30 - הרצלייה→הוד השרון Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 |
---|---|---|---|---|
השונית/יורדי ים | 15:00 | 16:05 | 17:05 | 18:05 |
מרינה/השונית | 15:01 | 16:06 | 17:06 | 18:06 |
אבא אבן/ משכית | 15:03 | 16:08 | 17:08 | 18:08 |
משכית/יוחנן הסנדלר | 15:05 | 16:10 | 17:10 | 18:10 |
מדינת היהודים/משכית | 15:06 | 16:11 | 17:11 | 18:11 |
גלגלי הפלדה/יוחנן הסנדלר | 15:07 | 16:12 | 17:12 | 18:12 |
מחלף הסירה למזרח | 15:10 | 16:15 | 17:15 | 18:15 |
תחנת רכבת הרצליה | 15:12 | 16:17 | 17:17 | 18:17 |
קניון שבעת הכוכבים | 15:14 | 16:19 | 17:19 | 18:19 |
ז'בוטינסקי/פינסקר | 15:17 | 16:22 | 17:22 | 18:22 |
הנדיב/ז'בוטינסקי | 15:18 | 16:23 | 17:23 | 18:23 |
המרכז הבין תחומי/מנחם בגין | 15:21 | 16:26 | 17:26 | 18:26 |
הבריגדה היהודית/הדר | 15:24 | 16:29 | 17:29 | 18:29 |
תחנת רכבת רעננה מערב/דרך ירושלים | 15:26 | 16:31 | 17:31 | 18:31 |
בית לוינשטיין/אחוזה | 15:27 | 16:32 | 17:32 | 18:32 |
אחוזה/המיתר | 15:28 | 16:33 | 17:33 | 18:33 |
אחוזה/המלכים | 15:29 | 16:34 | 17:34 | 18:34 |
אחוזה/מגדל | 15:30 | 16:35 | 17:35 | 18:35 |
אחוזה/סוקולוב | 15:31 | 16:36 | 17:36 | 18:36 |
אחוזה/בן גוריון | 15:32 | 16:37 | 17:37 | 18:37 |
אחוזה/ז'בוטינסקי | 15:34 | 16:39 | 17:39 | 18:39 |
עיריית רעננה/אחוזה | 15:35 | 16:40 | 17:40 | 18:40 |
אחוזה/רבוצקי | 15:37 | 16:42 | 17:42 | 18:42 |
מסוף רעננה/דרך השרון | 15:40 | 16:45 | 17:45 | 18:45 |
כיכר המושבה/סוקולוב | 15:44 | 16:49 | 17:49 | 18:49 |
סוקולוב/אפרים קציר | 15:44 | 16:49 | 17:49 | 18:49 |
סוקולוב/אביב | 15:45 | 16:50 | 17:50 | 18:50 |
סוקולוב/דרך מגדיאל | 15:45 | 16:50 | 17:50 | 18:50 |
מגדיאל/פדויים | 15:46 | 16:51 | 17:51 | 18:51 |
מסעף בית חולים שלוותה | 15:47 | 16:52 | 17:52 | 18:52 |
דרך מגדיאל/הפרסה | 15:47 | 16:52 | 17:52 | 18:52 |
מרכז הוד השרון/הבנים | 15:48 | 16:53 | 17:53 | 18:53 |
הבנים/משאבים | 15:49 | 16:54 | 17:54 | 18:54 |
הבנים/השיקמים | 15:50 | 16:55 | 17:55 | 18:55 |
הבנים/גורדון | 15:50 | 16:55 | 17:55 | 18:55 |
הבנים/ההכשרות | 15:51 | 16:56 | 17:56 | 18:56 |
הבנים/הלילך | 15:52 | 16:57 | 17:57 | 18:57 |
הבנים/השיטה | 15:52 | 16:57 | 17:57 | 18:57 |
הנרייטה סולד/הגפן | 15:53 | 16:58 | 17:58 | 18:58 |
הנרייטה סולד/התאנה | 15:53 | 16:58 | 17:58 | 18:58 |
הנרייטה סולד/יורדי הים | 15:54 | 16:59 | 17:59 | 18:59 |
הדבש/הנרייטה סולד | 15:54 | 16:59 | 17:59 | 18:59 |
מגרש כדורגל/המחתרות | 15:55 | 17:00 | 18:00 | 19:00 |
המחתרות/ז'בוטינסקי | 15:55 | 17:00 | 18:00 | 19:00 |
הגנים/השומר | 15:57 | 17:02 | 18:02 | 19:02 |
השומר/הפלמ''ח | 15:58 | 17:03 | 18:03 | 19:03 |
השומר/חטיבת יפתח | 15:59 | 17:04 | 18:04 | 19:04 |
השומר/סיני | 16:00 | 17:05 | 18:05 | 19:05 |
ז'בוטינסקי/השומר | 16:01 | 17:06 | 18:06 | 19:06 |
ז'בוטינסקי/האשל | 16:02 | 17:07 | 18:07 | 19:07 |
ז'בוטינסקי/הדסים | 16:03 | 17:08 | 18:08 | 19:08 |
זבוטינסקי/הזמיר | 16:04 | 17:09 | 18:09 | 19:09 |
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי | 16:05 | 17:10 | 18:10 | 19:10 |
Metropoline bus schedule - 30 (הרצלייה→הוד השרון)
The Metropoline bus schedule for the 30 route, הרצלייה→הוד השרון, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from השונית/יורדי ים station to תיכון הדרים/ז'בוטינסקי station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Metropoline schedule. We update the schedule of 30, from הרצלייה to הוד השרון, daily at midnight.