D2 - Köprübaşi Mahallesi -Beşiktaş Peronlar Schedule
Sunday and Saturday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 | Departure #4 | Departure #5 | Departure #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Köprübaşi Mahallesi - Sondurak Yönü | 08:25 | 11:00 | 13:45 | 16:30 | 19:30 | 22:15 |
Köprü - Göktürk Yönü | 08:25 | 11:00 | 13:45 | 16:30 | 19:30 | 22:15 |
İstanbul Evleri - Kemer-Ağaçli Yönü | 08:27 | 11:02 | 13:47 | 16:32 | 19:32 | 22:16 |
Kemerburgaz Evleri - Kemerburgaz Yönü | 08:29 | 11:03 | 13:48 | 16:34 | 19:34 | 22:18 |
Göktürk Metro - Göktürk Yönü | 08:30 | 11:04 | 13:49 | 16:35 | 19:35 | 22:18 |
İstanbul Caddesi - Kemerburgaz Yönü | 08:32 | 11:06 | 13:51 | 16:37 | 19:37 | 22:20 |
Hisar Eğitim Okullari - Kemerburgaz Yönü | 08:33 | 11:07 | 13:52 | 16:38 | 19:38 | 22:21 |
Kartal Çeşme - Kemerburgaz Yönü | 08:34 | 11:08 | 13:53 | 16:39 | 19:39 | 22:22 |
Sur - Kemerburgaz Yönü | 08:36 | 11:09 | 13:54 | 16:41 | 19:41 | 22:23 |
Bahçeler - Kemerburgaz Yönü | 08:38 | 11:11 | 13:56 | 16:43 | 19:43 | 22:24 |
Selanik Bulvari - Kkemerburgaz Yönü | 08:40 | 11:12 | 13:57 | 16:45 | 19:45 | 22:25 |
Pirinççiköy Yolu - Kemerburgaz Yönü | 08:42 | 11:14 | 13:59 | 16:47 | 19:47 | 22:27 |
Cengiz Topel Caddesi - Kemerburgaz Yönü | 08:43 | 11:15 | 14:00 | 16:48 | 19:48 | 22:28 |
Kemerburgaz - Göktürk Yönü | 08:44 | 11:16 | 14:01 | 16:49 | 19:49 | 22:28 |
Okul Caddesi - Bahçeköy Yönü | 08:45 | 11:16 | 14:01 | 16:50 | 19:50 | 22:29 |
Bahçeköy Caddesi - Bahçeköy Yönü | 08:46 | 11:17 | 14:02 | 16:51 | 19:51 | 22:30 |
Sare Sokak - Kemerburgaz Yönü | 08:47 | 11:18 | 14:03 | 16:52 | 19:52 | 22:31 |
Binbaşi Çeşmesi - Kemerburgaz Yönü | 08:51 | 11:22 | 14:07 | 16:56 | 19:56 | 22:33 |
Fatih Çeşmesi - Kemerburgaz Yönü | 08:54 | 11:24 | 14:09 | 16:59 | 19:59 | 22:35 |
Kirazlibent - Kemerburgaz Yönü | 08:56 | 11:26 | 14:11 | 17:01 | 20:01 | 22:37 |
Çatalçeşme - Kemerburgaz Yönü | 09:00 | 11:29 | 14:14 | 17:05 | 20:04 | 22:40 |
Neşet Suyu Yolu - Bahçeköy Yönü | 09:03 | 11:32 | 14:17 | 17:08 | 20:07 | 22:42 |
Atatürk Ağaç Parki - Kemerburgaz Yönü | 09:05 | 11:34 | 14:19 | 17:10 | 20:08 | 22:44 |
Kemer - Yeniköy Yönü | 09:08 | 11:36 | 14:21 | 17:13 | 20:11 | 22:46 |
Kemer Mahallesi - 4.Levent Yönü | 09:10 | 11:37 | 14:22 | 17:15 | 20:12 | 22:47 |
Orman Yolu - Levent Yönü | 09:12 | 11:39 | 14:24 | 17:17 | 20:14 | 22:49 |
Tabiat Parki - Levent Yönü | 09:15 | 11:42 | 14:27 | 17:20 | 20:16 | 22:51 |
Haciosman - 4.Levent Yönü | 09:18 | 11:44 | 14:29 | 17:23 | 20:18 | 22:53 |
Fatih Ormanı | 09:20 | 11:46 | 14:31 | 17:25 | 20:20 | 22:54 |
Derbent - Levent Yönü | 09:22 | 11:47 | 14:32 | 17:27 | 20:21 | 22:55 |
Fatih Park Ormani - Maslak Yönü | 09:24 | 11:49 | 14:34 | 17:29 | 20:22 | 22:57 |
Atatürk Sanayi Kavşak - Maslak Yönü | 09:27 | 11:52 | 14:37 | 17:32 | 20:25 | 22:59 |
Atatürk Oto Sanayi - Levent Yönü | 09:28 | 11:52 | 14:37 | 17:33 | 20:26 | 23:00 |
Sariyer Belediyesi - Levent Yönü | 09:29 | 11:54 | 14:39 | 17:34 | 20:27 | 23:01 |
Feyziye Mektepleri - Levent Yönü | 09:30 | 11:55 | 14:40 | 17:35 | 20:28 | 23:02 |
Maslak | 09:32 | 11:56 | 14:41 | 17:37 | 20:29 | 23:03 |
Maslak Kavşaği - Levent Yönü | 09:35 | 11:58 | 14:43 | 17:40 | 20:31 | 23:05 |
Seyrantepe Yolu - Levent Yönü | 09:38 | 12:01 | 14:46 | 17:43 | 20:34 | 23:07 |
Sultan Selim Mahallesi - Levent Yönü | 09:41 | 12:03 | 14:48 | 17:46 | 20:36 | 23:09 |
4. Levent / Zincirlikuyu Yönü | 09:42 | 12:05 | 14:50 | 17:47 | 20:37 | 23:10 |
Fabrikalar - Besiktas Yönü | 09:45 | 12:07 | 14:52 | 17:50 | 20:39 | 23:12 |
Levent - Besiktas Yönü | 09:47 | 12:08 | 14:53 | 17:52 | 20:41 | 23:13 |
Zincirlikuyu - Besiktas Yönü | 09:50 | 12:11 | 14:56 | 17:55 | 20:43 | 23:15 |
Zincirlikuyu Metrobüs / Beşiktaş Yönü | 09:51 | 12:12 | 14:57 | 17:56 | 20:44 | 23:16 |
Balmumcu - Besiktas Yönü | 09:54 | 12:14 | 14:59 | 17:59 | 20:46 | 23:19 |
Darphane - Besiktas Yönü | 09:55 | 12:15 | 15:00 | 18:00 | 20:47 | 23:19 |
Ertuğrul Sitesi - Besiktas Yönü | 09:56 | 12:16 | 15:01 | 18:01 | 20:47 | 23:20 |
Yildiz Teknik Üniversitesi - Besiktas Yönü | 09:58 | 12:18 | 15:03 | 18:03 | 20:49 | 23:21 |
Barbaros Bulvari - Besiktas Yönü | 10:00 | 12:19 | 15:05 | 18:05 | 20:50 | 23:22 |
Beşiktaş Peronlar | 10:01 | 12:21 | 15:07 | 18:07 | 20:52 | 23:24 |
İETT bus schedule - D2 (Köprübaşi Mahallesi -Beşiktaş Peronlar)
The İETT bus schedule for the D2 route, Köprübaşi Mahallesi -Beşiktaş Peronlar, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Köprübaşi Mahallesi - Sondurak Yönü station to Beşiktaş Peronlar station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date İETT schedule. We update the schedule of D2, from Köprübaşi Mahallesi - Sondurak Yönü to Beşiktaş Peronlar, daily at midnight.