403 - Çatalca Devlet Hastanesi -İstanbul Caddesi Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 |
---|---|---|---|
Çatalca Devlet Hastanesi - Tepecik-Çatalca Yönü | 08:20 | 09:50 | 12:50 |
Çatalca Devlet Hastanesi Acil Girişi - Karacaköy Yönü | 08:20 | 09:50 | 12:50 |
Ali Çavuş - Tepecik-Çatalca Yönü | 08:21 | 09:51 | 12:51 |
Çatalca Dörtyol - Karacaköy Yönü | 08:22 | 09:52 | 12:52 |
Ferhatpaşa İlkokulu - B.Çekmece-Çatalca Yönü | 08:23 | 09:53 | 12:53 |
Çatalca Kaymakamliği - Çatalca-Karacaköy Yönü | 08:25 | 09:55 | 12:54 |
Karadeniz Caddesi - Dönüş Yönü | 08:27 | 09:57 | 12:56 |
Acet Evler - Çatalca-Subaşi Yönü | 08:28 | 09:58 | 12:56 |
Arif Nihat Asya Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Subaşi Yönü | 08:30 | 10:00 | 12:58 |
Su Deposu - Subaşi Yönü | 08:34 | 10:03 | 13:01 |
Gökçeali İstasyonu - Subaşi Yönü | 08:37 | 10:06 | 13:04 |
Çatalca Fabrikalar - Subaşi Yönü | 08:39 | 10:07 | 13:06 |
Çatalca Fidanliği - Subaşi Yönü | 08:41 | 10:10 | 13:08 |
Nesin Vakfi - Subaşi Yönü | 08:43 | 10:11 | 13:09 |
Pekmezci Sokak - Karacaköy Yönü | 08:45 | 10:13 | 13:11 |
Cevher Çikmazi - Çatalca Yönü | 08:47 | 10:14 | 13:12 |
Gökçeali - Karacaköy Yönü | 08:49 | 10:16 | 13:14 |
Akasya Sokak - Subaşi Yönü | 08:51 | 10:18 | 13:16 |
Gökçeali Tepe - Çatalca-Karacaköy Yönü | 08:53 | 10:19 | 13:17 |
Çatalca Caddesi - Subaşi Yönü | 08:55 | 10:21 | 13:19 |
Ak Minare Çikmazi Sokak - Subaşi Yönü | 08:58 | 10:23 | 13:21 |
Oklali Köyü - Oklali Yönü | 09:00 | 10:25 | 13:24 |
İstanbul Caddesi - Karacaköy Yönü | 09:04 | 10:29 | 13:27 |
Kestanelik Merkez - Çatalca Yönü | 09:05 | 10:29 | 13:27 |
Kestanelik - Çatalca-Karacaköy Yönü | 09:06 | 10:30 | 13:28 |
Çanakça - Çatalca-Karacaköy Yönü | 09:09 | 10:33 | 13:31 |
Çanakça Muhtarliği - Çiftlikköy Yönü | 09:11 | 10:34 | 13:32 |
Çanakça Merkez - Çiftlikköy Yönü | 09:11 | 10:35 | 13:33 |
Çanakça 1 - Çiftlikköy Yönü | 09:13 | 10:36 | 13:34 |
Akboğa Sokak - Dağyenice Yönü | 09:14 | 10:37 | 13:35 |
Songül Çikmazi - Çatalca Yönü | 09:15 | 10:38 | 13:36 |
Dağyenice | 09:20 | 10:42 | 13:40 |
Dağyenice 1 - Çiftlikköy Yönü | 09:21 | 10:43 | 13:41 |
Kalfaköy - Çatalca-Çiftlikköy Yönü | 09:26 | 10:47 | 13:45 |
Başakköy - Çatalca-Çiftlikköy Yönü | 09:31 | 10:52 | 13:50 |
Karadut Sokak - Çiftlikköy Yönü | 09:32 | 10:53 | 13:51 |
Sultan Fatih Caddesi - Çiftlikköy Yönü | 09:35 | 10:55 | 13:53 |
Çiftlik Başak Yolu - Çiftlikköy-Çatalca Yönü | 09:36 | 10:56 | 13:54 |
Benzinci - Çatalca-Çiftlikköy Yönü | 09:40 | 10:59 | 13:57 |
İstanbul Caddesi - Çiftlikköy-Çatalca Yönü | 09:41 | 11:00 | 13:58 |
Çiftlikköy Sağlik Ocaği - Belgratköy Yönü | 09:42 | 11:01 | 13:59 |
Çiftlikköy - Yenibosna Yönü | 09:43 | 11:02 | 14:00 |
Çiftlikköy Sağlik Ocaği - Çatalca Yönü | 09:44 | 11:03 | 14:01 |
Belgrat Köyü - Son Durak Yönü | 09:50 | 11:07 | 14:06 |
Dağ Evleri - Karacaköy Yönü | 09:52 | 11:10 | 14:08 |
İstanbul Caddesi | 09:55 | 11:12 | 14:10 |
Sunday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 |
---|---|---|---|
Çatalca Devlet Hastanesi - Tepecik-Çatalca Yönü | 07:35 | 09:50 | 12:45 |
Çatalca Devlet Hastanesi Acil Girişi - Karacaköy Yönü | 07:35 | 09:50 | 12:45 |
Ali Çavuş - Tepecik-Çatalca Yönü | 07:36 | 09:51 | 12:46 |
Çatalca Dörtyol - Karacaköy Yönü | 07:37 | 09:52 | 12:47 |
Ferhatpaşa İlkokulu - B.Çekmece-Çatalca Yönü | 07:38 | 09:53 | 12:48 |
Çatalca Kaymakamliği - Çatalca-Karacaköy Yönü | 07:40 | 09:55 | 12:49 |
Karadeniz Caddesi - Dönüş Yönü | 07:42 | 09:57 | 12:51 |
Acet Evler - Çatalca-Subaşi Yönü | 07:43 | 09:58 | 12:51 |
Arif Nihat Asya Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Subaşi Yönü | 07:45 | 10:00 | 12:53 |
Su Deposu - Subaşi Yönü | 07:49 | 10:03 | 12:56 |
Gökçeali İstasyonu - Subaşi Yönü | 07:52 | 10:06 | 12:59 |
Çatalca Fabrikalar - Subaşi Yönü | 07:54 | 10:07 | 13:01 |
Çatalca Fidanliği - Subaşi Yönü | 07:56 | 10:10 | 13:03 |
Nesin Vakfi - Subaşi Yönü | 07:58 | 10:11 | 13:04 |
Pekmezci Sokak - Karacaköy Yönü | 08:00 | 10:13 | 13:06 |
Cevher Çikmazi - Çatalca Yönü | 08:02 | 10:14 | 13:07 |
Gökçeali - Karacaköy Yönü | 08:04 | 10:16 | 13:09 |
Akasya Sokak - Subaşi Yönü | 08:06 | 10:18 | 13:11 |
Gökçeali Tepe - Çatalca-Karacaköy Yönü | 08:08 | 10:19 | 13:12 |
Çatalca Caddesi - Subaşi Yönü | 08:10 | 10:21 | 13:14 |
Ak Minare Çikmazi Sokak - Subaşi Yönü | 08:13 | 10:23 | 13:16 |
Oklali Köyü - Oklali Yönü | 08:15 | 10:25 | 13:19 |
İstanbul Caddesi - Karacaköy Yönü | 08:19 | 10:29 | 13:22 |
Kestanelik Merkez - Çatalca Yönü | 08:20 | 10:29 | 13:22 |
Kestanelik - Çatalca-Karacaköy Yönü | 08:21 | 10:30 | 13:23 |
Çanakça - Çatalca-Karacaköy Yönü | 08:24 | 10:33 | 13:26 |
Çanakça Muhtarliği - Çiftlikköy Yönü | 08:26 | 10:34 | 13:27 |
Çanakça Merkez - Çiftlikköy Yönü | 08:26 | 10:35 | 13:28 |
Çanakça 1 - Çiftlikköy Yönü | 08:28 | 10:36 | 13:29 |
Akboğa Sokak - Dağyenice Yönü | 08:29 | 10:37 | 13:30 |
Songül Çikmazi - Çatalca Yönü | 08:30 | 10:38 | 13:31 |
Dağyenice | 08:35 | 10:42 | 13:35 |
Dağyenice 1 - Çiftlikköy Yönü | 08:36 | 10:43 | 13:36 |
Kalfaköy - Çatalca-Çiftlikköy Yönü | 08:41 | 10:47 | 13:40 |
Başakköy - Çatalca-Çiftlikköy Yönü | 08:46 | 10:52 | 13:45 |
Karadut Sokak - Çiftlikköy Yönü | 08:47 | 10:53 | 13:46 |
Sultan Fatih Caddesi - Çiftlikköy Yönü | 08:50 | 10:55 | 13:48 |
Çiftlik Başak Yolu - Çiftlikköy-Çatalca Yönü | 08:51 | 10:56 | 13:49 |
Benzinci - Çatalca-Çiftlikköy Yönü | 08:55 | 10:59 | 13:52 |
İstanbul Caddesi - Çiftlikköy-Çatalca Yönü | 08:56 | 11:00 | 13:53 |
Çiftlikköy Sağlik Ocaği - Belgratköy Yönü | 08:57 | 11:01 | 13:54 |
Çiftlikköy - Yenibosna Yönü | 08:58 | 11:02 | 13:55 |
Çiftlikköy Sağlik Ocaği - Çatalca Yönü | 08:59 | 11:03 | 13:56 |
Belgrat Köyü - Son Durak Yönü | 09:05 | 11:07 | 14:01 |
Dağ Evleri - Karacaköy Yönü | 09:07 | 11:10 | 14:03 |
İstanbul Caddesi | 09:10 | 11:12 | 14:05 |
İETT Bölgesel Hatlar bus schedule - 403 (Çatalca Devlet Hastanesi -İstanbul Caddesi)
The İETT Bölgesel Hatlar bus schedule for the 403 route, Çatalca Devlet Hastanesi -İstanbul Caddesi, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Çatalca Devlet Hastanesi - Tepecik-Çatalca Yönü station to İstanbul Caddesi station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date İETT Bölgesel Hatlar schedule.