456
456 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Μενεού - Καίτη - Μαζωτός - Πεντάσχοινος - Ζύγι - Μαρί -Βασιλικό Schedule
Thursday and Friday Schedule
Station | Departure #1 |
---|---|
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας | 12:00 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Φίλιου Τσιγαρίδη 2 | 12:00 ΠΜ |
Παλαιό Νοσοκομείο Λάρνακας | 12:01 ΠΜ |
Λούκη Πετρίδη - Δημοτικό Θέατρο Λάρνακας 1 | 12:02 ΠΜ |
Παλιό Γ.Σ.Ζ. | 12:03 ΠΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Οκκουλάρ 1 | 12:04 ΠΜ |
Δικαστήριο Λάρνακας | 12:05 ΠΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Αλυκή | 12:06 ΠΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Τουζχανέ 1 | 12:08 ΠΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Λεωφ. Τάσου Μητσόπουλου 1 | 12:09 ΠΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Παλαιό Αεροδρόμιο 1 | 12:10 ΠΜ |
✈ Αεροδρόμιο Λάρνακας - Αναχωρήσεις | 12:11 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - 2η Στάση | 12:13 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Αγίου Ανδρονίκου | 12:14 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Γεωργ. Γρίβα Διγενή 1 | 12:15 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ΄ - Γερανίου 1 | 12:16 ΠΜ |
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Γαληνής | 12:17 ΠΜ |
Δημοτικό Σχολείο Κιτίου 1 | 12:18 ΠΜ |
Γυμνάσιο Κιτίου 1 | 12:19 ΠΜ |
Λεωφ. Μενεού - Γραβιάς | 12:20 ΠΜ |
Λεωφ. Μενεού - Σάμου | 12:21 ΠΜ |
Λεωφ. Μαζωτού - Μακρόνησου | 12:22 ΠΜ |
Δρόμος Κίτι - Μαζωτός - 1η Στάση | 12:24 ΠΜ |
Δρόμος Κίτι - Μαζωτός - 3η Στάση | 12:26 ΠΜ |
Δρόμος Κίτι - Μαζωτός - 5η Στάση | 12:29 ΠΜ |
Πάρκο Καμήλων 1 | 12:30 ΠΜ |
Μουσείο Τέχνης Κώστα Αργυρού 1 | 12:32 ΠΜ |
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - 28 Οκτωβρίου | 12:33 ΠΜ |
Κέντρο Μαζωτού - Εκκλησία Αγίου Γεωργίου | 12:34 ΠΜ |
Κοινοτικό Στάδιο Μαζωτού 1 | 12:35 ΠΜ |
1η Στάση Μαζωτός | 12:36 ΠΜ |
Ξενοδοχείο Aldiana 1 | 12:38 ΠΜ |
Τουριστική Πεντάσχοινος - 7η Στάση | 12:40 ΠΜ |
Τουριστική Πεντάσχοινος - 5η Στάση | 12:42 ΠΜ |
Τουριστική Πεντάσχοινος - 3η Στάση | 12:44 ΠΜ |
Τουριστική Πεντάσχοινος - 1η Στάση | 12:46 ΠΜ |
Δρόμος Ζυγί - Άγιος Θεόδωρος - 5η Στάση | 12:49 ΠΜ |
Δρόμος Ζυγί - Άγιος Θεόδωρος - 3η Στάση | 12:50 ΠΜ |
Δρόμος Ζυγί - Άγιος Θεόδωρος - 1η Στάση | 12:52 ΠΜ |
Κοινοτικό Πάρκο Ζυγίου 1 | 12:53 ΠΜ |
Μαρίνα Ζυγίου - 3η Στάση | 12:54 ΠΜ |
E321 | 12:55 ΠΜ |
Δημοτικό Σχολείο Ζυγίου | 12:55 ΠΜ |
Κωνσταντινουπόλεως - Αγίου Κυριάκου 2 | 12:56 ΠΜ |
Οκτάγωνο 1 | 12:58 ΠΜ |
Δρόμος Καλαβασός - Μαρί - 1η Στάση | 12:58 ΠΜ |
1η Στάση Μαρί | 1:01 ΠΜ |
3η Στάση Μαρί | 1:01 ΠΜ |
4η Στάση Μαρί | 1:02 ΠΜ |
Τσιμεντοποιείο Βασιλικού - 2η Στάση | 1:03 ΠΜ |
E107 | 1:04 ΠΜ |
Cyprus Public Transport Bus schedule - 456 (Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Μενεού - Καίτη - Μαζωτός - Πεντάσχοινος - Ζύγι - Μαρί -Βασιλικό)
The Cyprus Public Transport Bus schedule for the 456 route, Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Μενεού - Καίτη - Μαζωτός - Πεντάσχοινος - Ζύγι - Μαρί -Βασιλικό, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας station to E107 station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the Bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Cyprus Public Transport schedule.