229 - כפר סבא→הרצלייה Schedule
Sunday, Monday, Tuesday, Thursday, Saturday and Wednesday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 |
---|---|---|---|
איזור התעשיה כפר סבא | 00:00 | 00:30 | 01:00 |
בן יהודה/דרך הפועל | 00:02 | 00:32 | 01:02 |
בן יהודה/חטיבת הנח''ל | 00:03 | 00:33 | 01:03 |
מרכז גלר/לוי אשכול | 00:05 | 00:35 | 01:05 |
בית ספר רמז/דרך אלי הורוביץ | 00:06 | 00:36 | 01:06 |
דרך הפועל/דרך אלי הורוביץ | 00:07 | 00:37 | 01:07 |
כביש 55/דרך המוביל | 00:08 | 00:38 | 01:08 |
קניון/וייצמן | 00:08 | 00:38 | 01:08 |
וייצמן/אלקלעי | 00:09 | 00:39 | 01:09 |
וייצמן/משה דיין | 00:09 | 00:39 | 01:09 |
ת. מרכזית כ''ס | 00:10 | 00:40 | 01:10 |
וייצמן/רוטשילד | 00:11 | 00:41 | 01:11 |
וייצמן/ירושלים | 00:12 | 00:42 | 01:12 |
קניון ערים/וייצמן | 00:13 | 00:43 | 01:13 |
ביטוח לאומי/וייצמן | 00:14 | 00:44 | 01:14 |
ויצמן/זאב גלר | 00:15 | 00:45 | 01:15 |
טשרניחובסקי/ויצמן | 00:16 | 00:46 | 01:16 |
מסוף רעננה/היהלום | 00:17 | 00:47 | 01:17 |
אחוזה/הרב יצחק נסים | 00:19 | 00:49 | 01:19 |
מרכז אליאב/שברץ | 00:21 | 00:51 | 01:21 |
בית ספר דקל/שברץ | 00:21 | 00:51 | 01:21 |
עקיבא/ציפמן | 00:22 | 00:52 | 01:22 |
עקיבא/האלה | 00:23 | 00:53 | 01:23 |
שדרות וייצמן/התדהר | 00:24 | 00:54 | 01:24 |
החרושת/ויצמן | 00:25 | 00:55 | 01:25 |
החרושת/המסגר | 00:25 | 00:55 | 01:25 |
קניון רננים | 00:26 | 00:56 | 01:26 |
התעשייה/רננים | 00:27 | 00:57 | 01:27 |
עתידים/היצירה | 00:28 | 00:58 | 01:28 |
קרן היסוד/וייצמן | 00:29 | 00:59 | 01:29 |
קרן היסוד/הקוממיות | 00:30 | 01:00 | 01:30 |
קרן היסוד/ההסתדרות | 00:30 | 01:00 | 01:30 |
קרן היסוד/גולומב | 00:31 | 01:01 | 01:31 |
אחוזה/מוצקין | 00:32 | 01:02 | 01:32 |
אחוזה/מגדל | 00:34 | 01:04 | 01:34 |
אחוזה/עציון | 00:35 | 01:05 | 01:35 |
בית לוינשטיין/אחוזה | 00:36 | 01:06 | 01:36 |
מרכז מסחרי מול הפארק/דרך ירושלים | 00:37 | 01:07 | 01:37 |
דרך ירושלים/הבריגדה היהודית | 00:39 | 01:09 | 01:39 |
ירושלים/הר סיני | 00:40 | 01:10 | 01:40 |
דרך ירושלים/ברל כצנלסון | 00:41 | 01:11 | 01:41 |
קהילת ציון/מוהליבר | 00:42 | 01:12 | 01:42 |
העצמאות/בן גוריון | 00:44 | 01:14 | 01:44 |
סוקולוב/בן גוריון | 00:45 | 01:15 | 01:45 |
סוקולוב/הניצנים | 00:46 | 01:16 | 01:46 |
בית ספר וייצמן/וייצמן | 00:48 | 01:18 | 01:48 |
הרב קוק/וייצמן | 00:48 | 01:18 | 01:48 |
בית אבות/הרב קוק | 00:49 | 01:19 | 01:49 |
שד. שבעת הכוכבים/בן ציון מיכאלי | 00:50 | 01:20 | 01:50 |
קניון שבעת הכוכבים/בן ציון מיכאלי | 00:51 | 01:21 | 01:51 |
ת. רכבת הרצליה | 00:52 | 01:22 | 01:52 |
שדרות שבעת הכוכבים/משה דיין | 00:54 | 01:24 | 01:54 |
שדרות אבא אבן/אריה שנקר | 00:54 | 01:24 | 01:54 |
משכית/יוחנן הסנדלר | 00:56 | 01:26 | 01:56 |
מדינת היהודים/משכית | 00:57 | 01:27 | 01:57 |
גלגלי הפלדה/יוחנן הסנדלר | 00:58 | 01:28 | 01:58 |
יהושע בן נון/שד. אבא אבן | 01:01 | 01:31 | 02:01 |
קניון ארנה | 01:03 | 01:33 | 02:03 |
השונית/יורדי ים | 01:03 | 01:33 | 02:03 |
Metropoline bus schedule - 229 (כפר סבא→הרצלייה)
The Metropoline bus schedule for the 229 route, כפר סבא→הרצלייה, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from איזור התעשיה כפר סבא station to השונית/יורדי ים station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Metropoline schedule. We update the schedule of 229, from כפר סבא to הרצלייה, daily at midnight.