קו 185
מ.א. עמק יזרעאל←מגידו
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 185 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 185 (מ.א. עמק יזרעאל←מגידו) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת כפר יהושע/איסוף ומסתיים בבית ספר מגידו / 6953.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 185 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק יזרעאל←מגידו (35 תחנות)
ת. רכבת כפר יהושע/איסוף
צומת כפר יהושע
צומת התשבי
צומת יקנעם/מושבה
מסוף קניון ג'י/רציפים
התמר/התאנה
מרכז העיר/תיכון אורט
מרכז מידע/האלונים
היכל התרבות/האלונים
האלונים/הסחלבים
האלונים/הדודאים
בית ספר ארזים/האלונים
מרכז הטניס/האלונים
ספריה עירונית/קאנטרי
שדרות יצחק רבין / ירדן
שד.רבין/הירדן
צומת יקנעם מערב
מסעף אליקים
מחלף אליקים
מחנה אליקים
מחלף אליקים
אליקים כניסה
מרכז אליקים
מסעף אליקים
מקלט ציבורי עין העמק
'עין העמק ג
בית כנסת/עין העמק
'עין העמק א
מסעף עין העמק
צומת מבוא כרמל
צומת רמות מנשה
מרכז רמות מנשה
צומת רמת השופט
רמת השופט
בית ספר מגידו / 6953
שאלות ותשובות לגבי קו 185
מתי מתחיל לפעול קו 185?
קו 185 מתחיל לפעול ב-07:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 185 מפסיק לעבוד?
קו 185 מפסיק לפעול ב-17:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 185?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק יזרעאל←מגידו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק יזרעאל←מגידו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 185 (מ.א. עמק יזרעאל←מגידו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק יזרעאל←מגידו (מ.א. עמק יזרעאל←מגידו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 185 של סופרבוס (Superbus) פעיל בערב פסח?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 185 עשויות להשתנות בערב פסח. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 185 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 185 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 185
קו 185 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:20 - 21:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:20 - 21:15 | 90 - 140 |
ב׳ | 07:20 - 17:00 | 110 - 120 |
ג׳ | 07:20 - 21:15 | 90 - 140 |
ד׳ | 07:20 - 21:15 | 90 - 140 |
ה׳ | 07:20 - 21:15 | 90 - 140 |
ו׳ | 07:20 - 17:00 | 110 - 120 |
ש׳ | 20:50 - 22:30 | 100 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל185 (מ ת. רכבת כפר יהושע/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 185 (מ.א. עמק יזרעאל←מגידו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 185
תעריף הנסיעה ב185 (מ.א. עמק יזרעאל←מגידו) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
185 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 185 היא ת. רכבת כפר יהושע/איסוף והתחנה האחרונה היא בית ספר מגידו / 6953.
קו 185 (מ.א. עמק יזרעאל←מגידו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 185. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 185.
מעקב אחר קו האוטובוס 185 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 185 (מ.א. עמק יזרעאל←מגידו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 185 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 185 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->מנחם בגין/אריק שרון-קרית טבעון-11
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-12
- 9 - הגליל/הגולן-נופית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-12/ לוח זמנים
- 82 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->מסוף נוף ציון-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 302 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 193 - פיקא/הראל-חיפה<->צומת גבעת המורה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 117 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 300 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 157 - הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-11/ לוח זמנים
- 869 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->רוויה-רוויה-10/ לוח זמנים
- 746 - מעלה הזיתים-ירושלים<->הכותל המערבי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 80 - הנשיא וייצמן/דוד אלעזר-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 246 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 969 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-10
- 19 - קיבוץ רשפים-רשפים<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 882 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 49 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->בית ספר חב''ד-יעל-10/ לוח זמנים
- 856 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-10/ לוח זמנים