285 - תל אביב-יפו→עץ אפרים Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 |
---|---|---|---|
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים | 06:20 | 14:20 | 16:15 |
המסגר/לה גווארדייה | 06:23 | 14:23 | 16:18 |
המסגר/המלאכה | 06:25 | 14:25 | 16:20 |
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין | 06:27 | 14:27 | 16:22 |
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין | 06:29 | 14:29 | 16:24 |
מתחם מידטאון/דרך מנחם בגין | 06:31 | 14:31 | 16:26 |
ת. רכבת תל אביב - סבידור/על פרשת דרכים | 06:31 | 14:31 | 16:26 |
הבורסה/דרך ז'בוטינסקי | 06:32 | 14:32 | 16:27 |
דרך ז'בוטינסקי/גלעד | 06:33 | 14:33 | 16:28 |
דרך ז'בוטינסקי/החשמונאים | 06:34 | 14:34 | 16:29 |
דרך ז'בוטינסקי/רש''י | 06:37 | 14:37 | 16:32 |
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי | 06:39 | 14:39 | 16:34 |
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי | 06:43 | 14:43 | 16:38 |
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי | 06:44 | 14:44 | 16:39 |
מחלף גהה/ז'בוטינסקי | 06:45 | 14:45 | 16:40 |
דרך זאב ז'בוטינסקי/היצירה | 06:46 | 14:46 | 16:41 |
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי | 06:47 | 14:47 | 16:42 |
דרך זאב ז'בוטינסקי/הסיבים | 06:48 | 14:48 | 16:43 |
בי''ח בלינסון/גשר אבנת | 06:50 | 14:50 | 16:45 |
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי | 06:51 | 14:51 | 16:46 |
ת.רק''ל קרול/אורלוב | 06:53 | 14:53 | 16:48 |
ת.רק''ל תחנה מרכזית פ''ת/בר כוכבא | 06:55 | 14:55 | 16:50 |
שטמפפר/חיים עוזר | 06:57 | 14:57 | 16:52 |
שטמפפר/אברבנל | 06:58 | 14:58 | 16:53 |
הירקונים/יונה | 07:00 | 15:00 | 16:55 |
צומת סגולה לצפון/כביש 40 | 07:01 | 15:01 | 16:56 |
ת.רכבת סגולה/כביש 40 | 07:03 | 15:03 | 16:58 |
מרכז מסחרי ירקונים/כביש 40 | 07:04 | 15:04 | 16:59 |
מחלף ירקון | 07:04 | 15:04 | 16:59 |
ת. רכבת ראש העין צפון | 07:12 | 15:12 | 17:07 |
צומת רכבת ראש העין צפון | 07:14 | 15:14 | 17:09 |
מחלף קסם | 07:16 | 15:16 | 17:11 |
מחלף ראש העין מזרח | 07:19 | 15:19 | 17:14 |
צומת פארק אפק | 07:21 | 15:21 | 17:16 |
עמל א' | 07:22 | 15:22 | 17:17 |
עמל/המלאכה | 07:23 | 15:23 | 17:18 |
המלאכה/עמל | 07:24 | 15:24 | 17:19 |
מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה | 07:24 | 15:24 | 17:19 |
פארק סיבל/יציאה מכביש 5 | 07:27 | 15:27 | 17:22 |
אורנית/כניסה | 07:32 | 15:32 | 17:27 |
מועדון ספורט/האגוז | 07:34 | 15:34 | 17:29 |
שכונת הגבע | 07:35 | 15:35 | 17:30 |
האגוז/הדגנית | 07:36 | 15:36 | 17:31 |
האגוז/האתרוג | 07:36 | 15:36 | 17:31 |
האלון/היקינטון | 07:37 | 15:37 | 17:32 |
האלון/הזית | 07:38 | 15:38 | 17:33 |
הזית/השיטה | 07:39 | 15:39 | 17:34 |
בית הכנסת היכל משה/הזית | 07:39 | 15:39 | 17:34 |
הזית/לוטם | 07:41 | 15:41 | 17:36 |
האורן/הזית | 07:41 | 15:41 | 17:36 |
האורן/מבוא אורנים | 07:42 | 15:42 | 17:37 |
מועדון ספורט/מבוא אורנית | 07:44 | 15:44 | 17:39 |
מסוף אורנית | 07:46 | 15:46 | 17:41 |
ענבר/סלע | 07:49 | 15:49 | 17:44 |
חלמיש/יהלום | 07:52 | 15:52 | 17:47 |
ברקת/חלמיש | 07:53 | 15:53 | 17:48 |
אלמוג/ברקת | 07:55 | 15:55 | 17:50 |
ברקת | 07:56 | 15:56 | 17:51 |
יהלום/ברקת | 07:57 | 15:57 | 17:52 |
יהלום/חושן א' | 07:58 | 15:58 | 17:53 |
קופת חולים כללית/יהלום | 07:59 | 15:59 | 17:54 |
יהלום/אלמוג | 08:00 | 16:00 | 17:55 |
ענבר/סלע | 08:01 | 16:01 | 17:56 |
צומת שערי תקווה | 08:02 | 16:02 | 17:57 |
אלקנה/כניסה | 08:03 | 16:03 | 17:58 |
אלקנה/מתחת לגשר | 08:03 | 16:03 | 17:58 |
מגדל הלבנון/השקמה | 08:07 | 16:07 | 18:02 |
Tnufa bus schedule - 285 (תל אביב-יפו→עץ אפרים)
The Tnufa bus schedule for the 285 route, תל אביב-יפו→עץ אפרים, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים station to הארז/החרוב1 station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Tnufa schedule. We update the schedule of 285, from תל אביב-יפו to עץ אפרים, daily at midnight.