N2 - Πανεπιστήμιο Κύπρου - Πλατεία Σολωμού - Μακάρειο Στάδιο Schedule
Friday and Saturday Schedule
Station | Departure #1 | Departure #2 | Departure #3 |
---|---|---|---|
Πανεπιστήμιο Κύπρου - Ωκεανογραφικό Κέντρο | 11:45 ΜΜ | 12:45 ΠΜ | 1:45 ΠΜ |
Πανεπιστήμιο Κύπρου -Βόρεια Είσοδος | 11:46 ΜΜ | 12:46 ΠΜ | 1:46 ΠΜ |
Λάρνακος - Λεωφόρος Πανεπιστημίου | 11:47 ΜΜ | 12:47 ΠΜ | 1:47 ΠΜ |
Λάρνακος | 11:48 ΜΜ | 12:48 ΠΜ | 1:48 ΠΜ |
Λάρνακος - Χαριλάου Μιχαήλ | 11:49 ΜΜ | 12:49 ΠΜ | 1:49 ΠΜ |
Λάρνακος - Λεωφόρος Αθαλάσσης | 11:50 ΜΜ | 12:50 ΠΜ | 1:50 ΠΜ |
Λάρνακος - Μάρκου Δράκου | 11:50 ΜΜ | 12:50 ΠΜ | 1:50 ΠΜ |
Λάρνακος - Γρηγορίου Λαμπράκη | 11:51 ΜΜ | 12:51 ΠΜ | 1:51 ΠΜ |
Λάρνακος - Λεωφόρος Αγλαντζιάς | 11:52 ΜΜ | 12:52 ΠΜ | 1:52 ΠΜ |
Λάρνακος - Αθηνάς | 11:53 ΜΜ | 12:53 ΠΜ | 1:53 ΠΜ |
Λάρνακος - Παρθενώνος | 11:53 ΜΜ | 12:53 ΠΜ | 1:53 ΠΜ |
Λάρνακος - Πάρκο Ακαδημίας 2 | 11:54 ΜΜ | 12:54 ΠΜ | 1:54 ΠΜ |
Λάρνακος - Ποσειδώνος | 11:55 ΜΜ | 12:55 ΠΜ | 1:55 ΠΜ |
Λάρνακος - Ανδρεά Δημητρίου | 11:55 ΜΜ | 12:55 ΠΜ | 1:55 ΠΜ |
Λεωφ. Τζων Κέννεντυ - Ανδρέα Σκώττη | 11:57 ΜΜ | 12:57 ΠΜ | 1:57 ΠΜ |
Λεωφ. Τζων Κέννεντυ - Μάρκου Δράκου | 11:58 ΜΜ | 12:58 ΠΜ | 1:58 ΠΜ |
Μάρκου Δράκου - Αριστείδου | 11:58 ΜΜ | 12:58 ΠΜ | 1:58 ΠΜ |
Αγίου Ανδρέου - Πραξάνδρου | 11:58 ΜΜ | 12:58 ΠΜ | 1:58 ΠΜ |
Αγίου Ανδρέου - Εκκλησία Ευαγγελίστριας 1 | 11:59 ΜΜ | 12:59 ΠΜ | 1:59 ΠΜ |
Λεωφ. Κυριάκου Μάτση - Αιακού | 12:00 ΠΜ | 1:00 ΠΜ | 2:00 ΠΜ |
Λεωφ. Σαλαμίνος - Αιγέως | 12:01 ΠΜ | 1:01 ΠΜ | 2:01 ΠΜ |
Λεωφ. Σαλαμίνος - Άνοιγμα Κολοκάση 2 | 12:02 ΠΜ | 1:02 ΠΜ | 2:02 ΠΜ |
Λεωφ. Στασίνου - Αλκαίου | 12:03 ΠΜ | 1:03 ΠΜ | 2:03 ΠΜ |
Λεωφ. Στασίνου - Κρήτης | 12:03 ΠΜ | 1:03 ΠΜ | 2:03 ΠΜ |
Τάφρος Νταβίλα | 12:04 ΠΜ | 1:04 ΠΜ | 2:04 ΠΜ |
Διαγόρου | 12:05 ΠΜ | 1:05 ΠΜ | 2:05 ΠΜ |
Χίλωνος - Μιχαήλ Παρίδη | 12:06 ΠΜ | 1:06 ΠΜ | 2:06 ΠΜ |
Υπουργείο Υγείας 1 | 12:07 ΠΜ | 1:07 ΠΜ | 2:07 ΠΜ |
Υπουργείο Μεταφορών, Επικοινωνιών Και Έργων 1 | 12:08 ΠΜ | 1:08 ΠΜ | 2:08 ΠΜ |
Πρίγκηπος Καρόλου - Βασιλέως Κωνσταντίνου | 12:09 ΠΜ | 1:09 ΠΜ | 2:09 ΠΜ |
Πρίγκηπος Καρόλου - Βασιλέως Γεωργίου | 12:10 ΠΜ | 1:10 ΠΜ | 2:10 ΠΜ |
Λεωφ. Κυριάκου Μάτση - Έγκωμης | 12:10 ΠΜ | 1:10 ΠΜ | 2:10 ΠΜ |
Αστυνομικός Σταθμός Αγίου Δομετίου 1 | 12:11 ΠΜ | 1:11 ΠΜ | 2:11 ΠΜ |
Λεωφ. Κυριάκου Μάτση - Νέας Έγκωμης | 12:11 ΠΜ | 1:11 ΠΜ | 2:11 ΠΜ |
Λεωφ. Κυριάκου Μάτση - Λεωφόρος Δημοκρατίας | 12:12 ΠΜ | 1:12 ΠΜ | 2:12 ΠΜ |
Λεωφ. Κυριάκου Μάτση - Coca Cola | 12:13 ΠΜ | 1:13 ΠΜ | 2:13 ΠΜ |
Λεωφ. Κυριάκου Μάτση - Βασιλίσσης Φρειδερίκης | 12:14 ΠΜ | 1:14 ΠΜ | 2:14 ΠΜ |
Λεωφ. Γεωργίου Γρίβα Διγενή - Κόμβος Κολακασίδη 1 | 12:14 ΠΜ | 1:14 ΠΜ | 2:14 ΠΜ |
Λεωφ. 28 Οκτωβρίου | 12:15 ΠΜ | 1:15 ΠΜ | 2:15 ΠΜ |
Λεωφ. 28 Οκτωβρίου - Αυτοκράτορος Ιουστινιανού | 12:16 ΠΜ | 1:16 ΠΜ | 2:16 ΠΜ |
Λεωφ. 28 Οκτωβρίου - Μεσολογγίου | 12:17 ΠΜ | 1:17 ΠΜ | 2:17 ΠΜ |
Ηλία Παπακυριακού - Παύλου Μελά | 12:17 ΠΜ | 1:17 ΠΜ | 2:17 ΠΜ |
Ηλία Παπακυριακού - Αφροδίτης | 12:18 ΠΜ | 1:18 ΠΜ | 2:18 ΠΜ |
Σταθμός Μακαρίου Σταδίου | 12:19 ΠΜ | 1:19 ΠΜ | 2:19 ΠΜ |
Cyprus Public Transport bus schedule - N2 (Πανεπιστήμιο Κύπρου - Πλατεία Σολωμού - Μακάρειο Στάδιο)
The Cyprus Public Transport bus schedule for the N2 route, Πανεπιστήμιο Κύπρου - Πλατεία Σολωμού - Μακάρειο Στάδιο, provides commuters with a reliable timetable. The schedule is for the trip plan from Πανεπιστήμιο Κύπρου - Ωκεανογραφικό Κέντρο station to Σταθμός Μακαρίου Σταδίου station, however the schedule may be updated due to different reasons.
You can access an online real-time schedule or view a printable version of the bus schedule. Plan your journey according to the schedule for today, tomorrow, weekdays, or the weekend with our reliable and up-to-date Cyprus Public Transport schedule. We update the schedule of N2, from Δήμος Αγλαντζιάς to Δήμος Έγκωμης, daily at midnight.