HAZRO - Hazro Schedule
Sunday to Saturday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 |
---|---|---|
Batı İlçe Otogarı | 06:30 | 13:30 |
Bankalar | 06:31 | 13:31 |
Metro | 06:31 | 13:31 |
Kardeşlik Parkı | 06:32 | 13:32 |
75 Kavşağı | 06:33 | 13:34 |
Yurt | 06:34 | 13:34 |
Kadın Doğum Hastanesi | 06:35 | 13:35 |
Memorial Dicle Hastanesi | 06:36 | 13:36 |
Mercedes Bayii | 06:37 | 13:38 |
Ceylan Karavil Park | 06:38 | 13:39 |
Tarım Kredi Koop. Üst Geçit | 06:39 | 13:40 |
Tedaş Üst Geçit | 06:40 | 13:41 |
Kantar Kavşağı | 06:40 | 13:41 |
Bağlar İtfaiyesi | 06:41 | 13:42 |
Elif Sitesi | 06:42 | 13:43 |
Mega Center Avm | 06:43 | 13:44 |
Tesisler | 06:44 | 13:45 |
Ninova Park Avm | 06:45 | 13:47 |
Seyrantepe | 06:47 | 13:48 |
Silvan Bulvarı | 06:47 | 13:49 |
Üst Geçit | 06:48 | 13:49 |
Tedaş Trafo | 06:49 | 13:50 |
Un Fabrikası | 06:50 | 13:52 |
450 Evler | 06:52 | 13:53 |
Kent Ormanı | 06:54 | 13:56 |
Tarımsal Araştırma | 06:55 | 13:57 |
Dicle Vadi Evleri | 06:57 | 14:00 |
Kırk Konaklar Sitesi | 06:58 | 14:01 |
Teknokent | 07:00 | 14:03 |
Bakım Rehabilitasyon Merkezi | 07:03 | 14:05 |
Yiğitçavuş | 07:05 | 14:07 |
Karaçalı | 07:07 | 14:09 |
Hani Yol Ayrımı | 07:08 | 14:09 |
Kuşlukbağı | 07:11 | 14:12 |
Kuşburnu | 07:13 | 14:14 |
Yeşilköy | 07:16 | 14:16 |
Anbar Deresi | 07:18 | 14:18 |
Köprübaşı | 07:19 | 14:19 |
Çataksu Yol Ayrımı | 07:21 | 14:21 |
Bağpınar | 07:24 | 14:23 |
Bingöl Yolu Kavşak | 07:27 | 14:26 |
Kengerli | 07:30 | 14:29 |
Çölağan Yolu | 07:34 | 14:31 |
Kağıtlı | 07:36 | 14:34 |
Alabal | 07:39 | 14:37 |
Yumurta Üretim Koop. | 07:42 | 14:39 |
Oğuzlar | 07:45 | 14:42 |
Baroğlu | 07:49 | 14:45 |
Kasımlı | 07:51 | 14:47 |
Yukarı Kasımlı | 07:52 | 14:48 |
Akçay-Topçay Yolu | 07:55 | 14:51 |
Bulaklıdere Yolu | 07:57 | 14:52 |
Bağdere | 08:00 | 14:55 |
Hazro Yol Ayrımı | 08:01 | 14:56 |
Hamzaoğlu | 08:04 | 14:58 |
Düzevler | 08:07 | 15:01 |
Sarıçanak | 08:11 | 15:04 |
Varınca | 08:13 | 15:07 |
Gedikalan | 08:16 | 15:10 |
Evincik | 08:17 | 15:11 |
Uzunargıt | 08:20 | 15:13 |
Milli Egemenlik | 08:22 | 15:16 |
Kuşdamı Yolu | 08:23 | 15:17 |
Hazro | 08:24 | 15:18 |
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İlçe Hatları bus schedule - HAZRO (Hazro)
The Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İlçe Hatları bus schedule for the HAZRO route, Hazro, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Batı İlçe Otogarı station to Hazro station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İlçe Hatları schedule.