48N - Emniyettepe -Güzeltepe 2 Schedule
Monday to Saturday Schedule
Station | Departure #1 |
---|---|
Emniyettepe - Son Durak Yönü | 06:15 |
Mehmet Akif Ersoy - Nurtepe Yönü | 06:15 |
Güzeltepe - Kağithane Yönü | 06:17 |
Tepe - Kağithane Yönü | 06:17 |
Nişantaşlar - Kağithane Yönü | 06:18 |
Nurtepe - Kağithane Yönü | 06:19 |
Haci Ethem Üktem Ortaokulu - Kağithane Yönü | 06:20 |
Nurtepe Yolu - Kağithane Yönü | 06:21 |
İski Genel Müdürlüğü - Nurtepe Yönü | 06:22 |
Akom - Kağithane Yönü | 06:22 |
Sular İdaresi - Kagithane Yönü | 06:23 |
Ali Fuat Cebesoy / Şişli Yönü | 06:24 |
Kağithane - Şişli(48-48n-48h-44b Yönü | 06:25 |
Ayazma Yolu - Kağithane Yönü | 06:26 |
Kağithane - Topkapi ( 41st ) Yönü | 06:27 |
Kağithane Park - Şişli Yönü | 06:29 |
Kağithane Caddesi - Sisli Yönü | 06:29 |
Çağlayan Yokuşu - Sisli Yönü | 06:30 |
Birinci Ada - Şişli Yönü | 06:30 |
Gür - Sisli Yönü | 06:31 |
Çağlayan Girişi - Sisli Yönü | 06:32 |
İstanbul Adalet Sarayi - Şişli Yönü | 06:34 |
Şişli Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Çağlayan Yolu-Şişli Yönü | 06:34 |
Şişli - Taksim Yönü | 06:36 |
Abide-İ Hürriyet Caddesi - Taksim Yönü | 06:38 |
Bomonti - Taksim Yönü | 06:39 |
Osmanbey - Feriköy Yönü | 06:39 |
Pangalti - Kurtuluş-Taksim Yönü | 06:40 |
Harbiye Askeri Müze - Taksim Yönü | 06:42 |
Trt İstanbul Radyosu - Taksim Yönü | 06:43 |
Elmadağ - Taksim Yönü | 06:44 |
Elmadağ | 06:44 |
Trt İstanbul Radyosu - Mecidiyeköy | 06:45 |
Harbiye Askeri Müze - Mecidiyeköy Yönü | 06:46 |
Pangalti - Mecidiyeköy Yönü | 06:47 |
Osmanbey - Şişli Yönü | 06:48 |
Şişli Hamidiye Etfal - Mecidiyeköy Yönü | 06:49 |
Şişli Camii | 06:51 |
Şişli Merkez - Mecidiyeköy Yönü | 06:52 |
Karkuyusu - Çağlayan Yönü | 06:53 |
İzzetpaşa - Çağlayan Yönü | 06:54 |
İstanbul Adalet Sarayi - Kağithane Yönü | 06:55 |
Çağlayan Girişi - Kagithane Yönü | 06:57 |
Gür - Kagithane Yönü | 06:57 |
Birinci Ada - Kağithane Yönü | 06:58 |
Çağlayan Yokuşu - Sisli Yönü | 06:59 |
Kağithane Caddesi - Kagithane Yönü | 07:00 |
Kağithane Park - Kağithane Yönü | 07:00 |
Kağithane - Cendere Yolu41st-62g Yönü | 07:02 |
Ayazma Yolu - Gültepe Yönü | 07:03 |
Kağithane - Nurtepe(48-48n-48h) Yönü | 07:04 |
Ali Fuat Cebesoy - Nurtepe Yönü | 07:06 |
Sular İdaresi - Nurtepe 1 Yönü | 07:06 |
Akom - Nurtepe Yönü | 07:07 |
İski Genel Müdürlüğü - Kağithane Yönü | 07:08 |
Nurtepe Yolu - Nurtepe Yönü | 07:10 |
Haci Ethem Üktem Ortaokulu - Nurtepe Yönü | 07:11 |
Nurtepe - Güzeltepe Yönü | 07:12 |
Nişantaşlar - Nurtepe Yönü | 07:14 |
Tepe - Güzeltepe Yönü | 07:15 |
Güzeltepe Ortaokulu - Nurtepe Yönü | 07:15 |
Açikyüz Caddesi - Nurtepe Yönü | 07:17 |
Güzeltepe 2 - Son Durak Yönü | 07:18 |
İETT bus schedule - 48N (Emniyettepe -Güzeltepe 2)
The İETT bus schedule for the 48N route, Emniyettepe -Güzeltepe 2, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Emniyettepe - Son Durak Yönü station to Güzeltepe 2 - Son Durak Yönü station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date İETT schedule.