49 - נהרייה→כפר ורדים Schedule
Sunday to Friday Schedule
Station | Departure #1 |
---|---|
ת. מרכזית נהריה/רציפים | 06:30 |
צומת נהריה | 06:31 |
בן צבי / גלעד | 06:32 |
שדרות הנשיא בן צבי/מכבי אש | 06:32 |
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים | 06:33 |
מרכז רפואי גליל | 06:33 |
מזכירות/גדוד 21 | 06:34 |
דרך החצב/שביל החרציות | 06:35 |
מסעף בן עמי | 06:37 |
צומת כברי | 06:39 |
צומת געתון | 06:41 |
נווה זיו מרכז | 06:44 |
מסעף נווה זיו | 06:45 |
דרך מונפורט/טריק אלסידה | 06:50 |
דרך מונפורט/באב אלסיאקל | 06:50 |
מצפה הילה כיכר ב | 06:53 |
מצפה הילה כיכר ג | 06:53 |
מצפה הילה 1 | 06:54 |
מצפה הילה 2 | 06:54 |
מצפה הילה 3 | 06:55 |
דרך מונפורט/מרכז מסחרי | 06:57 |
דרך מונפורט/טריק אלסידה | 06:57 |
מעונה ו | 06:59 |
הזית/הכרמל | 07:07 |
בית ספר מעונה | 07:09 |
מעלה המסגד/נרקיס | 07:09 |
מעלה המסגד/שביל המסגדים | 07:09 |
מעלה המסגד/האומנים | 07:10 |
ארבל/לוטם | 07:13 |
ארבל/גומא | 07:14 |
ארבל/כרמל | 07:15 |
חצב/הדס | 07:16 |
חצב 2 | 07:17 |
חצב 3 | 07:18 |
חצב 4 | 07:19 |
הדס 1 | 07:20 |
כרמל/חוחית | 07:20 |
בית ספר ניסויי תפן | 07:22 |
Nativ Express bus schedule - 49 (נהרייה→כפר ורדים)
The Nativ Express bus schedule for the 49 route, נהרייה→כפר ורדים, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from ת. מרכזית נהריה/רציפים station to בית ספר ניסויי תפן station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Nativ Express schedule. We update the schedule of 49, from ת. מרכזית נהריה/רציפים to בית ספר ניסויי תפן, daily at midnight.