75 - כפר ורדים→מתת Schedule
Weekdays Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 |
---|---|---|
בית ספר ניסויי תפן | 13:25 | 15:40 |
חטיבת ביניים/תבור | 13:27 | 15:41 |
התבור/ארבל | 13:28 | 15:42 |
אשכר/דרך ההר | 13:29 | 15:42 |
אשכר/שניר | 13:29 | 15:43 |
בית ספר כפר ורדים | 13:30 | 15:43 |
אשכר/שניר | 13:30 | 15:44 |
צומת תפן | 13:32 | 15:46 |
צוריאל ב מקלט 4 | - | 15:49 |
צוראיל ג בית כנסת | - | 15:50 |
צוריאל ד | - | 15:51 |
מקלט | - | 15:51 |
צוריאל ה | - | 15:52 |
משק תרנוגלות | - | 15:52 |
מסעף צוריאל | - | 15:53 |
צומת אלקוש | 13:37 | - |
אלקוש מרכז א | - | 15:57 |
אלקוש מרכז ג | - | 15:57 |
מסעף אלקוש צפון | - | 16:00 |
מסעף פסוטה | - | 16:00 |
כביש 8925/מאר אליאס | - | 16:07 |
אבירים ב | - | 16:09 |
אבירים א | - | 16:11 |
מגרש כדורגל | - | 16:13 |
מחנה בירנית | - | 16:25 |
כיכר חורפיש | 13:38 | - |
מתת | 13:48 | 16:28 |
Friday Schedule
Station | Departure #1 |
---|---|
בית ספר ניסויי תפן | 12:10 |
חטיבת ביניים/תבור | 12:12 |
התבור/ארבל | 12:13 |
אשכר/דרך ההר | 12:14 |
אשכר/שניר | 12:14 |
בית ספר כפר ורדים | 12:15 |
אשכר/שניר | 12:15 |
צומת תפן | 12:17 |
צומת אלקוש | 12:22 |
כיכר חורפיש | 12:23 |
מתת | 12:33 |
Nativ Express bus schedule - 75 (כפר ורדים→מתת)
The Nativ Express bus schedule for the 75 route, כפר ורדים→מתת, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from בית ספר ניסויי תפן station to מתת station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Nativ Express schedule. We update the schedule of 75, from בית ספר ניסויי תפן to מתת, daily at midnight.