333 - С. Калита Schedule
Sunday to Saturday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 | Departure #6 | Departure #7 | Departure #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Автостанція Дарниця (Платформа №7) | 06:10 | 08:05 | 09:10 | 11:45 | 14:10 | 15:10 | 17:00 | 17:50 |
Вул. Попудренка | 06:11 | 08:06 | 09:11 | 11:46 | 14:11 | 15:11 | 17:01 | 17:51 |
Ст. М. Лісова | 06:13 | 08:08 | 09:13 | 11:48 | 14:13 | 15:13 | 17:03 | 17:53 |
Бикiвня-1 | 06:16 | 08:11 | 09:16 | 11:51 | 14:16 | 15:16 | 17:06 | 17:56 |
Бикiвня-2 | 06:18 | 08:13 | 09:18 | 11:53 | 14:18 | 15:18 | 17:08 | 17:58 |
Бикiвня-3 | 06:19 | 08:14 | 09:19 | 11:54 | 14:19 | 15:19 | 17:09 | 17:59 |
Меморіал | 06:21 | 08:16 | 09:21 | 11:56 | 14:21 | 15:21 | 17:11 | 18:01 |
Птахофабрика | 06:24 | 08:19 | 09:24 | 11:59 | 14:24 | 15:24 | 17:14 | 18:04 |
Старий Дуб | 06:26 | 08:21 | 09:26 | 12:01 | 14:26 | 15:26 | 17:16 | 18:06 |
Військове Містечко | 06:28 | 08:23 | 09:28 | 12:03 | 14:28 | 15:28 | 17:18 | 18:08 |
Автошкола | 06:30 | 08:25 | 09:30 | 12:05 | 14:30 | 15:30 | 17:20 | 18:10 |
Магазин Вітерець | 06:31 | 08:26 | 09:31 | 12:06 | 14:31 | 15:31 | 17:21 | 18:11 |
Кафе Біла Діброва | 06:32 | 08:27 | 09:32 | 12:07 | 14:32 | 15:32 | 17:22 | 18:12 |
Пекарня | 06:33 | 08:28 | 09:33 | 12:08 | 14:33 | 15:33 | 17:23 | 18:13 |
Старий Центр | 06:35 | 08:30 | 09:35 | 12:10 | 14:35 | 15:35 | 17:25 | 18:15 |
Парк Ім. Тараса Шевченка | 06:36 | 08:31 | 09:36 | 12:11 | 14:36 | 15:36 | 17:26 | 18:16 |
Школа-Інтернат | 06:38 | 08:33 | 09:38 | 12:13 | 14:38 | 15:38 | 17:28 | 18:18 |
Радіостанція | 06:39 | 08:34 | 09:39 | 12:14 | 14:39 | 15:39 | 17:29 | 18:19 |
Завод Порошинка | 06:41 | 08:36 | 09:41 | 12:16 | 14:41 | 15:41 | 17:31 | 18:21 |
Школа №5 | 06:42 | 08:37 | 09:42 | 12:17 | 14:42 | 15:42 | 17:32 | 18:22 |
Базар | 06:43 | 08:38 | 09:43 | 12:18 | 14:43 | 15:43 | 17:33 | 18:23 |
Вул. Лісова (На Вимогу) | 06:51 | 08:46 | 09:51 | 12:26 | 14:51 | 15:51 | 17:41 | 18:31 |
С. Калинівка | 06:52 | 08:47 | 09:52 | 12:27 | 14:52 | 15:52 | 17:42 | 18:32 |
С. Скибин | 06:56 | 08:51 | 09:56 | 12:31 | 14:56 | 15:56 | 17:46 | 18:36 |
С. Літочки (Поворот) | 07:00 | 08:55 | 10:00 | 12:35 | 15:00 | 16:00 | 17:50 | 18:40 |
С. Літочки (Підсобне Господарство) | 07:04 | 08:59 | 10:04 | 12:39 | 15:04 | 16:04 | 17:54 | 18:44 |
С. Залісся | 07:08 | 09:03 | 10:08 | 12:43 | 15:08 | 16:08 | 17:58 | 18:48 |
С. Богданівка | 07:10 | 09:05 | 10:10 | 12:45 | 15:10 | 16:10 | 18:00 | 18:50 |
Лісна | 07:13 | 09:08 | 10:13 | 12:48 | 15:13 | 16:13 | 18:03 | 18:53 |
С. Нова Богданівка | 07:15 | 09:10 | 10:15 | 12:50 | 15:15 | 16:15 | 18:05 | 18:55 |
Поворот На С. Бобрик | 07:20 | 09:15 | 10:20 | 12:55 | 15:20 | 16:20 | 18:10 | 19:00 |
На Вимогу | 07:24 | 09:19 | 10:24 | 12:59 | 15:24 | 16:24 | 18:14 | 19:04 |
С. Семиполки | 07:29 | 09:24 | 10:29 | 13:04 | 15:29 | 16:29 | 18:19 | 19:09 |
С. Калита (Поворот) | 07:35 | 09:30 | 10:35 | 13:10 | 15:35 | 16:35 | 18:25 | 19:15 |
С. Калита | 07:42 | 09:37 | 10:42 | 13:17 | 15:42 | 16:42 | 18:32 | 19:22 |
Приміські маршрути shuttle schedule - 333 (С. Калита)
The Приміські маршрути shuttle schedule for the 333 route, С. Калита, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Автостанція Дарниця (Платформа №7) station to С. Калита station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the shuttle schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Приміські маршрути schedule.