Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu - Yüzyil Yönü
17:42
19:42
21:41
Tekstilkent Bulvarı - Topkapı Yönü
17:43
19:43
21:42
İkiz Kuleler - Esenler Metro Yönü
17:44
19:44
21:43
Şehit Türkmen Tekin - Esenler Metro Yönü
17:45
19:45
21:44
Akasya - Yüzyil Köprüsü Yönü
17:46
19:46
21:45
42 Evler - Yüzyil Yönü
17:48
19:48
21:46
Atatürk Caddesi - Yüzyil Köprüsü Yönü
17:49
19:49
21:47
Fatih Caddesi - 42 Evler Yönü
17:50
19:50
21:48
Yüzyil - Yüzyil Köprüsü Yönü
17:51
19:51
21:48
Yeni Camii - 42 Evler Yönü
17:53
19:53
21:50
Ziya Gökalp Ortaokulu - 42 Evler Yönü
17:54
19:54
21:51
Barbaros Caddesi - 100. Yüzyıl Köprüsü Yönü
17:55
19:55
21:52
Kemalpaşa Mahallesi - Aksaray Yönü
17:57
19:57
21:53
Yüzyil Köprüsü - Aksaray Yönü
17:59
19:59
21:54
Tuna Mahallesi - Aksaray Yönü
18:00
20:00
21:55
Mehmet Akif Ersoy Caddesi - Aksaray Yönü
18:03
20:02
21:57
Birlik Mahallesi - Aksaray Yönü
18:04
20:04
21:59
Kazim Karabekir Mahallesi - Aksaray 1 Yönü
18:06
20:05
22:00
Topkapi Alt Geçit - Merter (Altgeçit) Yönü
18:12
20:10
22:04
Millet Caddesi - Aksaray Yönü
18:14
20:11
22:05
Pazartekke - Aksaray Yönü
18:16
20:12
22:07
Börekçi Veli Sokak No: 1/C
18:17
20:13
22:08
Çapa - Aksaray Yönü
18:19
20:15
22:09
Fındıkzade / Aksaray Yönü
18:20
20:16
22:10
Haseki / Aksaray Yönü
18:22
20:17
22:11
Yusufpaşa / Beyazıt Yönü
18:23
20:18
22:12
Pertevniyal Valide Sultan - Taksim Yönü
18:25
20:19
22:13
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Taksim Yönü
18:26
20:21
22:14
Vefa / Taksim Yönü
18:28
20:22
22:16
Unkapani - Taksim Yönü
18:29
20:23
22:17
Azapkapi-Haliç Metro - Karaköy Yönü
18:33
20:26
22:19
Perşembe Pazari - Karaköy Yönü
18:34
20:26
22:20
Karaköy - Eminönü Yönü
18:35
20:28
22:21
Eminönü - Ekspres Yönü
18:37
20:29
22:22
Eminönü - Sahil Yönü
18:39
20:31
22:24
Saturday Schedule
Station
Departure #1
Departure #2
Giyimkent - Son Durak Yönü
09:00
19:00
Çamlik - Esenler Metro Yönü
09:01
19:01
Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu - Yüzyil Yönü
09:02
19:02
Tekstilkent Bulvarı - Topkapı Yönü
09:03
19:03
İkiz Kuleler - Esenler Metro Yönü
09:04
19:04
Şehit Türkmen Tekin - Esenler Metro Yönü
09:05
19:05
Akasya - Yüzyil Köprüsü Yönü
-
19:06
42 Evler - Yüzyil Yönü
-
19:08
Atatürk Caddesi - Yüzyil Köprüsü Yönü
-
19:09
Fatih Caddesi - 42 Evler Yönü
-
19:10
Yüzyil - Yüzyil Köprüsü Yönü
09:06
19:11
Yeni Camii - 42 Evler Yönü
-
19:13
Yeni Camii - Yüzyil Köprüsü Yönü
09:08
-
Ziya Gökalp Ortaokulu - 42 Evler Yönü
-
19:14
Ziya Gökalp Ortaokulu - Yüzyil Köprüsü Yönü
09:09
-
Barbaros Caddesi - 100. Yüzyıl Köprüsü Yönü
09:11
19:15
Kemalpaşa Mahallesi - Aksaray Yönü
09:12
19:17
Yüzyil Köprüsü - Aksaray Yönü
09:14
19:19
Tuna Mahallesi - Aksaray Yönü
09:15
19:20
Mehmet Akif Ersoy Caddesi - Aksaray Yönü
09:18
19:23
Birlik Mahallesi - Aksaray Yönü
09:20
19:24
Kazim Karabekir Mahallesi - Aksaray 1 Yönü
09:21
19:26
Topkapi Alt Geçit - Merter (Altgeçit) Yönü
09:27
19:32
Millet Caddesi - Aksaray Yönü
09:29
19:34
Pazartekke - Aksaray Yönü
09:31
19:36
Börekçi Veli Sokak No: 1/C
09:32
19:37
Çapa - Aksaray Yönü
09:34
19:39
Fındıkzade / Aksaray Yönü
09:35
19:40
Haseki / Aksaray Yönü
09:37
19:42
Yusufpaşa / Beyazıt Yönü
09:38
19:43
Pertevniyal Valide Sultan - Taksim Yönü
09:40
19:45
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Taksim Yönü
09:41
19:46
Vefa / Taksim Yönü
09:43
19:48
Unkapani - Taksim Yönü
09:45
19:49
Azapkapi-Haliç Metro - Karaköy Yönü
09:48
19:53
Perşembe Pazari - Karaköy Yönü
09:49
19:54
Karaköy - Eminönü Yönü
09:51
19:55
Eminönü - Ekspres Yönü
09:53
19:57
Eminönü - Sahil Yönü
09:55
19:59
Sunday Schedule
Station
Departure #1
Departure #2
Giyimkent - Son Durak Yönü
20:00
21:50
Çamlik - Esenler Metro Yönü
20:00
21:50
Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu - Yüzyil Yönü
20:01
21:51
Tekstilkent Bulvarı - Topkapı Yönü
20:02
21:52
İkiz Kuleler - Esenler Metro Yönü
20:03
21:53
Şehit Türkmen Tekin - Esenler Metro Yönü
20:04
21:54
Akasya - Yüzyil Köprüsü Yönü
20:05
21:55
42 Evler - Yüzyil Yönü
20:06
21:56
Atatürk Caddesi - Yüzyil Köprüsü Yönü
20:07
21:57
Fatih Caddesi - 42 Evler Yönü
20:08
21:58
Yüzyil - Yüzyil Köprüsü Yönü
20:08
21:58
Yeni Camii - 42 Evler Yönü
20:10
22:00
Ziya Gökalp Ortaokulu - 42 Evler Yönü
20:11
22:01
Barbaros Caddesi - 100. Yüzyıl Köprüsü Yönü
20:12
22:02
Kemalpaşa Mahallesi - Aksaray Yönü
20:13
22:03
Yüzyil Köprüsü - Aksaray Yönü
20:14
22:04
Tuna Mahallesi - Aksaray Yönü
20:15
22:05
Mehmet Akif Ersoy Caddesi - Aksaray Yönü
20:17
22:07
Birlik Mahallesi - Aksaray Yönü
20:19
22:08
Kazim Karabekir Mahallesi - Aksaray 1 Yönü
20:20
22:09
Topkapi Alt Geçit - Merter (Altgeçit) Yönü
20:25
22:14
Millet Caddesi - Aksaray Yönü
20:26
22:15
Pazartekke - Aksaray Yönü
20:28
22:16
Börekçi Veli Sokak No: 1/C
20:28
22:17
Çapa - Aksaray Yönü
20:30
22:18
Fındıkzade / Aksaray Yönü
20:31
22:19
Haseki / Aksaray Yönü
20:32
22:20
Yusufpaşa / Beyazıt Yönü
20:33
22:21
Pertevniyal Valide Sultan - Taksim Yönü
20:35
22:23
İstanbul Büyükşehir Belediyesi - Taksim Yönü
20:36
22:24
Vefa / Taksim Yönü
20:37
22:25
Unkapani - Taksim Yönü
20:38
22:26
Azapkapi-Haliç Metro - Karaköy Yönü
20:41
22:29
Perşembe Pazari - Karaköy Yönü
20:42
22:29
Karaköy - Eminönü Yönü
20:43
22:30
Eminönü - Ekspres Yönü
20:44
22:32
Eminönü - Sahil Yönü
20:46
22:33
İETT bus schedule - 33Y (Giyimkent -Eminönü)
The İETT bus schedule for the 33Y route, Giyimkent -Eminönü, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Giyimkent - Son Durak Yönü station to Eminönü - Sahil Yönü station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date İETT schedule. We update the schedule of 33Y, from Esenler to Fatih, daily at midnight.