4
4 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי→תיכון הדרים/ז'בוטינסקי Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 | Departure #6 | Departure #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי | 07:05 | 09:00 | 11:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:15 |
קניון עזריאלי הוד השרון/ז'בוטינסקי | 07:05 | 09:00 | 11:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:15 |
צומת ירקונה | 07:07 | 09:02 | 11:02 | 12:32 | 15:02 | 17:32 | 20:17 |
צומת גני עם | 07:08 | 09:03 | 11:03 | 12:33 | 15:03 | 17:33 | 20:18 |
הוד השרון מרכז/דרך רמתיים | 07:09 | 09:04 | 11:04 | 12:34 | 15:04 | 17:34 | 20:19 |
דרך מגדיאל/הפרסה | 07:10 | 09:04 | 11:04 | 12:34 | 15:04 | 17:34 | 20:19 |
מסעף בית חולים שלוותה | 07:10 | 09:05 | 11:05 | 12:35 | 15:05 | 17:35 | 20:20 |
דרך מגדיאל/אשכול | 07:11 | 09:06 | 11:06 | 12:36 | 15:06 | 17:36 | 20:21 |
דרך מגדיאל/זקיף | 07:11 | 09:06 | 11:06 | 12:36 | 15:06 | 17:36 | 20:21 |
סוקולוב/הידידות | 07:12 | 09:07 | 11:07 | 12:37 | 15:07 | 17:37 | 20:22 |
החרמון/המעגל | 07:20 | 09:20 | 11:20 | 12:50 | 15:20 | 17:50 | 20:35 |
סוקולוב/אנצילביץ' | 07:42 | 09:40 | 11:40 | 13:10 | 15:40 | 18:10 | 20:55 |
ששת הימים/מבצע משה | 07:19 | 09:19 | 11:19 | 12:49 | 15:19 | 17:49 | 20:34 |
הגולן/החרמון | 07:21 | 09:21 | 11:21 | 12:51 | 15:21 | 17:51 | 20:36 |
הנשיאים/יצחק בן צבי | 07:41 | - | - | - | - | - | - |
סוקולוב/שמיר | 07:43 | 09:08 | 11:08 | 12:38 | 15:08 | 17:38 | 20:23 |
ששת הימים/קיבוץ גלויות | 07:18 | 09:18 | 11:18 | 12:48 | 15:18 | 17:48 | 20:33 |
החרמון/המעגל | 07:22 | 09:22 | 11:22 | 12:52 | 15:22 | 17:52 | 20:37 |
הכלנית/הרקפת | 07:27 | 09:27 | 11:27 | 12:57 | 15:27 | 17:57 | 20:42 |
הכלנית/מזכירות | 07:28 | 09:28 | 11:28 | 12:58 | 15:28 | 17:58 | 20:43 |
ששת הימים/גולומב | 07:37 | 09:34 | 11:34 | 13:04 | 15:34 | 18:04 | 20:49 |
חנקין/ששת הימים | 07:37 | 09:35 | 11:35 | 13:05 | 15:35 | 18:05 | 20:50 |
ת. רכבת סוקולוב | 07:44 | 09:42 | 11:42 | 13:12 | 15:42 | 18:12 | 20:57 |
כיכר המושבה/סוקולוב | 07:46 | 09:44 | 11:44 | 13:14 | 15:44 | 18:14 | 20:59 |
סוקולוב/אפרים קציר | 07:47 | 09:44 | 11:44 | 13:14 | 15:44 | 18:14 | 20:59 |
פארק עתידים/החומש | 07:14 | 09:14 | 11:14 | 12:44 | 15:14 | 17:44 | 20:29 |
חנקין /החומש | 07:16 | 09:16 | 11:16 | 12:46 | 15:16 | 17:46 | 20:31 |
חנקין/נצח ישראל | 07:16 | 09:16 | 11:16 | 12:46 | 15:16 | 17:46 | 20:31 |
החומש/חנקין | 07:39 | 09:36 | 11:36 | 13:06 | 15:36 | 18:06 | 20:51 |
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי | 07:54 | 09:00 | 11:00 | 12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:15 |
ששת הימים/גולומב | 07:18 | 09:18 | 11:18 | 12:48 | 15:18 | 17:48 | 20:33 |
הנרקיס/הורדים | 07:25 | 09:25 | 11:25 | 12:55 | 15:25 | 17:55 | 20:40 |
הרקפת/צרכנייה | 07:27 | 09:27 | 11:27 | 12:57 | 15:27 | 17:57 | 20:42 |
ששת הימים/קיבוץ גלויות | 07:36 | 09:33 | 11:33 | 13:03 | 15:33 | 18:03 | 20:48 |
חנקין/נצח ישראל | 07:38 | 09:35 | 11:35 | 13:05 | 15:35 | 18:05 | 20:50 |
סוקולוב/אביב | 07:47 | 09:45 | 11:45 | 13:15 | 15:45 | 18:15 | 21:00 |
סוקולוב/דרך מגדיאל | 07:48 | 09:45 | 11:45 | 13:15 | 15:45 | 18:15 | 21:00 |
מגדיאל/פדויים | 07:49 | 09:46 | 11:46 | 13:16 | 15:46 | 18:16 | 21:01 |
מסעף בית חולים שלוותה | 07:49 | 09:47 | 11:47 | 13:17 | 15:47 | 18:17 | 21:02 |
דרך מגדיאל/הפרסה | 07:50 | 09:47 | 11:47 | 13:17 | 15:47 | 18:17 | 21:02 |
כיכר הנשיא/דרך רמתיים | 07:51 | - | - | - | - | - | - |
צומת ירקונה/דרך רמתיים | 07:53 | - | - | - | - | - | - |
Friday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 |
---|---|---|---|---|---|
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי | 07:30 | 09:00 | 11:00 | 12:30 | 15:15 |
קניון עזריאלי הוד השרון/ז'בוטינסקי | 07:30 | 09:00 | 11:00 | 12:30 | 15:15 |
צומת ירקונה | 07:32 | 09:02 | 11:02 | 12:32 | 15:17 |
צומת גני עם | 07:33 | 09:03 | 11:03 | 12:33 | 15:18 |
הוד השרון מרכז/דרך רמתיים | 07:34 | 09:04 | 11:04 | 12:34 | 15:19 |
דרך מגדיאל/הפרסה | 07:35 | 09:04 | 11:04 | 12:34 | 15:19 |
מסעף בית חולים שלוותה | 07:35 | 09:05 | 11:05 | 12:35 | 15:20 |
דרך מגדיאל/אשכול | 07:36 | 09:06 | 11:06 | 12:36 | 15:21 |
דרך מגדיאל/זקיף | 07:36 | 09:06 | 11:06 | 12:36 | 15:21 |
סוקולוב/הידידות | 07:37 | 09:07 | 11:07 | 12:37 | 15:22 |
החרמון/המעגל | 07:45 | 09:20 | 11:20 | 12:50 | 15:35 |
סוקולוב/אנצילביץ' | 08:07 | 09:40 | 11:40 | 13:10 | 15:55 |
ששת הימים/מבצע משה | 07:44 | 09:19 | 11:19 | 12:49 | 15:34 |
הגולן/החרמון | 07:46 | 09:21 | 11:21 | 12:51 | 15:36 |
הנשיאים/יצחק בן צבי | 08:06 | - | - | - | - |
סוקולוב/שמיר | 08:08 | 09:08 | 11:08 | 12:38 | 15:23 |
ששת הימים/קיבוץ גלויות | 07:43 | 09:18 | 11:18 | 12:48 | 15:33 |
החרמון/המעגל | 07:47 | 09:22 | 11:22 | 12:52 | 15:37 |
הכלנית/הרקפת | 07:52 | 09:27 | 11:27 | 12:57 | 15:42 |
הכלנית/מזכירות | 07:53 | 09:28 | 11:28 | 12:58 | 15:43 |
ששת הימים/גולומב | 08:02 | 09:34 | 11:34 | 13:04 | 15:49 |
חנקין/ששת הימים | 08:02 | 09:35 | 11:35 | 13:05 | 15:50 |
ת. רכבת סוקולוב | 08:09 | 09:42 | 11:42 | 13:12 | 15:57 |
כיכר המושבה/סוקולוב | 08:11 | 09:44 | 11:44 | 13:14 | 15:59 |
סוקולוב/אפרים קציר | 08:12 | 09:44 | 11:44 | 13:14 | 15:59 |
פארק עתידים/החומש | 07:39 | 09:14 | 11:14 | 12:44 | 15:29 |
חנקין /החומש | 07:41 | 09:16 | 11:16 | 12:46 | 15:31 |
חנקין/נצח ישראל | 07:41 | 09:16 | 11:16 | 12:46 | 15:31 |
החומש/חנקין | 08:04 | 09:36 | 11:36 | 13:06 | 15:51 |
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי | 08:19 | 09:00 | 11:00 | 12:30 | 15:15 |
ששת הימים/גולומב | 07:43 | 09:18 | 11:18 | 12:48 | 15:33 |
הנרקיס/הורדים | 07:50 | 09:25 | 11:25 | 12:55 | 15:40 |
הרקפת/צרכנייה | 07:52 | 09:27 | 11:27 | 12:57 | 15:42 |
ששת הימים/קיבוץ גלויות | 08:01 | 09:33 | 11:33 | 13:03 | 15:48 |
חנקין/נצח ישראל | 08:03 | 09:35 | 11:35 | 13:05 | 15:50 |
סוקולוב/אביב | 08:12 | 09:45 | 11:45 | 13:15 | 16:00 |
סוקולוב/דרך מגדיאל | 08:13 | 09:45 | 11:45 | 13:15 | 16:00 |
מגדיאל/פדויים | 08:14 | 09:46 | 11:46 | 13:16 | 16:01 |
מסעף בית חולים שלוותה | 08:14 | 09:47 | 11:47 | 13:17 | 16:02 |
דרך מגדיאל/הפרסה | 08:15 | 09:47 | 11:47 | 13:17 | 16:02 |
כיכר הנשיא/דרך רמתיים | 08:16 | - | - | - | - |
צומת ירקונה/דרך רמתיים | 08:18 | - | - | - | - |
Metropoline Bus schedule - 4 (תיכון הדרים/ז'בוטינסקי→תיכון הדרים/ז'בוטינסקי)
The Metropoline Bus schedule for the 4 route, תיכון הדרים/ז'בוטינסקי→תיכון הדרים/ז'בוטינסקי, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from תיכון הדרים/ז'בוטינסקי station to צומת ירקונה/דרך רמתיים station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the Bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Metropoline schedule.