33א
33א - הבטיחות/הפלדה→ת. מרכזית אשדוד Schedule
Friday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 |
---|---|---|---|---|
הבטיחות/הפלדה | 12:00 | 12:40 | 13:15 | 14:00 |
הבטיחות/הקידמה | 12:00 | 12:40 | 13:15 | 14:00 |
היוזמה/הבטיחות | 12:01 | 12:41 | 13:16 | 14:01 |
היוזמה/הנפט | 12:02 | 12:42 | 13:17 | 14:02 |
היוזמה/המחקר | 12:02 | 12:42 | 13:17 | 14:02 |
המחקר/הקידמה | 12:03 | 12:43 | 13:18 | 14:03 |
המחקר/המדע | 12:04 | 12:44 | 13:19 | 14:04 |
המדע/הנפט | 12:05 | 12:45 | 13:20 | 14:05 |
המדע/הבטיחות | 12:06 | 12:46 | 13:21 | 14:06 |
המדע/החניכים | 12:07 | 12:47 | 13:22 | 14:07 |
מרכז מסחרי מול העיר/המדע | 12:07 | 12:47 | 13:22 | 14:07 |
צומת נמל אשדוד | 12:09 | 12:49 | 13:24 | 14:09 |
שלזינגר/העבודה | 12:11 | 12:51 | 13:26 | 14:11 |
העבודה / היוצר | 12:12 | 12:52 | 13:27 | 14:12 |
העבודה/הנגר | 12:13 | 12:53 | 13:28 | 14:13 |
בני ברית/האורגים | 12:14 | 12:54 | 13:29 | 14:14 |
בני ברית/מורדי הגיטאות | 12:17 | 12:57 | 13:32 | 14:17 |
יצחק הנשיא/שדרות בני ברית | 12:19 | 12:59 | 13:34 | 14:19 |
יצחק הנשיא/שדרות יצחק וייצמן | 12:19 | 12:59 | 13:34 | 14:19 |
קיבוץ גלויות/שדרות יצחק הנשיא | 12:20 | 13:00 | 13:35 | 14:20 |
מרכז מסחרי ב'/קיבוץ גלויות | 12:21 | 13:01 | 13:36 | 14:21 |
שבי ציון/אח''י אילת | 12:22 | 13:02 | 13:37 | 14:22 |
שבי ציון/ההסתדרות | 12:23 | 13:03 | 13:38 | 14:23 |
מרכז מסחרי רובע א'/רוגוזין | 12:24 | 13:04 | 13:39 | 14:24 |
רוגוזין/האלמוגים | 12:26 | 13:06 | 13:41 | 14:26 |
רוגוזין/חיים משה שפירא | 12:26 | 13:06 | 13:41 | 14:26 |
קרן היסוד/חיים משה שפירא | 12:28 | 13:08 | 13:43 | 14:28 |
קרן היסוד/הצוללים | 12:28 | 13:08 | 13:43 | 14:28 |
קרן היסוד/שדרות ירושלים | 12:29 | 13:09 | 13:44 | 14:29 |
שדרות ירושלים/שדרות משה דיין | 12:29 | 13:09 | 13:44 | 14:29 |
שדרות משה דיין/שדרות עובד בן עמי | 12:32 | 13:12 | 13:47 | 14:32 |
נחל הירקון/הר מצדה | 12:33 | 13:13 | 13:48 | 14:33 |
בי''ס צפרירים/כנרת | 12:34 | 13:14 | 13:49 | 14:34 |
כינרת/הר תבור | 12:35 | 13:15 | 13:50 | 14:35 |
כנרת/הר הצופים | 12:35 | 13:15 | 13:50 | 14:35 |
כנרת/הר כנען | 12:36 | 13:16 | 13:51 | 14:36 |
כינרת/הר שומרון | 12:36 | 13:16 | 13:51 | 14:36 |
כנרת/נחל שניר | 12:37 | 13:17 | 13:52 | 14:37 |
כינרת/נחל קידרון | 12:37 | 13:17 | 13:52 | 14:37 |
נחל שורק/נחל לכיש | 12:38 | 13:18 | 13:53 | 14:38 |
בן עמי / הרצל | 12:38 | 13:18 | 13:53 | 14:38 |
שד.הרצל/בן עמי | 12:39 | 13:19 | 13:54 | 14:39 |
ת. מרכזית אשדוד | 12:41 | 13:21 | 13:56 | 14:41 |
Electra Afikim Bus schedule - 33א (הבטיחות/הפלדה→ת. מרכזית אשדוד)
The Electra Afikim Bus schedule for the 33א route, הבטיחות/הפלדה→ת. מרכזית אשדוד, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from הבטיחות/הפלדה station to ת. מרכזית אשדוד station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the Bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Electra Afikim schedule.