408B - Ριζοελιά - Αλεθρικό - Αγγλισίδες - Σταθμός Κοφίνου Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 |
---|---|
Νέας Ιωνίας | 1:40 ΜΜ |
Pascal English School | 1:40 ΜΜ |
Λεωφ. Ακροπόλεως - Λεωφ. Σταδίου 2 | 1:43 ΜΜ |
Λεωφ. Ακροπόλεως - Λεωφ. Φώτη Πίττα | 1:44 ΜΜ |
Λεωφ. Ελευθερίας - Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ' | 1:46 ΜΜ |
Λεωφ. Ελευθερίας - Πετράκη Γιάλλουρου | 1:48 ΜΜ |
Στάδιο Γ.Σ.Ζ. 2 | 1:50 ΜΜ |
Αρχιεπισκόπου Παϊσίου - Ναρκίσσου | 1:51 ΜΜ |
Χρυσανθέμων | 1:52 ΜΜ |
Λύκειο Βεργίνας | 1:52 ΜΜ |
Γυμνάσιο Βεργίνας 1 | 1:53 ΜΜ |
Πάρκο Πειραιά | 1:53 ΜΜ |
Κ Cineplex | 1:54 ΜΜ |
Καμάρες - Παλαιό Υδραγωγείο 1 | 1:56 ΜΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Κασταλίας | 1:57 ΜΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Λαρίσης | 1:58 ΜΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Μακεδονίας 1 | 1:59 ΜΜ |
Λεωφ. Λεμεσού - Χαριλάου Τρικούπη 1 | 2:01 ΜΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Έξοδος Αυτοκινητοδρόμου 1 | 2:08 ΜΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Λεωφ. Ειρήνης 1 | 2:09 ΜΜ |
Λεωφ. Ανεξαρτησίας - Λεωφ. Φιλιάς 1 | 2:10 ΜΜ |
Δρόμος Αγγλισίδες - Αλεθρικό - 1η Στάση | 2:12 ΜΜ |
Ποσειδώνιο 1 | 2:15 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Πετράκη Κυπριανού | 2:16 ΜΜ |
Κοινοτικό Συμβούλιο Αγγλισίδων | 2:16 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Γρηγόρη Αυξεντίου | 2:17 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Ζαλόγγου | 2:17 ΜΜ |
Δρόμος Μενόγεια - Αγγλισίδες - 1η Στάση | 2:20 ΜΜ |
Αστυνομικός Σταθμός Κοφίνου 1 | 2:24 ΜΜ |
Σταθμός Κοφίνου | 2:25 ΜΜ |
Cyprus Public Transport bus schedule - 408B (Ριζοελιά - Αλεθρικό - Αγγλισίδες - Σταθμός Κοφίνου)
The Cyprus Public Transport bus schedule for the 408B route, Ριζοελιά - Αλεθρικό - Αγγλισίδες - Σταθμός Κοφίνου, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Νέας Ιωνίας station to Σταθμός Κοφίνου station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Cyprus Public Transport schedule.