62
62 - קצרין→טבריה Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 |
---|---|
שיאון/טיילת נווה | 06:40 |
גילבון/משעול סלעית | 06:40 |
גילבון/תדהר | 06:41 |
זוויתן/טיילת נווה | 06:41 |
זוויתן/טיילת גמלא | 06:42 |
המשושים/הדס | 06:43 |
המשושים/פעמונית | 06:44 |
שיאון/טיילת אפק | 06:45 |
שיאון/סער | 06:45 |
סער/צמח | 06:46 |
סער/מירון | 06:48 |
סוסיתא/טיילת בתרא | 06:48 |
יהודיה/יודפת | 06:49 |
זוויתן/יהודיה | 06:50 |
זוויתן/טיילת אפק | 06:50 |
דליות/איה | 06:52 |
קניון לב קצרין | 06:53 |
צומת קצרין | 06:53 |
צומת קצרין צפון | 06:55 |
צומת נשוט | 06:56 |
צומת צנובר | 06:58 |
צומת בית המכס | 06:58 |
מחנה ירדן/עין עלמין | 07:00 |
מחנה הרעם/כביש 888 | 07:01 |
מרכז/חד נס | 07:07 |
מסעף חד נס | 07:08 |
מסעף פארק הירדן | 07:09 |
צומת בית צידה | 07:10 |
צומת אלמגור | 07:13 |
חוף אמנון | 07:14 |
מסעף כפר נחום | 07:15 |
מסעף טבח'ה | 07:17 |
צומת כפר נחום | 07:18 |
צומת חוקוק | 07:19 |
מרכז/מסעף גינוסר | 07:21 |
מסעף גינוסר/דרום | 07:21 |
מסעף מגדל צפון | 07:22 |
צומת מגדל | 07:23 |
אלחדיף/הופיין | 07:28 |
אלחדיף/טבור הארץ | 07:29 |
טרומפלדור/שמעון דה אן | 07:31 |
דרך הגבורה/אורות נריה | 07:35 |
אצטדיון עירוני/בר כוכבא | 07:42 |
אולפנית/דרך מנחם בגין | 07:42 |
מועצה אזורית גולן (Golan) Bus schedule - 62 (קצרין→טבריה)
The מועצה אזורית גולן (Golan) Bus schedule for the 62 route, קצרין→טבריה, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from שיאון/טיילת נווה station to אולפנית/דרך מנחם בגין station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the Bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date מועצה אזורית גולן (Golan) schedule. We update the schedule of 62, from קצרין to טבריה, daily at midnight.