קו 19
מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 19 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 19 (מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות) יש 8 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחומש/יפה נוף ומסתיים בשדרות החשמונאים/לב העיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 19 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות (8 תחנות)
חומש/יפה נוף
יפה נוף/גד
מזכירות
צומת מודיעין
שדרות חשמונאים/נוף איילון
שדרות חשמונאים/דרך מנחם בגין
שד. החשמונאים/יצחק רבין
שדרות החשמונאים/לב העיר
שאלות ותשובות לגבי קו 19
מתי מתחיל לפעול קו 19?
קו 19 מתחיל לפעול ב-07:25 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 19 מפסיק לעבוד?
קו 19 מפסיק לפעול ב-18:00 בראשון, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 19?
כדי לראות מתי קו מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 19 (מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות (מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 19 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 19 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 19 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 19 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 19
קו 19 פועל בראשון, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 07:25 - 18:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:25 - 18:00 | 635 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:25 - 18:00 | 635 |
ה׳ | 07:25 - 18:00 | 635 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל19 (מ חומש/יפה נוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 19 (מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 19
תעריף הנסיעה ב19 (מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
19 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 19 היא חומש/יפה נוף והתחנה האחרונה היא שדרות החשמונאים/לב העיר.
קו 19 (מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות) פועל בראשון, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 19. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 19.
מעקב אחר קו האוטובוס 19 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 19 (מבוא חורון←מודיעין-מכבים-רעות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 19 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 19 ב-ישראל
19 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 391 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->היצירה/האופן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 25 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->דרך ארץ/אשל-חריש-10/ לוח זמנים
- 300 - כביש 436/גבעת זאב-גבעת זאב<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-28
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 229 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים