שד. הדקלים/האילנות | 22:39 | 23:39 |
שדרות הארץ/שדרות הדקלים | 22:40 | 23:40 |
צומת כוכב יאיר | 22:40 | 23:40 |
צומת אייל | 22:42 | 23:42 |
צומת ניר אליהו | 22:46 | 23:46 |
כביש 55/דרך המוביל | 22:49 | 23:49 |
קניון/וייצמן | 22:50 | 23:50 |
וייצמן/אלקלעי | 22:50 | 23:50 |
וייצמן/משה דיין | 22:51 | 23:51 |
ת. מרכזית כ''ס | 22:51 | 23:51 |
וייצמן/רוטשילד | 22:52 | 23:52 |
וייצמן/ירושלים | 22:53 | 23:53 |
קניון ערים/וייצמן | 22:54 | 23:54 |
ביטוח לאומי/וייצמן | 22:55 | 23:55 |
ויצמן/זאב גלר | 22:56 | 23:56 |
טשרניחובסקי/ויצמן | 22:57 | 23:57 |
מסוף רעננה/היהלום | 22:58 | 23:58 |
אחוזה/הרב יצחק נסים | 23:01 | 00:01 |
אחוזה/רבוצקי | 23:01 | 00:01 |
מרכז אליאב/שברץ | 23:02 | 00:02 |
עיריית רעננה/אחוזה | 23:04 | 00:04 |
אחוזה/ז'בוטינסקי | 23:05 | 00:05 |
אחוזה/בן גוריון | 23:06 | 00:06 |
אחוזה/מוצקין | 23:07 | 00:07 |
אחוזה/מגדל | 23:08 | 00:08 |
אחוזה/עציון | 23:10 | 00:10 |
בית לוינשטיין/אחוזה | 23:11 | 00:11 |
מרכז מסחרי מול הפארק/דרך ירושלים | 23:11 | 00:11 |
דרך ירושלים/הבריגדה היהודית | 23:13 | 00:13 |
ירושלים/הר סיני | 23:14 | 00:14 |
דרך ירושלים/ברל כצנלסון | 23:16 | 00:16 |
קהילת ציון/מוהליבר | 23:17 | 00:17 |
העצמאות/בן גוריון | 23:19 | 00:19 |
סוקולוב/בן גוריון | 23:20 | 00:20 |
סוקולוב/הניצנים | 23:21 | 00:21 |
בית ספר וייצמן/וייצמן | 23:22 | 00:22 |
הרב קוק/וייצמן | 23:23 | 00:23 |
בית אבות/הרב קוק | 23:24 | 00:24 |
ת. רכבת הרצליה | 23:27 | 00:27 |
שדרות שבעת הכוכבים/משה דיין | 23:29 | 00:29 |
שדרות אבא אבן/אריה שנקר | 23:29 | 00:29 |
משכית/יוחנן הסנדלר | 23:31 | 00:31 |
מדינת היהודים/משכית | 23:32 | 00:32 |
גלגלי הפלדה/יוחנן הסנדלר | 23:33 | 00:33 |
יהושע בן נון/שד. אבא אבן | 23:36 | 00:36 |
קניון ארנה | 23:38 | 00:38 |
השונית/יורדי ים | 23:39 | 00:39 |
Metropoline bus schedule - 228 (צור יצחק→הרצלייה)
The Metropoline bus schedule for the 228 route, צור יצחק→הרצלייה, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from נחל איילון/נחל פארן station to השונית/יורדי ים station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Metropoline schedule. We update the schedule of 228, from צור יצחק to הרצלייה, daily at midnight.