קו 560
אשדוד←ערד
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 560 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 560 (אשדוד←ערד) יש 50 תחנות. מסלול הקו מתחיל במקיף א'/מורדי הגטאות ומסתיים במלון יפה נוף.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 560 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←ערד (50 תחנות)
מקיף א'/מורדי הגטאות
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי
חטיבת הנגב/ישיבת בית ישראל
חטיבת הנגב/חנה סנש
חנה סנש/מבצע חורב
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים
יצחק הנשיא/שדרות הפלמ''ח
אלתא/רבי שמעון בן שטח
יהודה הנשיא/הלל
רבי יהודה הנשיא/רב אשי
רשב''י/רבי יוחנן בן זכאי
רשב''י/הרב לוין
הרותם/החרצית
הרותם/הצבעוני
הצבעוני/הכלנית
הכלנית/מבוא האתרוג
הכלנית/הנורית
ביה''ח אסותא
צומת עד הלום/כביש 4
צומת שדה עוזיהו/כביש 4
צומת ברכיה
צומת נהורה/עוצם
צומת רווחה
אזור תעשיה
יהודה/חברון
יהודה/חן
תלמוד תורה/עוזיהו
בי''ס טללים/הקנאים
מעון/תפוח
חברון/מעון
חברון/נתיב תאנה
חברון/נתיב גפן
ירושלים/שמעון
עיריית ערד
צבר/פלמ''ח
עין התכלת/צבר
עין התכלת/חרצית
רענן/הערבה
פלמ''ח/אפק
יהודה/פלמ''ח
יהודה/המכבים
יהודה/הספורט
מרכז צעירים/יאשיהו
סלעית/יסעור
סלעית/דוכיפת
סלעית/אגמית
מואב/הגלעד
מואב/נוף
מואב/לשם
מלון יפה נוף
שאלות ותשובות לגבי קו 560
מתי מתחיל לפעול קו 560?
קו 560 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 560 מפסיק לעבוד?
קו 560 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 560?
כדי לראות מתי קו אשדוד←ערד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←ערד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 560 (אשדוד←ערד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←ערד (אשדוד←ערד) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 560 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 560 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 560 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 560 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 560
קו 560 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 14:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 240 |
ב׳ | 14:00 - 23:30 | 30 - 240 |
ג׳ | 14:00 - 23:30 | 20 - 240 |
ד׳ | 14:00 - 23:30 | 30 - 240 |
ה׳ | 14:00 - 23:30 | 30 - 240 |
ו׳ | 08:30 - 14:30 | 10 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | - |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל560 (מ מקיף א'/מורדי הגטאות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 560 (אשדוד←ערד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 560
תעריף הנסיעה ב560 (אשדוד←ערד) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
560 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 560 היא מקיף א'/מורדי הגטאות והתחנה האחרונה היא מלון יפה נוף.
קו 560 (אשדוד←ערד) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 560. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 560.
מעקב אחר קו האוטובוס 560 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 560 (אשדוד←ערד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 560 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 560 ב-ישראל
560 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 80 - קפלן/השלום-אזור<->בית ספר מקווה ישראל-חולון-2#/ לוח זמנים
- 93 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->חוחית/צופית-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 24 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 449 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים
- 260 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 50 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->שדרות התמרים/שפיפון-אילת-2#/ לוח זמנים
- 964 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3#
- 95א - ווטסון/חורב-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2ו
- 80 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1ז/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 433 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 88א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 792 - המגינים/עין דור-חיפה<->מרכז רפואי-ערערה-2#/ לוח זמנים
- 55 - תחייה/תקומה-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים