39 - נהרייה→כפר ורדים Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 |
---|---|
ת. מרכזית נהריה/רציפים | 21:25 |
צומת נהריה | 21:26 |
בן צבי / גלעד | 21:27 |
שדרות הנשיא בן צבי/מכבי אש | 21:27 |
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים | 21:28 |
מרכז רפואי גליל | 21:28 |
מסעף בן עמי | 21:29 |
צומת כברי | 21:31 |
משתלת כברי | 21:31 |
צומת געתון | 21:33 |
מסעף יחיעם | 21:35 |
יחיעם מרכז | 21:37 |
מסעף יחיעם | 21:38 |
מסעף יחיעם | 21:40 |
געתון 2 | 21:41 |
מסעף געתון | 21:42 |
עין יעקב א | 21:44 |
עין יעקוב צרכניה ב | 21:44 |
עין יעקב ג | 21:45 |
עין יעקב ד | 21:46 |
מסעף עין יעקב | 21:46 |
מסעף תרשיחא מערב | 21:48 |
מעונה א | 21:48 |
קניון תרשיחא | 21:49 |
צומת מעלות | 21:51 |
מ''ג המעפילים/הזית | 21:51 |
הזית/הרצל | 21:52 |
מרכז צעירים מעלות תרשיחא | 21:54 |
הרצל/זלמן שז''ר | 21:54 |
המעפילים/כלנית | 21:59 |
בית ספר אורט/שדרות מ''ג המעפילים | 22:01 |
רקפת/עדעד | 22:02 |
רקפת/משעול הברוש | 22:03 |
יסמין/קורנית | 22:04 |
מ''ג המעפילים/הנרקיס | 22:06 |
שד. ירושלים/החשמונאים | 22:07 |
ההגנה/השומר | 22:08 |
ההגנה/אצ''ל | 22:09 |
שדרות ירושלים/שיבת ציון | 22:11 |
שד. ירושלים/שד. מ''ג המעפילים | 22:12 |
מעלה חסון/ז'בוטינסקי | 22:13 |
הרב קוק/ז'בוטינסקי | 22:14 |
בית כנסת/ז'בוטינסקי | 22:15 |
עירייה | 22:17 |
שד. מ''ג המעפילים/כלנית | 22:19 |
מחלף יפה נוף | 22:20 |
Nativ Express bus schedule - 39 (נהרייה→כפר ורדים)
The Nativ Express bus schedule for the 39 route, נהרייה→כפר ורדים, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from ת. מרכזית נהריה/רציפים station to בית ספר כפר ורדים station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Nativ Express schedule. We update the schedule of 39, from ת. מרכזית נהריה/רציפים to בית ספר כפר ורדים, daily at midnight.