336E - Malkoçoğlu -Cebeci Peronlar Schedule
Sunday to Saturday Schedule
Station | Departure #1 |
---|---|
Malkoçoğlu - Cebeci Yönü | 05:50 |
İsmetpaşa Mahallesi - Cebeci Yönü | 05:50 |
Akşemsettin Camii - Cebeci Yönü | 05:51 |
İbrahim Yildiz - Edirnekapi Yönü | 05:53 |
Sultançiftliği - Edirnekapi Yönü | 05:54 |
İvat Turhan İlkokulu - Edirnekapi Yönü | 05:55 |
Sultançiftliği Dörtyol - Edirnekapı Yönü | 05:57 |
Bezmialem Vakif Üniversitesi - Edirnekapi Yönü | 05:57 |
İstek Vakfi - Edirnekapi Yönü | 05:59 |
Baştabya - Edirnekapı Yönü | 06:00 |
Cumhuriyet Mahallesi - Edirnekapi Yönü | 06:02 |
Kiptaş Venezia - Edirnekapi Yönü | 06:03 |
Gazi Ahmet Muhtarpaşa - Edirnekapi Yönü | 06:05 |
500 Evler - Edirnekapı Yönü | 06:06 |
Taşköprü - Edirnekapı Yönü | 06:07 |
Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi - Edirnekapı Yönü | 06:08 |
Poligon Caddesi - Edirnekapi Yönü | 06:10 |
Ali Fuat Başgil | 06:11 |
Barbaros Sokak - Edirnekapı Yönü | 06:12 |
Bosna Çukurçeşme - Edirnekapi Yönü | 06:13 |
Çukurçeşme Caddesi - Edirnekapı Yönü | 06:14 |
Sağmalcılar Anadolu Lisesi - Edirnekapı Yönü | 06:15 |
Bereç - Edirnekapı Yönü | 06:17 |
Alperenler - Edirnekapi Yönü | 06:18 |
Sağlik Merkezi - Edirnekapi Yönü | 06:19 |
Rami Yolu - Edirnekapi Yönü | 06:21 |
Kervan Çeşme - Edirnekapi Yönü | 06:22 |
Topçular - Edirnekapi Yönü | 06:22 |
Demirkapi - Edirnekapi Yönü | 06:24 |
Şehitlik - Edirnekapi Yönü | 06:25 |
Edirnekapi Surdişi - Edirnekapi Yönü | 06:27 |
Edirnekapi - Vezneciler Yönü | 06:28 |
Şehit Yunus Emre Ezer - Vezneciler Yönü | 06:29 |
Karagümrük-Şht A.Acarkan - Vezneciler Yönü | 06:30 |
Yavuz Selim - Vezneciler Yönü | 06:32 |
Fatih - Vezneciler Yönü | 06:33 |
Fatih İtfaiye - Vezneciler Yönü | 06:34 |
Vefa / Taksim Yönü | 06:36 |
Unkapani - Taksim Yönü | 06:37 |
Azapkapi-Haliç Metro - Karaköy Yönü | 06:40 |
Perşembe Pazari - Karaköy Yönü | 06:40 |
Karaköy - Eminönü Yönü | 06:41 |
Eminönü - Ekspres Yönü | 06:43 |
Eminönü - Sahil Yönü | 06:44 |
Unkapani - Aksaray Yönü | 06:46 |
Vefa - Aksaray Yönü | 06:47 |
Fatih İtfaiye - Edirnekapi Yönü | 06:49 |
Fatih - Edirnekapi Yönü | 06:50 |
Yavuz Selim - Edirnekapi Yönü | 06:52 |
Karagümrük-Şht A.Acarkan - Edirnekapi Yönü | 06:53 |
Şehit Yunus Emre Ezer - Edirnekapi Yönü | 06:54 |
Edirnekapi - Demirkapi Yönü | 06:55 |
Edirnekapi Surdişi - Sultançiftliği Yönü | 06:56 |
Şehitlik - Sultançiftligi Yönü | 06:58 |
Demirkapi - Sultançiftliği Yönü | 06:59 |
Demirkapi Sanayi - Sultançiftliği Yönü | 06:59 |
Topçular - Sultançiftliği Yönü | 07:01 |
Kervan Çeşme - Sultançiftliği Yönü | 07:02 |
Rami Yolu - Sultançiftliği Yönü | 07:04 |
Sağlik Merkezi - Sultançiftliği Yönü | 07:05 |
Alperenler - Sultançiftliği Yönü | 07:07 |
Bereç - Sultançiftliği Yönü | 07:08 |
Sağmalcilar Anadolu Lisesi - Sultançiftliği Yönü | 07:10 |
Çukurçeşme Caddesi - Sultançiftliği Yönü | 07:12 |
Bosna Çukurçeşme - Sultançiftligi Yönü | 07:13 |
Barbaros Sokak - Sultançiftliği Yönü | 07:15 |
Ali Fuat Başgil - Sultançiftliği Yönü | 07:16 |
Poligon Caddesi - Sultançiftliği Yönü | 07:18 |
Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi - Sultançiftliği Yönü | 07:19 |
Taşköprü - Sultançiftliği Yönü | 07:21 |
500 Evler - Sultançiftliği Yönü | 07:22 |
Gazi Ahmet Muhtarpaşa - Sultançiftliği Yönü | 07:24 |
Kiptaş Venezia - Sultanciftliği Yönü | 07:25 |
Meskenler - Sultançiftliği Yönü | 07:27 |
Hamza Yerlikaya - Sultançiftligi Yönü | 07:29 |
Baştabya - Sultançiftliği Yönü | 07:30 |
İstek Vakfi - Sultançiftligi Yönü | 07:32 |
Bezmialem Vakif Üniversitesi - Sultançiftligi Yönü | 07:34 |
Sultançiftliği Dörtyol - Sultançiftligi Yönü | 07:35 |
İvat Turhan İlkokulu - Sultançiftligi Yönü | 07:36 |
Sultançiftliği - Arnavutköy Yönü | 07:38 |
1.Cebeci Caddesi - Cebeci Mahallesi Yönü | 07:40 |
Cebeci Muhtarliği - Cebeci Mahallesi Yönü | 07:41 |
Huzur - Cebeci Mahallesi Yönü | 07:42 |
Cebeci Mahallesi - Cebeci Yönü | 07:43 |
Cebeci Köyü Yolu - Cebeci Köyü Yönü | 07:45 |
Cebeci Peronlar - Son Durak Yönü | 07:46 |
İETT bus schedule - 336E (Malkoçoğlu -Cebeci Peronlar)
The İETT bus schedule for the 336E route, Malkoçoğlu -Cebeci Peronlar, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Malkoçoğlu - Cebeci Yönü station to Cebeci Peronlar - Son Durak Yönü station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date İETT schedule.